Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu

Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLI

refik arikan ali durust hep eski adamlar

ali durust dedigin adam hayri kozagi bu listenin disina itti

hayri kozaga ( acik acik GSi korumaktan baska bir amaci olmadigina emin oldugum tek adam o kongrede) yamuk yapanlara dogru gozle bakamiyorum kusura bakmayin

Ya kardeşim ne alakası var. Ali dürüst daha öncede 2.başkanlık görevi yapmış birisi zaten sağlam bi yönetimde ali dürüstün olması çok normal. medyaya göre konuşucaksak ünal aysal hayri kozak'a görev vermek istedim ama olmadı'da demişti ona bakarsan. Kaldıki ali dürüstün olduğu yönetimde ben böyle bölünmelerin olucağını vs sanmıyorum. ama gene mevcut yönetimdeki adamları yönetime sokarsak, her gün kafamızda bi soru işareti, en ufak bi yanlışta (transfer vs) al işte mehmet helvacı böyleydi şöyleydi, başkanını sattı vs. Sen böyle bi adamın bu baskıyı kaldırabileceğine veya başkanlık yapabileceğine inanıyormusun ? :) Ben taraftar olarak böyle adamlardan bıktım ve baştan aşşağı tekrar yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Terimin 2. doneminde Necati'den baska iyi bir transferi yok benim gozumde. Ama ilk doneminde Davalayi falan bulup getirmisti. Terime "yerli futbolcu" transferi icin iyi bir butce hazırlarsanız cok iyi adamlar getirir ve muthis bir yerli iskeleti olusur takımda.

Ya kardeşim ne alakası var. Ali dürüst daha öncede 2.başkanlık görevi yapmış birisi zaten sağlam bi yönetimde ali dürüstün olması çok normal. medyaya göre konuşucaksak ünal aysal hayri kozak'a görev vermek istedim ama olmadı'da demişti ona bakarsan. Kaldıki ali dürüstün olduğu yönetimde ben böyle bölünmelerin olucağını vs sanmıyorum. ama gene mevcut yönetimdeki adamları yönetime sokarsak, her gün kafamızda bi soru işareti, en ufak bi yanlışta (transfer vs) al işte mehmet helvacı böyleydi şöyleydi, başkanını sattı vs. Sen böyle bi adamın bu baskıyı kaldırabileceğine veya başkanlık yapabileceğine inanıyormusun ? :) Ben taraftar olarak böyle adamlardan bıktım ve baştan aşşağı tekrar yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum.

medya falan yok sulandirma

canli yayin konusmalari

aysal: kozak benim danismanligimi yapacak, iyi arkadasim, muhalefette olmam daha iyi olur dedi bana hak verdim

kozak: unal tatildeyken buradakilere toplanalim calisalim dedim. hic bi mok olmadi. topalanmayi konusmayi bile beceremeyen adamlarla calisamam ben, danismani falanda degilim dedi

birakin gazete dergileri adamlari dinleyin bi

ha ben ne demistim listeyi gorunce?

bu liste kuvvetli kagit ustunde ama burada is yapacak adam yok hepsi shovenist

bir hafta sonra ise bu olay oldu

saygilar

medya falan yok sulandirma

canli yayin konusmalari

aysal: kozak benim danismanligimi yapacak, iyi arkadasim, muhalefette olmam daha iyi olur dedi bana hak verdim

kozak: unal tatildeyken buradakilere toplanalim calisalim dedim. hic bi mok olmadi. topalanmayi konusmayi bile beceremeyen adamlarla calisamam ben, danismani falanda degilim dedi

birakin gazete dergileri adamlari dinleyin bi

ha ben ne demistim listeyi gorunce?

bu liste kuvvetli kagit ustunde ama burada is yapacak adam yok hepsi shovenist

bir hafta sonra ise bu olay oldu

saygilar

Neyse kardeşim ciddi bi kitle yok zaten tartıştığımız galiba. Sayın Mehmet Helvacı (büyük başkan) seçilmez ama seçilirse beraber görürürüz icraatlarını :)

evet guzel ornek

bir turnuvada son dakika golleriyle 3. ol digerine katilama bile

iste sureklilik:)

siz anca guzel gunleri hatirlayin:)

simdi haril haril bulent undere sallayanlar milli takimda 40 yasindaki adamlari izlerkende terime salliyormuydu bunu cok merak ediyorum:)

Ohoo Sen herşeyin altınsa bir şey ararsan.Koskoca Real Madrid 9 yıldır Ş.ligini alamıyor.Süreklilik yok onlardada ozaman.Her turnuvada başarılı olmanın bir garantisi yok.Bunun süreklilikte alakasıda yok.Sen kimi istiyorsun ben onu çok merak ettim.Yabancı bu ülkeyi tanımıyan biri bizi burdan çıkaramaz bu çok açık.

