Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım"

Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandım

Hıncal bunun herkes farkında. Kendin pişir kendin ye veya gelin güveyi olayı.

Galatasaray, Hamburg'a elenince resmi sitesinden alay eden Fener'den de utanıyormuymuş?

ne kadar fbli tanidigim varsa bu olayi paylasiyor facede yazik baska bisey bulamadiklar icin :D

bu bunak sizofren adam ne zirvalarsa zirvalasin umrumda degil

Yapmayın beyler Bazı şeyleri fazla abartıyor , saçmalıyor ama Galatasaray´ın haklarını savunan , Aziz Yıldırım´dan korkmayan ender insanlardan biri

bu durumdan utandım diyeceğine ki evet öyle bende utanmıştım, rezaletti sonuçta 18-1, bu denyo Galatasaraylılığımdan utandım demiş, o zaman tutma Galatasaray'ı.

Bak arkadaş; bu forumda herkes sezonun başarısız geçtiğinin farkında.Ama ben hiçbir zaman Rijkaard'ın 3. Lüğü başarı olarak addettiğine inanmıyorum.Kolpa haberlere inanıp da boşuna yazma.Evet sezon başarısız geçti ama 3.lüğü başarı olarak ne yönetim ne Frank ne de taraftar benimser.

Boş haberlere inandığımdan değil.. Riijkard konuşma yaparken dinledim.. sinirlendirdiler adamı.. geçen seneye bakın bana laf edene demeye getirdi.. Bu forumda herkes farkında falan diyorsun ama farkında olmak içte olmaz.. kmsenin sitem ettiğini görmedim birkaç kişi hariç.. Gündelik sevinçlerle gülüyoruz .. acayip eğleniyoruz ama snra sudan çıkmış balık gibi oluyoruzz...

Mahsus öyle demiştir,yani birazda objektif görüneyim misali.Yoksa aziz yıldırımın ve fener medyasının ağzına tıkayan yegane isimdir kendisi.Diğerleri korkak malesef. Gökmen özdenak gibi....bize uluç gibi yazarlar lazım.

Cevap: Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım"

river -boca

madrid-barca

glascow-celtic

ve diğerleri.

Hıncala sormak lazım: Dünyada ;acaba en büyük rakibi olan ve şampiyonluğu rezil olarak kaybeden bir takımın üzüntüsünden zevk almayacak,alay etmeyecek ve sevinmeyecek bir rakip taraftar kitlesi varmıdır ? ve Bu taraftarlar sevinmekle ne kadar utanılacak birşey yapmış olurlar?

Başlık sahibi arkadaş 1 yıl önce yine bu sitede, "Tek Büyük Fenerbahçe" demiştir.. Kendisini ciddiye almayınız...

Galatasaraylı olmasına rağmen tarafsız yazar olarak değerlendirmek lazım Hıncal Uluç'u.O yazsın,biz okuyalım.Beğenmek yada beğenmemek bize kalsın.Hakaret etmenin bir anlamı yok...:)

Söylediklerine gelirsek,üslubu çok sert ve abartılı gelebilir ama söylediği yanlış birşey yok.Bu sezon yazdıklarının çoğu aynen gerçekleşti zaten.Futbol dışındaki branşların iyi yönetildiğini söyleyemeyiz.Fenerbahçe'ye karşı şampiyonluk sayılarında farkla öndeyken son yıllardaki başarılarıyla Fenerbahçe bize neredeyse yetişti.Tek bir cümlesine takılmayalım,genel olarak söylediklerine bakmak lazım...

Böyle provokatif konuları mahsus açıyor bu arkadaş... Neden kendisi gibi "Tek Büyük Fenerbahçe" diyen antucuların arasında yazmıyor hayret.. Galiba böyle daha çok zevk alıyor.. Galatasaraylıların damarına basmak hoşuna gidiyor bu arkadaşın...

Hincal Uluc´a katiliyorum, cunku bende utandim, daha dogrusu taraftar profilimiz fb´e benzemeye basladigi icin uzuldum.

Bunamis Konusuyor iste..

Bu Konuda hic ama hic hakli degil.!! Objektiflik oynamayin..!

Ben Futbola eglence olarak, Spor olarak bakiyorsam elbette Rakibiminde Kötü sonuclarina sevinecegim..!!

Ayni durumda Fenerbahcelilerde sevinecektir..!!

Üst Alt