Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı

Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı

Yapmayın baylar Galatasaray puan hesabı yapmaz, tek hedef galibiyettir, olur, olmaz ama beraberliğe de yatmaz. Bakın Bjk maçına, her ne kadar hamle hatası olarak görsem de Fatih hoca ya yenerim, ya yenerim diye hangi değişiklikleri yaptı. Hedef net, 6 maçta 18 puan, firelerin olması demek hedefi düşüreceğiz demek değildir.

3 maçta 9 puan olmalı ezıkler bzizm maçta ölümüne oynayacaklar tek hedeflerı kaldı oda bu maç umarım iyi bir hakem verırler o maça ,suda önemlı fizik olarak cok kötü durumdalar sag sol tarafları resmen felç bence bu macta rıera oynamalı eboue sagdan işi bitirir dırek ustlerıne gıdip işi bıtırmelıyız çünkü cok ötü durumdalar ,umarım büyük olaylar olmaz ortam iyice gerıldı kesın kırmızı olur o maçta biz kendımıze hakım olursak onlar muhakkak kırmızı görürler,sinir sistemlerı resmen dibe vurmus durumda

sivasta macıda cok zor gececek -10 da oynayacagız cok zorlanıyoruz boyle hava zemınlerde

Rakip sikebahce degilde Manisaspor olsaydi hedef 9 puan olmali derdiniz. Saka mi bu yahu? Sikebahce'den ne korkuyorsunuz? Hedef 6da 6dir yani 21 puandir ve bunu da basaracagiz! Ozellikle Kadikoyde husrana ugratacagiz sikecileri. Ali Sami Yen deki maci 3-1 ile alarak ve dunyalari kacirarak yani sikecileri EZEREK psikolojik anlamda rakip eskisi kadar rahat olmayacaktir ve maclara 1-0 onde baslamayacaktir. Bizimkiler ise psikolojik anlamda daha iyi noktaya geldiler o galibiyet ile, maca cikarken acaba kayipmi ederiz dusuncesi olmayacak. YINE kazanacagiz dusuncesi olacak.

21 puan diyorum, sozumu noktaliyorum.

3 maçta 9 puan demek şampiyonluk demek

3 maçta 7 puan farkın 7 olması demek,gerçekte ise 4 puan demek

Play off çok karmaşık bir iş

Oraya bırakmamak lazım

Rakip sikebahce degilde Manisaspor olsaydi hedef 9 puan olmali derdiniz. Saka mi bu yahu? Sikebahce'den ne korkuyorsunuz? Hedef 6da 6dir yani 21 puandir ve bunu da basaracagiz! Ozellikle Kadikoyde husrana ugratacagiz sikecileri. Ali Sami Yen deki maci 3-1 ile alarak ve dunyalari kacirarak yani sikecileri EZEREK psikolojik anlamda rakip eskisi kadar rahat olmayacaktir ve maclara 1-0 onde baslamayacaktir. Bizimkiler ise psikolojik anlamda daha iyi noktaya geldiler o galibiyet ile, maca cikarken acaba kayipmi ederiz dusuncesi olmayacak. YINE kazanacagiz dusuncesi olacak.

21 puan diyorum, sozumu noktaliyorum.

6 mac 18 puan yapar baskan :lol:

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Fenerin kadıköydeki bütün maçlarını izledim

HEr maç bala popoya maçları kazanıyorlar

Artık feneri bu yıl yenemezsek daha ne zaman yenecez

O yüzden 3 maç 9 puan

Tabi önce sivas

Son 6 5 4 3 2 1 diyr bir pankart hazirlamaliyiz. 2008de kapalida vardi. Her mactan sonra cizik atiyorduk. 5te 5 yapmistik.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

En son yanlis hatirlamiyorsam Fatih Terimle yenmistik kadiköyde,o kadar uzun zaman olduki mario diye bir brezilyali oyuncumuz vardi golün bir taneside o atmisti 1-2 kazanmistik ama net hatirlamiyorum o son kazandigimiz macmiydi,hatirliyan arkadas yazsin.

Artik kazanma vakti geldi cok kez söylenmistir bu cümle ama cidden geldi ve o onurda imparator ve ekibine yakisir,her serinin bir sonu yeni bir serinin baslangici anlami tasir,gecen sene kaybetmemistik,ve gecen seneki beraberlik uzun yillar kaybetmeyisimizin baslangici olmustur insallah ve bu sene yenilmezlik durumunu 2 yila cikaririz,bunu basaricak güc,futbol ve teknik kadro bizde var,cikip kazanmaliyiz bu feneri evire cevire yenemiyorsak ayip bize,tabiki futbol bu hakem faktörü hava v.s bir sürü etken var ama sundan süphem yokki sahada mücadele etmeyecegiz eski zamanlardaki gibi aslanlar gibi bir Galatasaray cikacak sahaya kadiköyde kuskunuz olmasin!

Ben sivas macini cok daha zorlu görüyorum,futbol anlaminda tas gibi bir takimla oyniyacagiz bu hafta ligin 2. sirasinda sivas olsa kimse neden ordaydi demezdi,zaten suan fenerin 2.olmasi garip,Besiktas,Sivas,Genclerbirligi,Trabzon cok daha iyi futbol oynuyorlar,su 3lü periyottan belkide en zayif halka fener futbol anlaminda ama bal faktörü öyleki su sikeci camiyada abuk sabuk skorlari alabiliyorlar.

6 maçta 10 puan alırsak şükür edin. Ne yazık ki play off'a heyecan gelsin diye doğranacağız ( Tam Antu yorumu oldu, kabul ediyorum)

Fenerbahçe ve Sivas maçlarından alınacak beraberlik başarıdır.Bu iki maçtan 2 puan alırsak üzülmem.Eğer Sivas'ı deplasmanda yenebilirsek Fenerbahçe maçını kaybetsek bile üzülmem.Ayrıca Fenerbahçe'yi yenebileceğimizi düşünmüyorum.O yüzden 2 maç 2 puan iyi benim için.

Kimse kimseyi doğrayamaz. Y.D yeni başkan olmuş Galatasaray zaten bu duruma karşı bide hakemler tarafından doğranırsak bu işin içinden kimse çıkamaz.

tek tek gdelım bence önce sıvas .cem arkadasım evet fenerı en son 12 yıl önce marcoınun goluyle yenmıstık kadıkoyde ama bu sefer iş baska bu harap ve bıtap fenerı kesınlıkle dagıtmalıyız kusura bakmasınlar bız sıvas degılız

Üst Alt