Neyse kardeşim ciddi bi kitle yok zaten tartıştığımız galiba. Sayın Mehmet Helvacı (büyük başkan) seçilmez ama seçilirse beraber görürürüz icraatlarını :)

bencede secilmez helvaci

ama konumuz kim secilir olmadigina gore soylenenleri tartisiyoruz

saniyorum yazdiklarim agir geldi

bazilarinizin gozunu kapattigi gormek istemedigi gercekler

basindan toplama laflar falan degil

satirbaslariyla anlat projelerini desem helvacinin soylediklerinden farkli birsey soyleyemezsin

hatta ondan dahada genel olur

ben agzindan birsey duyayim yorum yapayim

simdiye kadar aklimda kalan 2 sey var

bir kotu bir iyi

iyi olan

efsane olabilecek derin GSlilar tanimi

kotu olan

calisanimdan ozur dilemem sacmaligi

Benim aklımda kalanları söyleyeyim o zaman.

Ben Helvacı'dan hep "ben" duydum. Mesela "ben TD'e gidip uzun vadeli planların nedir diye gerekirse şahsen sorucam. Futbolda basit gerçekleri yerine getirirsen başarı gelir."

Ben Aysal'dan hep biz duydum. Mesela üyelerden 300 kişilik bir danışma kurulu oluşturucam. Futbol küçük bir gurubun yöenetmeyeceği kadar karmaşık bir yapıdır. Altyapı temelli bir yapı oluşturulacaktır. Kongrelerimizi 50 bin kişilik stadta yapmayı planlıyorum, üye adetimizi çoğaltacağız"

Ben Helvacı'dan gereksiz harcamaların kısılarak sponsorlardan daha fazla vermelerini isteyerek gelir-gider dengesinin kurulucağını duydum.

Ben Aysal'dan futbol'dan ve gayrimenkulerden gelen gelirlerin yetersiz oduğunu Dünya çapında bir numara olmak için futbol dışı gelirlere ihtiyaç olduğunu ve bunun için Arge departmanı kurulucağını duydum.

Ben Helvacı'dan "taraftarımız haddini bilsin"'i duydum

Ben Aysal'dan "Galatasaray’ın savaş kaybetme lüksü vardır ama cesaret kaybetme lüksü yoktur. Napolyon’un söylediği gibi; ‘Savaş kaybeder veya kazanırsın, ama cesaretini kaybeden herşeyini kaybeder."'i duydum.

bencede secilmez helvaci

ama konumuz kim secilir olmadigina gore soylenenleri tartisiyoruz

saniyorum yazdiklarim agir geldi

bazilarinizin gozunu kapattigi gormek istemedigi gercekler

basindan toplama laflar falan degil

Gözüme yalan söylediği günler geliyor, yaptığı açıklamalar vs :) ondan kapanıyordur gözüm

Ohoo Sen herşeyin altınsa bir şey ararsan.Koskoca Real Madrid 9 yıldır Ş.ligini alamıyor.Süreklilik yok onlardada ozaman.Her turnuvada başarılı olmanın bir garantisi yok.Bunun süreklilikte alakasıda yok.Sen kimi istiyorsun ben onu çok merak ettim.Yabancı bu ülkeyi tanımıyan biri bizi burdan çıkaramaz bu çok açık.

ben bi turnuvada 3. olup digerinde 2. turda elensek laf etmem

digerine katilamadik arkadasim katilamadik

madem eskilere donecegiz

lucescu bence yapar sol eliyle

geretsde bence iyi bir alternatif ve underle cok iyi ikili olurlar

(dikkat edersen bunlar helvacinin adamlari degil)

ama baska birileride iyi olur

van gaali cok isterim ama lippiyi istemem mesela (bunlarda helvaci ile adi gecenler ama yalan dolanda olabilir)

M.Helvacının bi açıklaması vardı. Biz Taraftarın baskısıyla hareket etmeyiz diye. bunu söylediğinde 10. felandık. ozaman anlamıştım bi mok olmayacağını :) hatta daha ileri gideceğini

Benim aklımda kalanları söyleyeyim o zaman.

