GSC Scout - Hector Herrera & Brahimi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güncel olanı mı?
Daha öncesinde bize verilen ffp sınırlaması dahilinde bu tür maddesi olduğunu biliyorum da yenisinde olmaması gerekir.

Yinede bir ara bakarım tşk
Öncekinde sınır 65 m euroydu %60 değil.

%60 olayı tüm takımlar için geçerli aslında, buna uymazsan soruşturma geçiriyorsun. Gözlem altındaki kulüpler için o yüzden kural metninde geçmiyor.

O yüzden ulusal ligler de bu sisteme geçmeye başladı.

Brahimi son dönemde sürekli yedek bırakılıyor sakatlığı olmamasına rağmen, sebep olarak da sözleşme imzalamaya yanaşmaması gösteriliyor.

Herrera ise oynamasına rağmen muhtemelen takımdan ayrılacak Inter, Milan ve bizim tekliflerimiz olduğu söyleniyor. Inter ve Milan'ın bizim kadar maaş vereceğini ve direk 11 olarak oynatacaklarını sanmıyorum.

Asıl mesele Comolokko isimli hırbo da % 100 bu herifler için nabız yokluyordur, Moses'e 4 ay için 3 m euro maaş verenler bunlara yıllık 5-6 verir.

Brahimi için Beşiktaş’lı arkadaşım ısrarla biz aldık onu diyor. Ama tabi bilemiyorum. Fikret sever böyle hamleleri o yüzden çok mantıksız gelmedi açıkçası Quaresma da gidecek.

Hala bir anlaşma haberi yok iki oyuncu hakkında da, Brahimi yedek kalmaya başladı bu yüzden.

ŞL'den elenseler daha iyi olacaktı onun etkisiyle Herrera iyi bir takıma kapak atacak gibi.

"Herrera, geçtiğimiz yıl Real Madrid, bir önceki hafta da Inter ve Roma'yla sözleşme imzalanmıştı. Birkaç hafta önce de Tottenham, Arsenal ve Galatasaray'a gideceği konuşuluyordu."

"Şu anda da Atletico Madrid iddiaları dolaşıyor. Ancak şu an hiçbir resmi teklif yok. Herrera, bu konuyla ilgili kararını önümüzdeki yaz verecek."

Piyasa değeri 22 milyon euro olarak gösterilen Herrera, merkez orta sahanın yanı sıra 10 numara ve ön libero pozisyonlarında da görev yapabiliyor.

Yıldız isim, bu sezon Porto formasıyla çıktığı 42 maçta 7 gol ve 2 asist kaydetti.

Üst Alt