Hollanda'da Müslüman Futbolcular İçin Özel Karar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hollanda'da Müslüman Futbolcular İçin Özel Karar

birader sana öyle bir şey mi demişim?
forumun kuralları var

ergence laflar edip durma
İspiyonculuk yapmayı biliyorsun. Ne ima ettiğini anlamıyor muyuz?
Forumun kuralları var doğrudur ama pek kimse uygulamıyor herhalde. Ben buraya üye olurken 40 takla attım. Galatasarayliligimi ispatlamam gerekiyordu vs vs.

Şimdi bakıyorum da üyelik isimleri değişiyor, troller mevcut, küfürler hakaretler var.

Gerekirse ceza alırım sıkıntı yok. Dinime hakaret eden birine karşı susacak değilim.

İspiyonculuk yapmayı biliyorsun. Ne ima ettiğini anlamıyor muyuz?
Forumun kuralları var doğrudur ama pek kimse uygulamıyor herhalde. Ben buraya üye olurken 40 takla attım. Galatasarayliligimi ispatlamam gerekiyordu vs vs.

Şimdi bakıyorum da üyelik isimleri değişiyor, troller mevcut, küfürler hakaretler var.

Gerekirse ceza alırım sıkıntı yok. Dinime hakaret eden birine karşı susacak değilim.
birader ne ispiyonculuğu kafan mı güzel senin?
yazılanları moderasyon kontrol ediyor, etmeseler de edeceklerdir.

başlarım senin artist artist konuşmana uza alıntı falan yapma

Tam olarak bu oluyor

Baslikta diyoruz ki topcularimiz susuz kalirsa ac kalirsa fiziksel olarak maksimumunu veremezler

Gelip deniyor ki neden oyleymis bu bir inanctir ayrica gecmiste oruc tutanlar oldu

Sonrasinda delil olarak bilimsel bir makale sunuluyor. