Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu

Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLI

neyse yahu kimseye terimi istemeyin demiyorum

ben diger isimleri gorunce sunu isterim diyebilmek istiyorum sadece

benim kafamdaki GSauygun degil iste

sizinkine uygun olabilir

herkesin kafasindaki GS farkli tabiiki

arge falan cok etkilemis seni

futbol disi gelir:)

guzel hayaller iste

bende birseyler duymak icin izlemeye devam ediyorum

helvaci dese ici bos dersiniz aysal diyince etkileniyorsunuz

tamamen birine isinmak isinamamakla alakali

benim ikisinede garezim yok

listeleri ikisninde eksik yanlis

ama ikiside Gsi oyle veya boyle duzluge cikarir

Senin Helvacı demen bana normal gelmeye başladı biraz düşnünce. Bu adam da hep ben ben diye tutturuyor. Ben şirketleri birleştirdim, ben rijkard gitmesin dedim, ben seçime gidelim dedim, ben hesap sorarım, ben ben ben.... İkinizde ilgi odağı olmayı çok seviyorsunuz...:)

tesaduf demiyorum

sans rolu terim rolunden buyuk diyorum

ayni seyi bizdeki basarisi icin soylemiyorum dikkat edersen

orada umit milli takimdan getiridigi adamlarla tash gibi futbol oynadi

arada buyuk bir fark var

Ama unutmayalim ki oynadigimiz takimlar bizden kaliteli takimlardi. Objektif bakarsak tabi. BIz takimlarimizi büyütmeyi cok severiz de :) O kadroda uluslararasi kalitede Hamit, Arda, Nihat vardi. Bi Cek Cumhuriyetinin kadrosuna bakarsan, bi Hirvatistan´in kadrosuna bakarsan, son dakika galibiyetlerimizin bile ne kadar büyük bir basari oldugunu görürüz. Unutmayalim ki o futbolcularimiz bugün bizleri rezil ediyor takimlarinda. Avrupa´da sürünüyoruz. O takimla basardi Terim bunu

yani?

bir sene sampiyonlar liginde yari final oynayip ertesi sene katilamadigi olmuyor iste

sen bir sene 3. oluyorsun(nasil oldugun belli)

ertesi sene katilamiyorsun

hepimiz sevindik ettik ama geriye donunce olayin futbolcu kalitesiyle alakasi oldugu cok belli

sistem falan hak getire

Real Madrid ten bahsettiğimizin farkındasın değilmi.Dünyanın en popüler klübü.Ş.ligi ni 9 kez alarak en çok alan klüp.Sence Ş.ligine girmediği sene olmuşmudur.Onların bütçesiyle bizim bütçemizin arasındakı farkı biliyormusun.Şimdi sen ozaman Bolognayı,Dortmundu,Leeds i finaldede Arsenalı dize getirmemizi,sistem yok bunları sadece futbolcu kalitesiyle yendık dersen adama ne derler biliyormusun.Orada oynadığımız en az 3 takımın futbolcu kalitesi bizden fersah fersah üstündü der.

Senin Helvacı demen bana normal gelmeye başladı biraz düşnünce. Bu adam da hep ben ben diye tutturuyor. Ben şirketleri birleştirdim, ben rijkard gitmesin dedim, ben seçime gidelim dedim, ben hesap sorarım, ben ben ben.... İkinizde ilgi odağı olmayı çok seviyorsunuz...:)

olabilir

bende rijkaard gitmesin istemistim cok

ama sirket birlestirme isi tamamen yalan dolan

amerikada olsa cezayi basarlardi GSa

Real Madrid ten bahsettiğimizin farkındasın değilmi.Dünyanın en popüler klübü.Ş.ligi ni 9 kez alarak en çok alan klüp.Sence Ş.ligine girmediği sene olmuşmudur.Onların bütçesiyle bizim bütçemizin arasındakı farkı biliyormusun.Şimdi sen ozaman Bolognayı,Dortmundu,Leeds i finaldede Arsenalı dize getirmemizi,sistem yok bunları sadece futbolcu kalitesiyle yendık dersen adama ne derler biliyormusun.Orada oynadığımız en az 3 takımın futbolcu kalitesi bizden fersah fersah üstündü der.

yahu o sistem baska oyuncularla ne yapti anlatsana?

ha turnuvaya katilsa ilk turda elense bile laf etmem

rezil olduk gruplarda be bir tane duzgun top oynadigimiz mac yok

gecmise bakip neden yarisini hatirlayip yarisini siliyorsunuz

tamam boyle daha mutlu bir hayat yasarsinizi belki ama gercek bu degil.:)

sen teknik direktörün rolüne inanmıyorsun galiba heleki terim gibi bir teknik adamın o kadar aşırı motivasyon yükleyen bir adamın .

sana tavşiyem şu mourinho'lu inter ve chelsea , birde bu takımların şimdiki hallerine bakmanı tavsiye ederim terimli gs ve şimdiki hali birde.

oyuncular iyi olcak tabi olmadan olurmu .

ama onlara terim gibi luce gibi TD şart.

