Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı


Mart ayının ilk 3 haftasın da 3 zorlu maç bizi bekliyor. Sırasıyla Sivas deplasmanı, Gençlerbirliği ile kendi evimizde ve Fenerbahçe deplasmanı. Rehavate kapılmadan hedefimiz en az 7 puan olmalı şampiyonluğa giden bu yol da.Umarım ki, kayıpsız ve iyi sonuçlarla bu keskin virajı atlatırız. :b5:
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıDeplasmanda Sivasi yenip, evimizde Gencelerbirligini yenersek, Sampiyonuz!

Fenere yenilmemiz fark etmez. Ancak o macida alip, iyice gözlerine sokmak istiyorum. Kadiköyde Sampiyonlugu ilan etmek istiyorum.Söyle 0-3 gibi skorla felan orda Sampiyonlugu ilan etsek stadlarinida yikarlar. Bomba olur.
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıYalnız önceki 3 maçta 7 puan konusunda da 7 puana tav olanların yanında 9 alırız demiştim. Hedef 9 olmalı diye atarlanmıştım, yine atarlanıyorum, o konudaki totem bozulmasın.:ays:
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıGeçen 2 konuda 9 alırız demiştim,9 aldık.Bunda malesef o kadar olumlu düşünmüyorum.4 ya da 5 puan alırız bence.En önemli maç haftaya sivas deplasmanı.
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıDeplasmanda Sivasi yenip, evimizde Gencelerbirligini yenersek, Sampiyonuz!

Fenere yenilmemiz fark etmez. Ancak o macida alip, iyice gözlerine sokmak istiyorum. Kadiköyde Sampiyonlugu ilan etmek istiyorum.Söyle 0-3 gibi skorla felan orda Sampiyonlugu ilan etsek stadlarinida yikarlar. Bomba olur.kadınköydeki maç 2-1 bizim
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıLan Sivas'a koysak 6 cepte zaten, bi Fener kalıyor geriye, alırız aga 9, alırız, rahat olun bi. İnanmakta sınır yok, güveniyorum ben takıma.
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıYeter ki ismi "zor mac" olsun. Gecmise bakarsaniz, kaybedilen puanlarin istisnasiz hepsi "kolay mac" dediklerimiz maclarda gecti. Icerideki Mersin, Antalya, Antep(hakemle de olsa). Deplasmandaki Ibb, Besiktas, Bursa maclari falan hepsi sozum ona kolay gecicekti. Bizim takimin zor denilen maclardaki motivasyonu ve oyuna hakimligi gercekten muthis. Bu karakter yapisiyla Avrupa'da harika isler basaracagiz.7 puana kimse burun kivirmaz, ama 9 puan cikaracagimizi dusunuyorum ben kendi adima.
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıSivas 3

Gb 1

Fener 3

En kötü bu olmalı aksi kabul edilemez. Hele hele şikenin krallarına puan kaybına tahammül 0.
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıLigin bitiminde puan farkı 12 olmalı ki,playofflarda içerdeki maçları alıp işi bitirelim.
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalıhep böyle başlıklar açıyoruz sonra bütün maçları kazanıyoruz, gene öyle olacak inşallah
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan OlmalıGalatasarayin hedefi 7 puan olmaz Galatasaray ciktigi her maca 3 puan icin cikar,hedefimiz 9 puan olmali,neden 7 olsun?Fakat futbol realitesinden yola cikarak puan kaybi yasarsak en az ne olmali denirse tabiki olabilecek en az kayip yasanmali buda 7 gibi görünüyor,fakat bu puan kaybini kadiköyde yasicagimizi sanmiyorum,sivas fenerden daha tehlikeli bir takim ve daha derli toplu futbol oynuyor,biz ezik camiasiyla sikecileri su futbollariyla kadiköyde futbol dersi verip eze eze yenemiyorsak ayip bize,saha ve seyirci avantaji v.s hicbir mazeret kabul etmem acikcasi fener top felan oynamiyor cikacagiz aslanlar gibi yenip gelecegiz biz daha iyi takimiz ve o güc bizde var,bu yüzden ben 9 puana odaklandim,tabiki en önemli mac sivas maci,kazanirsak 9 cepte!
 
Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı7 puan yetmez bize...Play-offlar'a şampiyon girmemiz lazım, Fenerbahçeli adilerin oyununu bozmak için... Sene sonuna kadar açıldığı kadar açalım farkı... Play-offlar formalite olsun...

Ligin en iyi futbol oynayan takımı biziz..Bırakın puan kaybı muhabbetini.. Futbol dışı şartlar puan kaybettirir bize.. (Rehavet-saha ve hava şartları, beklenmeyen sakatlıklar)
 
Üst Alt