Hell Değil, İyi Gün Taraftarı ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Cevap: Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Peki renkdaş sen git.!!! Galatasaray Türkiye'nin en büyük klübüdür.Biz rahat bir maç izlemek istedik,gol atabilen bir takım görmek istedik,göze hoş gelen bir futbol izlemek istedik çok birşey mi istedik sanki_?Türkiye'nin en büyük klubü bu halde ise haklı olarak tepki verdik.Şahsım adına söylüyorum maç biletleri bedava olsa bile kesinlikle bu takımın maçına gitmem...

sen taraftar değil seyircisin , önce bunu belirt de sonra ister git ister gitme

sen taraftar değil seyircisin , önce bunu belirt de sonra ister git ister gitme

Siz maça gidip desteklediğiniz takımı iyi oynamasını istersiniz öyle değil mi?

Benim demek istediğim şu bu futbolculara destek vermem!!! Benim maç biletime verdiğim para bu işe yaramaz topçulara gidiyor.Bu yüzden bu futbolcuları desteklemem.Takımı desteklerim ama bazı şeylerin düzelmesi için tepki vermek gerekli diye düşünüyorum.Hepiniz fikrinede saygı duyuyorum.

Gelin Burdan Yakiiiiin....!!

Önemli bir Mac...!

Bilet fiyatlari yari yariya indi....!!

Maalesef Gaziantepspor maci ile birlikte iyi Gün Taraftar Profilini hak ettigimizi göstermis bulunuyoruz...

Istediginiz kadar bana Tepki gösterin.. Biletlerde Yari yariya indi..

Yazik be su Güzelim Stada...

Bir Avuc Taraftardan bile Tüyleri diken diken eden bir islik sesi cikiyor..

Konu Sabitlenmeli !!!! Kötü gidişten,Kötü yönetimden Barış,Mustafa,Ayhan veya diğer oyunlardan daha önemli bir sorun bu !

Galatasaray bu kötü günler geçirir ertesi sene 3 kulvarda ipi göğüsler..Herşey gider taraftar kalır..Peki nerde Galatasaray taraftarı ??!!

Sen konuyu anlamadığından sinirleniyorsun......

Konuda Taraftar suçlu felan yazmıyor......

Konuda Yönetim, Futbolcular, TD suçsuz'da yazmıyor....

Ben bu Gaziantepspor maçında göreceğiz diyorum iyi gün taraftar profilini taşıyıp taşımadığımızı......

Bilet fiyatlarını sorun edenler vardı, bilet fiyatları yarı yarıya indi......

Hadi bakalım Galatasaray'lılar çok önemli bir maç...!!! Modern bi stad....!!!!!

Haydi Maça....!!!!!!

Bilet fiyatlarını görmedin herhalde?? İnanılmaz yüzde 10 luk bir indirime gitmişler ama . Yarı yarıya çekselerdi bile anca kurtarırdı. Kİmse enayi değil bu rezaleti izlemek için 300 lira vermez.

ben bizzat stadtaydm.bilet fiyatları ucuz falan değildi. tv den kameranın gösterildiği tribünün kombine fiyatları çok uçuk alan olmamış tabiki.biletlerinide alisamiyende kapalı alta uygulanan fiyat devam ediyor.600 liraydı 350 ye çektiler.Arkadaşlar yarı yarıya indi derken burayı kastediyor heralde.oradan 10 tane bilet satılmamıştır alan kerizdir.sadece bedavacılar vardı orda. geri kalan heryer doluydu. 35 40 bin kişi rahat vardı.

ben bizzat stadtaydm.bilet fiyatları ucuz falan değildi. tv den kameranın gösterildiği tribünün kombine fiyatları çok uçuk alan olmamış tabiki.biletlerinide alisamiyende kapalı alta uygulanan fiyat devam ediyor.600 liraydı 350 ye çektiler.Arkadaşlar yarı yarıya indi derken burayı kastediyor heralde.oradan 10 tane bilet satılmamıştır alan kerizdir.sadece bedavacılar vardı orda. geri kalan heryer doluydu. 35 40 bin kişi rahat vardı.

Anlatamıyoruz işte Türkiyede nedense o para verilebilir gözüküyor dışardaki kardeşlerimize... Ama anlamak istemiyorlar birtürlü malesef...

hamburg dan yorum yaziyo, millet de kaniyor. yazik be. baskan gelmiyor ki maclara dusunun

3 bin bilet satılmış Karabük maçı için.. Tebrik ederim...

Almanya, Dortmund ve Bremen ile kıyaslamak yanlış olmuş diyenleriniz olmuş... Ozaman Galatasaray Dünya Kulübû felan değildir.. Fazla beklenti içinde olup isyan etmeyin ve Avrupa'yı kafanızdan silin....

Kimiside " Alamancı için ordan yazmak kolay " dercesine yorumlar yapmış... Ben Güneydoğuda Antebin köyünde doğmuş biriyim... Sizin görmediğiniz kadar insan manzaraları görmüş biriyim... Milyonlarca Taraftarı olan Galatasaray'ın bu stadı dolduramamasını eleştiriyorum....

Türkiye şartlarını çok iyi biliyorum ve biletler ucuzda demiyorum ama o bilet fiyatlarına tepki göstermediğiniz için eleştiriyorum....

Karabük maçına giden bütün taraftarları tebrik ediyorum ve ordaki yapacakları protestoda olamadığım için o gururu yaşayamadığım için çok imreniyorum....

