Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek


Ntvspor daki programda Hıncal Uluç vardı.Program sunucusu Kupadan elenilmesi takdirde Adnan Polat ın Sezgini görevden alacağını iddia etti.Hemde kesin bir dille Adnan Polatın bu düşüncesini bildiğini söyledi.Acaba Kupadan elensekmi
 
Cevap: Kupadan Elenmenin MükafatıHatta Hagi'yide ekleyebiliriz..Beşiktaşda bizim gibi kupayı bekliyor..Onlardada birşeyler olur.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekBunu Hıncal Uluç demedi ama başlıkta bir yanlışlık var. Ama şunu dedi; ''Torres, yakın bir zamanda Türkiye ligine gelir''
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek14 tane var gençler alsın biraz :DSezgin gidecekse.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekKupadan elenmemizi istiyor herhalde Polat.Bu kadar duaya cami minaresi bile egilir cunku.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekAvrupa icin kupayı almak veya almamak pek farketmiyo. Bir sekil girerizde Avrupaya, bu senede bu kupayı alamazsak 6 sene olucak. Kupa kaldırmaya tekrar alısmamız acısından anlamı büyük.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekBu adam, yıllar önce Roger Federer için; bundan bir şey olmaz demiş birisi... Adam herşeyi altüst etti, bu hala oturduğu yerden saçmalıyor.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekAvrupa icin kupayı almak veya almamak pek farketmiyo. Bir sekil girerizde Avrupaya, bu senede bu kupayı alamazsak 6 sene olucak. Kupa kaldırmaya tekrar alısmamız acısından anlamı büyük.Tünel mi kazacağız?Lig hikaye bence bu oyunla bi yere gidemeyiz.G.antepi şansa elersen ne ala.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekErken bi gol bulursak üstüne yatabiliriz. Antep'i başka türlü elemenin imkanı yok.
 
Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin GidecekMehmet Aslan diye biri söyledi bunu, Hincal Uluc´ta cok beklersin Mehmet dedi. Yani baslikta bir yanislik var :)
 
Üst Alt