Hollanda'da Müslüman Futbolcular İçin Özel Karar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hollanda'da Müslüman Futbolcular İçin Özel Karar

Ne diyorsun İngiliz uşağı. Adam akıllı konuş lavuk. Senin var ya..

Vatan haini demeyi unuttun. Senin gibi cahillerin, en kullanisli laflarinizdandir bunlar. Anlamayinca bok atarsiniz. Kendinle bir tutarsin herkesi cunku.

Senin gibi hemen alev alip 5 dakika delikanli gibi kavga edemeyen cok tosuncugu benzettim. Ikile simdi. Turkceni gelistir. Bak kendin icin. Hadi bakalim.

Senin gibi hemen alev alip 5 dakika delikanli gibi kavga edemeyen cok tosuncugu benzettim. Ikile simdi. Turkceni gelistir. Bak kendin icin. Hadi bakalim.
Hahaha. Sinirlenip sinirlenip yazıyorsun. Yürü git işine bak. Klavye delikanlısı.

Burada kaç kişi senin mesajında hakaret gördü asagalayaci buldu. Senin tek derdin turkcemin bozuk olması mı? Birak bu işleri.

20230324-234506.jpg

Mesaja gel.

Sanki sadece Arabistan'da muslumanlik varmis gibi. Halbuki Avrupa'nin ciddi bir kismi musluman dolu ve onumuzdeki 10-20 yil icerisinde daha da ciddi olarak cogalacak bu nufus, Fransa'nin yarisi musluman olmus Afrika'yi somurduler yillarca sonra getirdiler tum zenci insanlarini da oradan.

Konu ozelinde seni bizzat ilgilendiren bir durum yoksa kenara bakarsin hic orali olmazsin, bu kadar basit aslinda. Insanlari inanclari uzerinden asagalamak ta neyin nesi?
Asagilamak icin yazmadım. Arabistan'da din kurallarına gore yasandigi icin yazdım. Fransa laik bir ülke.
Icki içip ise gitmek ne kadar yanlissa, oruç tutup ise gitmekte o kadar yanlış bence.

Politik doğruculuk dünyayı saran bir hastalık oldu.Ona bakarsak 100lerce din ve milyonlarca inanan'ı olan 10larca din var o zaman her gün onlar için bu tür kararlar alınırsa hepsine eşit olamazsın.

Asagilamak icin yazmadım. Arabistan'da din kurallarına gore yasandigi icin yazdım. Fransa laik bir ülke.
Icki içip ise gitmek ne kadar yanlissa, oruç tutup ise gitmekte o kadar yanlış bence.
Verdigin ornek az onceki mesajindan daha kotu.

Icki ile orucu ayni goren sahisla bu konuyu bir daha konusmam bile. Sende bu konuda bir daha yazma en iyisi cunku super sacmaliyorsun.

Neden? Bazi dinlerde rituel olarak alkol tuketimi var. Ornegin Shinto dininde sake kutsal bir icecek olarak goruyor. Bazi Hristiyan mezhepleri sarabi Isa'nin kanina denk goruyor.
Herif icki icip ise gidenle oruc tutan ise gidenle bir goruyorum diyor senin dedigin cok baska birsey. Sen iki sise raki icip ise git bakayim kafan nasil calisiyor. Konuyu bos yerlere cekmekten vazgecin.

Din ile bilimin karşı karşıya geldiğini sanacak kadar cahil olduğunu göstermesen keşke.
Tam olarak bu oluyor

Baslikta diyoruz ki topcularimiz susuz kalirsa ac kalirsa fiziksel olarak maksimumunu veremezler

Gelip deniyor ki neden oyleymis bu bir inanctir ayrica gecmiste oruc tutanlar oldu

Sonrasinda delil olarak bilimsel bir makale sunuluyor. Sen de gelip kitap oku diyor o yuzden o da bilimsel delildir diyorsun

Acik ve net: ac ve susuz topcu saglikli beslenen topcu performansi veremez

Herif icki icip ise gidenle oruc tutan ise gidenle bir goruyorum diyor senin dedigin cok baska birsey. Sen iki sise raki icip ise git bakayim kafan nasil calisiyor. Konuyu bos yerlere cekmekten vazgecin.
Sabahtan icmiyorlar ki ayinde. Aksamdan iciyorlar

Aksamdan kalma ise gelmekle oruc gelmek performansi benzer sekillerde etkiler gibi

sn admin yukarıdaki mesajlara 1 sayfa önceki mesajlara bakınız. İşlem uygulanması mevcuttur. Moderasyon çalışmıyor çıkarım yapmanızı da tavsiye ederim.

İyi forumlar

Üst Alt