Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım"

Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandım

Arkadaşlar Hıncal'ı günahım kadar sevmem. Mesajlarımı takip ederseniz de Pazar'dan beri de çok eglendim çok güldüm. Ama Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasına başarısızlıklarından degil ilahi adaletten çok sevindim. Taraftar profilimiz giderek onların "10 senedir Kadıköy'de yeniyoruz yeaeae" şeklinde sevinen ve tek dertleri karşı tarafın başarısız olması olan bir profile benziyor. Biz farklıyız nolur farklı kalalım.

fenere yenilme hastalığımız sona ermeli yoksa adam haklı her branşta ezici üstünlükleri var özellikle gelecek sezon futbolda eze eze galibiyetler almalıyız artık camiamızın öncelikle fb galibiyetlerine ihtiyacı vardır.

Voltaire'ında dediği gibi; Söylediklerini kabul etmeyebilirim, ama söyleme hakkını ölünceye kadar desteklerim. Bırakın konuşsun. Amacı zaten beyinlerdeki sinir uclarını ısırıp, insanların canını yakmak ve hemen verilecek yüksek tepkiyle birlikte reyting yapmak. İzin vermeyin. Bırakın boş boş konuşsun.

Aloo amcaaaa biz Şampiyon olamadı diye gülmüyoruz amcaa yaptıkları rezillikleri tiye alıyoruz amcaaa duyuyonmu beni :D

Spor hangi dalda olursa olsun rekabet içerir.

Hıncal Uluç ne kadar doğru konuşursa konuşsun

unuttuğu şey futbolun rekabet içerdiğidir.

Avrupa klüpleri içinde lig şampiyonluğu için çekişen

İnter-Roma, Barcelona-Real Madrid'de vardı.

Bu liglerde de TSL'deki durumun gerçekleşmesi halinda bu duruma

haftalar öncesinde şampiyonluk ümidini yitirmiş ve Barcelona'yı veya İnter'i sevmeyen

taraftarlar sevinmeyecek miydi sanki?

Ayrıca Fenerbahçe'li taraftarların şampiyon olduklarını düşünüp sahaya atlayıp

sevinç gösterilerinden bulunup gerizekalı durumuna düşmeleri

bu duruma daha da katkıda bulunmuştur. :D

adam gsliyim diyor ama bir kere iyi şey dediğini görmedim zaten dese kimsenin dikkatini çekmezdi.. ortada başarı yok farkındayız ama zaman tanımaktan başka sansımız yok floryaya mı yürüyelim yerine kim gelecek ?? biraz daha zaman verelim..

Ben fener şampiyon olmadı diye inanılmaz sevindim ve hala Galatasaray'lı olduğum için gururluyum.

Git başka takım tut lan o zaman.Biz de bayılmıyoruz senin Galatasaray'ı tutmana.Sığır ve ötesi.

fenere yenilme hastalığımız sona ermeli yoksa adam haklı her branşta ezici üstünlükleri var özellikle gelecek sezon futbolda eze eze galibiyetler almalıyız artık camiamızın öncelikle fb galibiyetlerine ihtiyacı vardır.

Hakemler izin vermiyorki,hakemler izin verse her maç ezeceğiz.

Sen kimsin ki Galatasaray'dan utanıyorsun.Bende senin Galatasaraylı olmandan utanıyorum.Sırf ilgi çekmek için konuşuyor.

Arkadaşlar, Rendaşlar

At gözlüğünü çıkaralım.. tamam fenerin kaybetmesine bende sevindim.. Traji komik bir durum olduğundan da çok eğlendim.. ama yeter.. biz birşey kazanmadık birşey olmadık.. farkına varamıyormuyuz.. Gerçekleri görmek istemiyoruz.. bizim olduğum yer normal doğal böyle şeyler olur, Riijkard 3.lüğü başarı olarak nitelendirdi kızdım ama olağan birşey.. Lütfen biraz daha toparlanalım.. Bizim takımımıza destek verelim üzgün dağılmış fenerle uğraşmayalım.. Gözümüzü açmalıyız artık.. Başarısız olduk, oluyoruz...

Ulan Hıncal sen Galatasaraylımıydın? Seninle aynı takımı tuttuğum için asıl ben utandım.

Arkadaşlar, Rendaşlar

At gözlüğünü çıkaralım.. tamam fenerin kaybetmesine bende sevindim.. Traji komik bir durum olduğundan da çok eğlendim.. ama yeter.. biz birşey kazanmadık birşey olmadık.. farkına varamıyormuyuz.. Gerçekleri görmek istemiyoruz.. bizim olduğum yer normal doğal böyle şeyler olur, Riijkard 3.lüğü başarı olarak nitelendirdi kızdım ama olağan birşey.. Lütfen biraz daha toparlanalım.. Bizim takımımıza destek verelim üzgün dağılmış fenerle uğraşmayalım.. Gözümüzü açmalıyız artık.. Başarısız olduk, oluyoruz...

Bak arkadaş; bu forumda herkes sezonun başarısız geçtiğinin farkında.Ama ben hiçbir zaman Rijkaard'ın 3. Lüğü başarı olarak addettiğine inanmıyorum.Kolpa haberlere inanıp da boşuna yazma.Evet sezon başarısız geçti ama 3.lüğü başarı olarak ne yönetim ne Frank ne de taraftar benimser.

Şampiyonluğu son hafta hem de 2. kez kaybederlerse gülerim. Herkes güler. Hele bir de anons skandalı var ki sadece ağızla gülünmez. :D

Ufacık konulardan tartışma çıkarmakta üstüne yoktur Hıncal'ın. Şaşırmadım hiç. Sanki fb berabere kalınca kendisi çıkıp masaya oynamadı. Şov kokan gereksiz hareketler. Gs forumunda da antu linki vermek bir acayipmiş. Tebrik ediyorum uygulayanı.

Bizde senin GALATASARAYlı olmadandan utanıyoruz.GALATASARAY'a ağızına geleni söylemenden utanıyoruz.

Üst Alt