Euro'ya bilet satılıyor

Avrupa'nın birçok kulübü ise özel indirimler uygulayarak maç biletlerinin fiyatlarını sezon başında açıklıyor. Milan, Real Madrid, Manchester United ve Bayern Münih gibi Avrupa kulüpleri bilet fiyatlarını açıklarken 7 yaş ve 16 yaş altı, 65 yaş üstü ve engelli taraftarlarına özel indirimler uyguluyor. Bu sistem sayesinde İtalyan kulübü Milan'ın maç biletleri 2 Euro'ya kadar düşebiliyor. 16 yaş altı ve 65 yaş üstündeki Milan taraftarları ise bilet fiyatlarına en az 17 Euro ödüyor. Milan'ın bilet fiyatları ise 280 Euro'ya kadar çıkabiliyor.

İngilizler az ödüyor

Manchester United'ın bilet fiyatları da Beşiktaş-Wolfsburg maçından daha düşük. Şampiyonlar Ligi 4'üncü maçında Rus temsilcisi CSK Moskova'yı konuk edecek olan Manchester United'ın bilet fiyatları 16 yaş altı için 17 Euro'dan başlıyor. Stadyumun en pahalı bileti ise 63 Euro.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği’nin (UEFA) internet sitesinde yer alan habere göre, 27 Mayısta İtalya’nın başkenti Roma’da oynanacak olan Avrupa Şampiyonlar Ligi final maçının biletlerine başvurular, 16 Mart Pazartesi günü TSİ 13.00’de sona erecek.

Başvuruların, yalnızca UEFA’nın internet sitesi üzerinden gerçekleştirileceği, ödemelerin de kredi kartıyla yapılacağı ifade edilen haberde, başvuranın çok olması halinde, kura çekimi yapılacağı belirtildi.

Final maçının oynanacağı Roma Olimpiyat Stadı’nın seyirci kapasitesinin 67 bin olduğu ifade edilirken, 10 bin biletin The official website for European football – UEFA.com sitesinden satışa sunulacağı, diğer biletlerin ise final oynayacak kulüplerin bağlı olduğu futbol federasyonları ile UEFA ailesine, yerel organizasyon komitesine ve ticari partnerlere dağıtılacağı kaydedildi.

Bilet ücretleri, 70-200 Avro arasında değişiyor.

Güney Afrika’da düzenlenecek olan 2010 Dünya Kupası biletleri 20 Şubat Cuma günü saat 13:00′de satışa çıkıyor. Yaklaşık 3 milyon adet biletin %15′ini oluşturan Kategori 4 biletler sadece Güney Afrika’da ikamet edenler için ayrılmış. Diğer kategoriler herkese açık. Bilet fiyatları ilk round maçları için 20$’dan başlayıp, Johannesburg Soccer City Stadında oynanacak final karşılaşması için 900$’a kadar çıkıyor.

İbrahim bende öyle bi laf söyledim ama sadece seni kastettiğim bişey değildi ayrıca bugun ntvsporda gördüm ingilizler bizden ligimizde ödedğimizde daha az ödedikleri ŞAMPİYONLAR LİGİ maçlarının bilet fiyatlarına çok tepkililer gerekirse maçlara gidilmeyeceği konusu konuşuldu.

Karabük maçının bilet fiyatlarına bakmadım ama inanmıyorum geçen maçlarda o boş olan yerlerin ucuz olduğuna gene kale arkaları ve üst tribünler dolacaktır.Ve sana sonuna kadar katılıyorum tepki göstermemek bizim tarftar olarak çok büyük ayıbımız böyle bir başlıkta bilet fiyatları için açılmalıdır ancak burada olan eleştriler daha cazip geldiği için insanlarımıza o başlık okadar ilgi çekmeye bilir.

İbrahim bende öyle bi laf söyledim ama sadece seni kastettiğim bişey değildi ayrıca bugun ntvsporda gördüm ingilizler bizden ligimizde ödedğimizde daha az ödedikleri ŞAMPİYONLAR LİGİ maçlarının bilet fiyatlarına çok tepkililer gerekirse maçlara gidilmeyeceği konusu konuşuldu.

Karabük maçının bilet fiyatlarına bakmadım ama inanmıyorum geçen maçlarda o boş olan yerlerin ucuz olduğuna gene kale arkaları ve üst tribünler dolacaktır.Ve sana sonuna kadar katılıyorum tepki göstermemek bizim tarftar olarak çok büyük ayıbımız böyle bir başlıkta bilet fiyatları için açılmalıdır ancak burada olan eleştriler daha cazip geldiği için insanlarımıza o başlık okadar ilgi çekmeye bilir.

Osman kardeşim bu bilet fiyatları kendiliğinden inmez, tepki göstermek laazım.. Adnan Polatı sarsmak laazım.. Maça gitmiyerek düzelmez..

Olay bilet fiyatı değil ama 19 Euro'ya Barça-Almeira maçına gitmişti bu sezon arkadaşım.Farka bak

kamera2_00001.jpg

Yorumsuz...

ultraslanı korudugum gibi şuan eleştirebilirimde.bugün stadta tam bi skandal yaşandı.bu kadar ti ye alınmamalı Galatasaray.dale yapılarak istifa diye bağardılar yarım saat.adeta anadolu takımı taraftar tepkisiydi.böle sakaryaspor sanki küme düşmüşte taraftarı istifa diye bağarıyo gibi bi görüntü vardı gülüşmeler falan makara yapıyorlar.utanç verici gerçekten,zaten performans zarar veriyo Galatasaraya bide bu tarz şeyler iyice marka değerini düşürüyor.

Üst Alt