Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek

Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek

volkan şen-serdar kesimal- kalou isimleri diyosun

lucas biglia=8,5 milyon euro

serdar= 3 milyon euro

volkan şen= 4,5 milyon euro

kalou= 14 milyon euro ( drogba gelirse yanında zaten gelir uygun bonservisle, alınması şart değil cenk tosunda 3-4 milyon euro alınabilir.)

onur kıvrak= 4,5 miyon euro

mehmet ekici= sezon sonu serbest

dider drogba= sezon sonu serbest

hamit altıntop= sezon sonu serbest

taye tawio= sezon sonu serbest

selçuk inan= sezon sonu serbest

kalou dışında ( cenk tosun olabilir) bütün oyuncuların bonservis bedeli en fazla =25-26 milyon euro

stancu-culio-yekta= 11 milyon euro.... aldığın 3 futbolcu bu fiyat ediyor ve bunu veriyosan.

yaklaşık 10-11 oyuncu alcaksın bonservisi olan olmayan sana 25-26 milyon euro olacak...

fatih terim teknik adam yap bakalımm.... hamit-mehmet ekici-cenk tosun-onur kıvrak-volkan şen-serdar kesimal- bu oyuncular fatih terim adıyla almak biraz daha kolaylaşır...

takım rüya değilll.... hersene 3-4 futbolcuya vereceğimize 10-12 milyon euro.. 1 keresinde 25-26 milyon veririz ( zaten bu ödemeler bölüncek) 2-3 sene şahlanırız. unutmadan böyle bir kadro yapılırsa stad-forma-sponsor vs gelirleri kaça katlnaır sence --- 1-2 sene içinde bu oyuncuların parası çıkar bence....

takım budur rüya değil galatasarayımıza yakışan oyuncu profili bu isimler ( alıştık dandik isimlere bunlar şimdi lüks geliyor=

büyük takımın kadrosuda büyük olur. ( yıldız dolu değil kalitesiyle takım oyunu oynayan takım)

yazıyorum yine kadroyuu.....

-------------------------onur kıvrak/ufuk--------------------

--sabri/yerli-----------neill/serdar----------yabancı stoper/servet----------tawio/çağlar------

---------------------selçuk inan/cana------------------------

----hamit/volkan-pino-----------l.biglia/culio-yekta------------------arda/mehmet ekici----------------

-------------drogba/kazım----------stancu/cenk tosun-anıl------

teknik direktör= fatih terim

transfer sorumlusu= haldun üstünel

Rüyalarda buluşuruz...

Çok beklersin murat kardeş..Boşa umutlanma..

hıncal uluç demedi böyle. mehmet arslan dedi gidicek diye.

valla sezgin gidecekse kupadan elenelim sorun değil, ama adnan polatla beraber gidecekse küme düşmeyi bile ihtimal dahiline sokmak lazım. hayatımda hiç bu kadar sevimsiz, acemi, her işi batıran bir ikili daha görmedim

Rüyalarda buluşuruz...

Çok beklersin murat kardeş..Boşa umutlanma..

biz bu oyuncuları rüya diyorsak.....

1- büyük takım olmanın idealleri-oyuncu profilleri ne ölçüde olur???

2- başarıyı ve geleceği düşünerek yapılacak adımlarda (her sene adı sanı duyulmamış isimlere 10-12 milyon vererek) mali olarak nasıl toparlarız?

3- herkesin istediği adamları biz galatasarayız alırız ne var ki diyomuyorsak,kurulan standart takımdan başarı beklemek boşa umutlanmak değilmi?

4- 3-4 senedir teknik adam konusunda pek çapları olmayan sadece isimleri olanlara yöneldik ne disiplin-ne içte huzur-ne fantazi-ne kadro dışılar kaldı. yani takımına gerçekten sahip çıkıp teknik adam kim var?????

5- yönetimdeki bazı isimlerden dolayı hep karmaşıklık-hep belirsizlik varr. adnan polat veya yeni gelecek ekip sizce gelecek sene için futbol takımına büyük yatırımlar yapacaksa bu isimleri almaları hem galatasaray - hem kendi adlarına bir prestij olmaycakmı?

6- rüya değil olması gerekenleri yazıya döküyorum. gerçekten biz taraftar olarak sürekli sakatlanan-kalitesiz yerlileri senelerdir ızdırabını çekiyoruz. hep yerli kalitesi ön planda olsun - hep takım için kaliteli isimler olsun diiyip transfer dönemlerini bekliyoruz. peki yazdığım isimlerin çoğu bonservis bedeli yok ve alındıkları takdirde yerli-yabancı kalitesi artacaksa, bu oyuncuların ne oldukları ne yaptıkları ortada ise, güven verip geleceğe yatırım ise mali yük olarak sarsmayacaksa neyin rüyası oluyor... zor olan kimsenin inanmadığını gerçekleştirmek. ben kadro yazarken yıldız oyuncuları yazmıyorum takım oyunu oynayacak topu ayağında tutup özlenen futbolu sahaya yansıtacak genç-kaliteli-ilerde maddi olarak kazanc sağlayacağımız-taraftarın sezona bakarken bir çıta koyacağı- yüzümüzü ekşitmeyecek yapı yansıtıyorum.

maddi olarak olmaz diyeceksinizde bu takımı oluşturmak sponsor-stad-forma vs gelirlerle zaten kendini %70 öder... takımda iyi yolda olursaaa ( bu kadroyla olmayacaksa barcelonayı tutarım daha iyi) hem galatasarayımız hem türkiyemizin takrar özlenen futbol yapısını yine herzaman ki gibi biz oluştururuz.