Ben Helvacı'dan hep ben duydum. Mesela "ben TD'e gidip uzun vadeli planların nedir diye gerekirse şahsen sorucam. Futbodal basit gerçekleri yerine getirirsen başarı gelir."

Ben Aysal'dan hep biz duydum. Mesela üyelerden 300 kişilik bir danışma kurulu oluşturucam. Futbol küçük bir gurubun yöenetmeyeceği kadar karmaşık bir yapıdır. Altyapı temelli bir yapı oluşturulacaktır. Kongrelerimizi 50 bin kişilik stadta yapmayı planlıyorum, üye adetimizi çoğaltacağız"

Ben Helvacı'dan gereksiz harcamaların kısılarak sponsorlardan daha fazla vermelerini isteyerek gelir-gider dengesinin kurulucağını duydum.

Ben Aysal'dan futbol'dan ve gayrimenkulerden gelen gelirlerin yetersiz oduğunu Dünya çapında bir numara olmak için futbol dışı gelirlere ihtiyaç olduğunu ve bunun için Arge departmanı kurulucağını duydum.

Ben Helvacı'dan "taraftarımız haddini bilsin"'i duydum

Ben Aysal'dan "Galatasaray’ın savaş kaybetme lüksü vardır ama cesaret kaybetme lüksü yoktur. Napolyon’un söylediği gibi; ‘Savaş kaybeder veya kazanırsın, ama cesaretini kaybeden herşeyini kaybeder."'i duydum.

arge falan cok etkilemis seni

futbol disi gelir:)

guzel hayaller iste

bende birseyler duymak icin izlemeye devam ediyorum

helvaci dese ici bos dersiniz aysal diyince etkileniyorsunuz

tamamen birine isinmak isinamamakla alakali

benim ikisinede garezim yok

listeleri ikisninde eksik yanlis

ama ikiside Gsi oyle veya boyle duzluge cikarir

her sene nerdeyse sampiyonlar ligine gidiyormu?

Ee katılamamızın tek sorumlusu Fatif Terimmi yani.Omu çıkıp gol atıcak.Ben sana söliyim Lucenin gelmesi imkansız.Ki gelse onada hayır demem.Madem istikrar peşindesin ozaman Geretse de hayır demen lazım iyi bir alternatif demişssin.Çünkü ilk yıl bizi rekor puanla şampiyon yaptı.2.yılında başarısız olup gönderildi.Kendinle çelişiyorsun.Bence senin Fatif Terime ayrı bir nefretin var.Bu arada Helvacıyıcı da desteklemen ayrı garip bir durum.

Yalnız haberin olsun Realin amacı Ş.ligini almak.İspanyada 4 takım gittiğine göre hersene Realin Ş.ligine gitmesi kadar doğal bir şey yok.Bu bi istikrarmı şimdi.

evet turkiyenin basaris sadece bir kadro ile oldu

oda o kadro ayni kadro yaslanana kadar

terimin elinde baska herhangi bir kadroyla herhangi bir basarissi yok

ha bu birdaha basarili olmaz demekmi?

hayir degil

eger sistemini yaptiklarini begeniyorsaniz bir daha sans verebilirsiniz

ben begenmiyorum

evet turkiyenin basaris sadece bir kadro ile oldu

oda o kadro ayni kadro yaslanana kadar

terimin elinde baska herhangi bir kadroyla herhangi bir basarissi yok

ha bu birdaha basarili olmaz demekmi?

hayir degil

eger sistemini yaptiklarini begeniyorsaniz bir daha sans verebilirsiniz

ben begenmiyorum

Nasil yok? Avrupa 3.sü olmadik mi yeni kadroyla?

Yalnız haberin olsun Realin amacı Ş.ligini almak.İspanyada 4 takım gittiğine göre hersene Realin Ş.ligine gitmesi kadar doğal bir şey yok.Bu bi istikrarmı şimdi.

yani?

bir sene sampiyonlar liginde yari final oynayip ertesi sene katilamadigi olmuyor iste

sen bir sene 3. oluyorsun(nasil oldugun belli)

ertesi sene katilamiyorsun

hepimiz sevindik ettik ama geriye donunce olayin futbolcu kalitesiyle alakasi oldugu cok belli

sistem falan hak getire

Üst Alt