Böyle bir mantık olabilirmi ya.Koskoca İngiltere,Fransa bile her turnuvaya katılamıyor.Kalıtılıncada orada rezil oluyorlar.Sen Türkiyeyi Brezilya,İspanya,Almanyamı sanıyorsun.Adamlarda dünyanın en iyi oyuncuları var İspanya bile daha yeni yeni almaya başladı kupaları.Brezilya rezil oluyor kaç yıldır dünya kupalarında.Sen geçmişe bakıp imkansız yapılamaz denilen şeyleri yapan adamı siliyorsun ama.

dedigim gibi

helvaaci ben calisanimdan ozur dilemem dese kafasina cokerdiniz

aysal soyleyince ben ben ben diyor bile demiyorsunuz:)

Böyle bir mantık olabilirmi ya.Koskoca İngiltere,Fransa bile her turnuvaya katılamıyor.Kalıtılıncada orada rezil oluyorlar.Sen Türkiyeyi Brezilya,İspanya,Almanyamı sanıyorsun.Adamlarda dünyanın en iyi oyuncuları var İspanya bile daha yeni yeni almaya başladı kupaları.Brezilya rezil oluyor kaç yıldır dünya kupalarında.Sen geçmişe bakıp imkansız yapılamaz denilen şeyleri yapan adamı siliyorsun ama.

yav kupami istiyorum her sene

standard diyoruz

bir sene 3. olup diger sene katilamamanin aciklamasi nedir sizce?

kadromu?

td mu?

rakiplermi?

nedir

hayir benim dedigim yanlis diyip duruyorsunuz

ama birde aciklama getirin

bu istikrarsizligin sebebi nedir diye sorun kendinize

yav kupami istiyorum her sene

standard diyoruz

bir sene 3. olup diger sene katilamamanin aciklamasi nedir sizce?

kadromu?

td mu?

rakiplermi?

nedir

hayir benim dedigim yanlis diyip duruyorsunuz

ama birde aciklama getirin

bu istikrarsizligin sebebi nedir diye sorun kendinize

Ben ne diyorum sen ne diyorsun yaw.Yazdıklarımı anlamıyorsunki .Peki madem Terim sayesınde istikrarı olmadı milli takımın.Bir bak bakalım öncekı senelerde kaç yılda bir katılmışız dünya kupasına avrupa şampiyonasına.20 25 sene katılamadığımız yıllar oldu. İngiltereden 8 yediğimiz yıllarda da istikrardan bahsediyormuydun.Bu istikrarsızlığın nedeni neydi sor bakalım kendine.Şunu unutma Türkiyeyide Almanya,Arjantin,Brezilya,Hollanda bu ülkelerin sınıfına koyma.Çok istikrar arıyorsan onlara bakıcaksın,Her zaman.Bizde hiç bir zaman olmadı.Yeterlimi bu açıklama.

Şimdi, Ünal Aysalın yaklaşımı nekadar doğru tartışılır lakin, M.Helvacı yanlış şekilde yol alıyor buda insanların sinirini bozuyor, yani kendi yapacaklarından çok insanlar üzerinden birşeyler yapmaya çalışıyor bu da "benim gücüm yok" demektir ve bu açıkcası beni rahatsız ediyor, bu konuda sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz, lakin Ünal Aysal'ın üzerinden sürekli siyaset yapılıyor, adam hem hakkını koruması gerekir hemde gücünü göstermesi, Ünal Aysalın yaptığı haraket güç göstergesidir... M.Helvacıda aynı şekilde gücünü göstermelidir bu lafın altında kalmamalıdır ki savunalacak bir yanı olsun yanılmıyorsam 4-5 aydır sürekli yok bilmemne belgesini çıkaracam ortaya diyerek siyaset yapıyor, abi demezlermi adama; "e kardeşim çıkarda görelim" gerçekten sıkıldım bu tarz siyasetlerden "yok bilmemne kayıtları elimde özürdilemesen göstericem" tamam haklısındır adam senden özürdilemiyorsa çıkar koy belgeyi önüne sürekli belgeyi göstericem diyip insanları sıkma bunaltma, ha belgede yoksa elinde konuşma, siyaset yolunu değiştir kendin birşeyler yap.

- Ünal Aysal Galatasarayın hisselerini aldığında, bu hisselerden kar elde etmiştir, edebilir de bu onun en doğal hakkı, adamın parası ile kulübü kurtarmışsı birde adamın parası ile karmı edeceksin? ha eğer böyle düşünenlerde varsa saygım vardır lakin adam o karlarıda Galatasaray yararını kullanmıştır, kendisi açıkladı güzelce ama şimdi kalkıpta "yok sen oradan kar elde ettin, yok şöle yaptın" diyerek konuyu farklı yerlere çarpıtmakda ayrı bir ayıptır bence.

- İstikrar sorgulanmalı, bu konuda Serdar Burak'a katılıyorum, bununda çağresi professional paralı çalışandır lakin hatır gönül işleri güzel şeyler değildir, sonuçta arkadaşına "bunu niye böyle yaptın len, akılı ol seni atarım ekipten" demek yanlış olur ama yanlış yapılıyorsada denmesi gerekir, denildiği vakitte fikir ayrılıkları başlar yönetimde parçalanma olur

Mehmet Helvacı'ya oy veren Galatasaraylı felan değildir benim gözümde..

Her ne kadar Başkan Adnan Polat'ı an itibariyle desteklemesemde,zamanında istifasını istemişti,onurunuz varsa istifa edin lafı,çok ağırdı ve etmedi..

Sırf seçime girebilmek için..

Yani bir 2.Başkan düşünün,koltuk sevdasına kendi yönetimini bile yıkmış..

Şimdi gelmiş ben adayım diyor!

Keşke taraftar seçse akrabaları dışında kimseden oy alamaz..

Almamalı Galatasaray'a yakışmayacak bir kişi..

Ünal Aysal'ı karalamaya çalışıyor..

Ünal Aysal ise çok sessiz..

En doğrusunu yapıyor..

Seçim yapılsa da Helvacının suratını görmek istiyorum..

Üst Alt