GALATASARAY TÜRKİYENİN GERÇEĞİDİR..

Ya siz şaka mısınız beyler aloooooooo, nasıl bir zihniyet bu ya. Vay efendim neymiş Sezgin gidecekse elensek miymişşşş alla allaaaa başka? Siz kalkıp bide bunu GALATASARAY menfaati için istiyorsunuz demi. Ulan ne kaldıki elimizde onuda Sezgin gidecekse elenelim diyebiliyorsunuz. Biz bukadar çiğ mi olduk

Ya siz şaka mısınız beyler aloooooooo, nasıl bir zihniyet bu ya. Vay efendim neymiş Sezgin gidecekse elensek miymişşşş alla allaaaa başka? Siz kalkıp bide bunu GALATASARAY menfaati için istiyorsunuz demi. Ulan ne kaldıki elimizde onuda Sezgin gidecekse elenelim diyebiliyorsunuz. Biz bukadar çiğ mi olduk

laf olsun diye konuşuyorlarrr benceee.... adnan sezgin gitsin tamamda...

elenelim de gitsin demek saçmalığı yok artıkkkkk lebronnnn sezginnn :)

takım için yapılması gerekenler sezon sonunda netleşir... kupadan elenmek-ona buna yenilelim gitsinler demek kolaycı yollar içinde olmakkk. adnan sezgin istifa sesleri nerede stancu-culio-kazım iyi oynayınca sustukmu???

Zaten eleneceğiz sevinmeye şimdiden başlayalım o zaman

Şimdi bunun için Gaziantep'i desteklemek zorunda bırakmayın bizi.

Kupadan zaten elendik. Ama gidecekler listesinde sadece Sezgin olursa saçma. Adnan Polat-Adnan Sezgin-Mehmet Helvacı-Hagi-Haşhaş bunların derhal gitmesi lazım. Yoksa Konyaspor'dan bir farkımız kalmadı.

hagi ve sezgin gider,üstünel ve albayrak gelir.takımın başına da tugay geçer,misi affedilir,gündem değişir.kupa ve avrupayı kimse konuşmaz.

Komple gidecekler yok öyle her sıkıştığında bir kozu oynamak.

Ntvspor daki programda Hıncal Uluç vardı.Program sunucusu Kupadan elenilmesi takdirde Adnan Polat ın Sezgini görevden alacağını iddia etti.Hemde kesin bir dille Adnan Polatın bu düşüncesini bildiğini söyledi.

Acaba Kupadan elensekmi

Bunu söyleyen Mehmet aslan.Hıncal öyle bir şey olmayacağını söyledi.Yoksa benmi yanlış anladım

var ya adnanların arası iyide bişey diyecem. bunlar arkadaş... adnan sezgin kendi yüzünden,adnan polatın yıpratıldığı biliyor. ben olsam istifamı veririm. paraya-şöhrete ihtiyacı yok adnan sezginin yoksa bunların arkadaşlığı sadece para mı ???

adnan sezgin gidermi bilmem ama hagini gitmesi gerek. garip kadro seçimi-inatçılığı-mevkilerde yaptığı fantaziler derken kendini düşünen yapısı var. en önemlisi hagi ile hangi başarı-vizyon ve gelecek planlaması yapılırki. sokaktan adamı koysan aynı sonuçları alır. 1 yenilgi- 1 galibiyet süre gider böyle.

bıktım artık 10-15 milyon eurolara garip garip adamları almalarından. 2 senedir aynı tas aynı hamam.

elano-misi yok şu yerli bu yabancı derken harcadıkları 35-40 milyon euro 3 senedir. demek ki para var ama boşa harcamaya gelince.... adnan polat gerçekten futbolla ilgili üstüne düşen vazifeyi yapacaksa 1 kerede 35-40 harcasın baride 2-3 sene adam gibi takım oluştursun. sürekli as adamları değişen bir takımda şampiyonluk beklemek-iyi futbol beklemek bu hayalcilik olur....

takım kurmakta zorlanıyorsaa 10 kere yazdım alınması gereken isimleri çoğuda bonservisi yok.

vallah medyaya-deplasmandaki maçlarda rakip taraftarlar malzeme etti bizi. hata yaptığını bil ve adam gibi kadro kur. basketbol-voleybolda önemli ama bu ülkede 25 milyon galatasaraylıyı bağlayan futbolll.....

Adnan Polat başkanken Türkler Marsa gider Adnan Sezgin Galatasaraydan gitmez.

Üst Alt