Hocam Vakit Geldi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hocam Vakit Geldi

kondisyonerler falan yeterli değil takım dökülüyor, antremanlarda yetersiz şu anki teknik ekiple.

Bize böyle antrenörler lazım tuttuğunu bırakmayan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19 20 gümbür gümbür gidiyorduk pandemi girdi ayarimiz bozuldu
20 21 tarihin en kirli sezonudur bana göre
2 sene sampiyon oldu 1 sene elinden sampiyonlugu alindi
Hoca gayet basariliydi son döneminde

brawo orıl
ben de özet yapacak olursam

17 18 show
18 19 show
19 20 fazla gaza gelinerek yanlış kadro formasyonunun devre arası düzeltilmesinden sonra şaha kalkan fakat covid ile durdurulan bir cimbom (ve covid arasından sonra sakatlıklar ve it hakemler)
20 21 dediğin gibi şaibeli sezon, hocamız 5. olacak takımı şamp yapacaktı
21 22 bunu atlıyabiliriz diyecekken uefa grubundan show yaparak çıkmamız aklıma geldi

O sene sampiyon oluruz demistik ama olduktan sonra artik zirvede birakip emekli olmasi gerektigini vurgulamistik. Pandemiydi, kildi, tuyduye gerek yok. Olsa ile bulsayi bi araya getirmisler hic dogmus. N'oldu sonunda? Brutus geldi sirtindan vurdu gitti.
Neredesin renktaş merak ettim. Gerçi eskilerden olan bir hırbo ile tanışmışsın. Ondan aldım haberlerini biraz.

Fatih hoca’da her hafta başka hareketini konuşuyorduk, Okan hoca’da şimdiye kadar oyunda yaptığı tercihler haricinde başka bir şey konuşmadık.

19 20 gümbür gümbür gidiyorduk pandemi girdi ayarimiz bozuldu
20 21 tarihin en kirli sezonudur bana göre
2 sene sampiyon oldu 1 sene elinden sampiyonlugu alindi
Hoca gayet basariliydi son döneminde
brawo orıl
ben de özet yapacak olursam

17 18 show
18 19 show
19 20 fazla gaza gelinerek yanlış kadro formasyonunun devre arası düzeltilmesinden sonra şaha kalkan fakat covid ile durdurulan bir cimbom (ve covid arasından sonra sakatlıklar ve it hakemler)
20 21 dediğin gibi şaibeli sezon, hocamız 5. olacak takımı şamp yapacaktı
21 22 bunu atlıyabiliriz diyecekken uefa grubundan show yaparak çıkmamız aklıma geldi
Pandeminin yanında o sezon hakemler diye belirtirken Yaşar Kemal Uğurlu denilen adamı ayrı belirtelim.Takımın tüm şampiyonluk havasını bozdu o Rizespor deplasmanında.Diğer sezonda hakemler büyük rol oynadı şampiyonluğumuz engellediler.Ankara'da Gençlerbirliği maçında verilmeyen Emre Akbaba'nın attığı gol de Babel'in eline değdi diye iptal ettirilmesi direk akıllara geliyo.Yine Ankara'da oynanan Ankaragücü maçında Halil Umut Meler tarafından Mostafa Mohamed'e verilen kırmızı kart.Dönelim içeride oynadığımız Antalyaspor maçında Emre Kılınç'a sarı kart yerine kırmızı kart verilmesi.Yine bu sezon içerisinde her ne kadar da 5 puan önde olsak yine İç Anadolu bölgesinde oynarken Konya'da Konyaspor maçında Dubois'e 15. Dk'da yapılan harekete kırmızı kart yerine sarı kart verilmesi de akla geliyo.Tekrar konu Fatih hocaya gelecek olursa son sezonunda Burak Elmas'a rağmen iyi işler çıkartmıştır derim ben..

cok iyi bir kadroyla, son 1 kez dönmeli, melo-selcuk-sneijder-drogba-baytar-colak-eboue-ujfa-muslera-semih-riera-elmander-baros-burak'li kadronun tadindan 1 kez daha yemek istiyorum, o pastayi 1 daha tatmak istiyorum, tadina doyum olmuyordu

Üst Alt