GSC Scout - Hector Herrera & Brahimi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herrera ve Brahimi ikilisinin ne kadar kaliteli oyuncular olduğunu veya STSL seviyesinde neler yapabileceklerini tartışmaya bile gerek yok. Asıl mesele bazı oyuncuları maaşla bile aklını çelmek zor oluyor misal Brahimi için EPL takımlarıyla adı anılıyor zaten Herrara Porto 'nun kaptanı ve adının anılmadığı takım kalmadı sanırım

Mesela Donk-Fernando-Selçuk ve Ndiaye dörtlüsüne toplamda 11 mil.€ senelik maaş veriyoruz ve çok çok sınırlı katkı alabiliyoruz, o para ile Herrera 'yı da getirirsin Mata 'yı da getirirsin ama asıl sorun maaş olmaz bence bu transferde

Brahimi 'nin büyük liglere gitmek gibi bir derdi yok sanırım olsaydı şimdiye kadar 100 defa yapabilirdi bunu ama Porto da kalmayı tercih etti senelerce belki olur da Feghouli aklını çeler müslüman ülke bak bir sürü arap oyuncu var şu kadar para kazanırsın vs. diye ama Herrera için iş çok zor

Bunları bize yedirmezler.

İkna için CL garantisi sunamayacağız bir mucize olmazsa.

Para desek mevcut mali yapıda geçtiğimiz senelerdeki gibi maaşlar veremeyebiliriz. Belki yüksek maaş alan oyuncularımızdan bir kaçını yollayabilirsek kaliteli bir isme para gömebiliriz sadece. Bu adamlardan biri olursa iyi olur tabi ama daha üst seviye bir ligi tercih edeceklerini düşünüyorum.

"Héctor Herrera Atlético Madrid'i seçti. İnter, Lyon, Milan, Roma gibi kulüplerin ilgilendiği Héctor Herrera'nın tercihi Atlético Madrid oldu." (Marca)

Brahimi insani karakter ve oyun tarzı anlamıyla çok salaş ve şovmen geliyor bana. Ayrıca Onyekuru gittikten sonra oyunu çok daha aklıyla oynayan ve tek golcülükten ziyade oyunu katılım anlamıyla da iş yapan bir oyuncu görmek istiyorum. Feghouli'nin sol kanadı gibi. Bu yüzden Babel tarzı birden çok pozisyonu yedekleyebilen, her türlü seviyede futbolu deneyimlemiş, insani karakter olarak biraz ergen ama parasını doğru düzgün aldığı sürece sorun çıkarmayan ve Brahimi'ye göre kesin daha az maliyetli adamı şu şartlarda tercih ederim.

N'diaye'nin muhtemelen yeniden kiralanmaması durumunda Herrera her türlü muazzam olur ama onu da bize bıracaklarını sanmıyorum. Hiç yoktan La Liga'da Valencia-Villareal seviyesinden itibaren bonservissiz haliyle alıcı bulur kendine. Arada çok maaş uçurumu olmazsa da ikna etmek pek mümkün görünmüyor.

Üst Alt