Hell Değil, İyi Gün Taraftarı ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Cevap: Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

bilet sistemi sivas maçına geri dönmeli.sivas maçında 40 bini görünce aa stad doluyor zam yapalım dediler sanırım.ilk maçta daha çok bilet çeşitliliği vardı.

cunku sivas maçında mesela vip kısımlarda kornere yakın kısımlar daha ucuzdu.ama ondan sora tek fiyata geçtiler.vip 1 ve vip 3 fiyatları normal bence

dogu vip 3 150 batı vip 3 200 tamam.vip 1 fiyatlarınıda anlarım ztn çok az bi bölüm vip 1 ler.fakat vip 2ler saçma derecede pahalı ve en çok boş olan kısımlar vip 2 kısımları.o kısımlarda fiyatlar yine santradan uzaklaştıkça azalmalı.

ayrıca öyle saçmadırki batı vipte 16 lira olan dürüm dogu vipte 12 lira.böyle saçmalık olmamalı.adam kazıklıyorlar resmen.

ha tabi takımın durumu etkendir ama şu saçma bilet fiyatlarıda ayrı bir etken.45 bin kişilik stad sonuçta.stadın en az 10 binlik kısmı gereksiz pahalı

ayrıca bana gelen koltuk satış mailinde çogu koltugun satıldıgını görebiliyordum.koltuk sahipleri nasılsa 3.5 senelik bu sezonda kötü futbol var diye yarım sezonu umursayıp gelmiyorlar gibi.cunku ben satıldıgını gordugum koltukların baya boş oldugunu gördüm ilk maçta.

antep maçı bilet fiyatları açıklanmış, hani niye boş duruyor dediğimiz yerler varya, sahaya yakın olan yerler, 350 ila 600 tl arasında fiyatları, allah sizi bildiği yapsın ey yönetim. doldurmuşunuz ne kadar kazma varsa takıma, ligde hedef yok, kupa belirsiz, avrupa yok, bu fiyatlarla stad niye boş diye sorar durursunuz artık kendinize. sanki şampiyonlar ligi finali izliyoruz bu nedir ya. hiç mi utanma olmaz kardeşim, böyle basiretsiz böyle saçma bir yönetim allah kimsenin başına vermesin ne diyim

600 milyon verip maça giden adamın aklından şüphe ederim.10 tane bilet satamazlar ordan.

kardeş eline sağlık güzel bir yazı olmuş.tamamiyle sana katılıyorum.umarım bir faydası olur bu yazının

Türkiyede statlar zor doluyo zaten, ingilterede millwall diye bi takım var bi 3.ligte bi 2. ligte yer alıyo 20 bin kişilik stat hep full, o kadar transfere medya abartmasına rağmen bjk inönüdeki kiev maçında stadı dolduramadı, sonra bizim haginin muhteşem gol attığı monaco maçını hatırlayın ben stadtaydım o gün müthiş boşluklar vardı, yani bu işin diğer yüzü. Esas konuya gelirsek kulübümüzü amatörce yönetip bizi bu hale getirenleri doğru düzgün protesto bile edemedik, neymiş efendim stat açılmış bilmemneymiş şimdi bırakın bunlarıda tarihimizin en kötü sezonunu yaşıyoruz daha 23. haftada mağlup olma rekorumuzu kırmışız ve bunların sorumluları utanmadan koltuğunda oturuyo bizde iyi gün kötü gün taraftarlığını tartışıyoruz öyle mi?

Bizi neden dortmund la kiyasliyosun. Galatasay gibi takim her sene sampiyonluga oynamali.

Gidip de ne yapalim, 90 dakka bagirip cagiralim mi? eee? Bunu kac kez yaptik, ama hicbiri takmadi

Galatasaray icin savasmiyan oyunculari mi izleyelim? Paraya yazik degil mi? Bazilarimiz senede 3 milyon kazanmiyo ne yazikki

Cikarsinlar gencleri, kaybedelim, yinede 90 dakka savasirlar, zevkli futbol izleriz yinede.

İyi demişsin güzel demişsinde Dortmund, Werder gibi takımlar ile kıyaslamayalım taraftarımızı.

Almanya liginde taraftar acayip bağlı takımına..

Gaziantepspor Maçı Bilet Fiyatlarında İndirim Yapıldı - 27.02.2011 18:39 (TÜRKİYE KUPASI) / Galatasaray.org

TRİBÜN BİLETİX GİŞE MAÇ GÜNÜ ASY

Kategori 1 350 TL 337

Kategori 2 300 TL 287

Kategori 3 200 TL 187

Kategori 4 150 TL 137

Kategori 5 100 TL 87

Kategori 6 50 TL 44

Kategori 7 30 TL 26.50

Rakip Takım 30 TL 26.50

hadi bakalım bilet fiyatları indi... bu maç göreceğiz Galatasaray

Taraftarını... çok önemli bir maç...

ben Konyadayım ve benim bir maça gelip gitmem en az 150tl! geldiğimde güzel bir şeyler görmek hakkım değilmi sence??

Ben bizim kadar cefa çeken taraftar görmedim zamanında 14 sene,şimdide 4.seneye gireceğiz..

Herşey taraftarın mı yav,futbolcu kötü oynar,hoca hata yapar,başkan hata yapar,aman taraftar siz yapmayın,oyuncunun hata yapma lüksü varsa,hocanın varsa,yönetimin varsa,taraftarın niye yok?

Taraftar niye haklı bir protestonun içine girmesin,bu topigi ne zaman görsem sinirleniyorum,bir oyuncu çağıracak taraftarı stada,taraftar neredeyse sahaya inip oyna be abi n'olur diyecek..

Galatasaray taraftarı asildir,artık suçu taraftara atmayalım...

Önce hangi formayı giydiklerini bir öğrensinler,sonra ona göre oynasınlar,zaten destekleriz..

Ben bizim kadar cefa çeken taraftar görmedim zamanında 14 sene,şimdide 4.seneye gireceğiz..

Herşey taraftarın mı yav,futbolcu kötü oynar,hoca hata yapar,başkan hata yapar,aman taraftar siz yapmayın,oyuncunun hata yapma lüksü varsa,hocanın varsa,yönetimin varsa,taraftarın niye yok?

Taraftar niye haklı bir protestonun içine girmesin,bu topigi ne zaman görsem sinirleniyorum,bir oyuncu çağıracak taraftarı stada,taraftar neredeyse sahaya inip oyna be abi n'olur diyecek..

Galatasaray taraftarı asildir,artık suçu taraftara atmayalım...

Önce hangi formayı giydiklerini bir öğrensinler,sonra ona göre oynasınlar,zaten destekleriz..

Sen konuyu anlamadığından sinirleniyorsun......

Konuda Taraftar suçlu felan yazmıyor......

Konuda Yönetim, Futbolcular, TD suçsuz'da yazmıyor....

Ben bu Gaziantepspor maçında göreceğiz diyorum iyi gün taraftar profilini taşıyıp taşımadığımızı......

Bilet fiyatlarını sorun edenler vardı, bilet fiyatları yarı yarıya indi......

Hadi bakalım Galatasaray'lılar çok önemli bir maç...!!! Modern bi stad....!!!!!

Haydi Maça....!!!!!!

Peki renkdaş sen git.!!! Galatasaray Türkiye'nin en büyük klübüdür.Biz rahat bir maç izlemek istedik,gol atabilen bir takım görmek istedik,göze hoş gelen bir futbol izlemek istedik çok birşey mi istedik sanki_?Türkiye'nin en büyük klubü bu halde ise haklı olarak tepki verdik.Şahsım adına söylüyorum maç biletleri bedava olsa bile kesinlikle bu takımın maçına gitmem...

Peki renkdaş sen git.!!! Galatasaray Türkiye'nin en büyük klübüdür.Biz rahat bir maç izlemek istedik,gol atabilen bir takım görmek istedik,göze hoş gelen bir futbol izlemek istedik çok birşey mi istedik sanki_?Türkiye'nin en büyük klubü bu halde ise haklı olarak tepki verdik.Şahsım adına söylüyorum maç biletleri bedava olsa bile kesinlikle bu takımın maçına gitmem...

Saygi duyarim, cünki acik acik söylüyorsun iyi Gün taraftariyim diye... Bazilari var tepki gösteriyorlar.. ama sana helal olsun düsünceni resmen söylüyorsun..

Almanya ile kiyaslamak biraz ayip olmus :D Ingiltereyi bile Almanya ile kiyaslayamazsin...

Almanya bir futbol ülkesi (ingilterede öyle) ama Almanya bambaska 2. takimlarinin orta siralarin bir takiminin maci bile FULL cekiyor...

Türkiyede Futbolun f'si oynanmiyorki neden gidilsin ?

Üst Alt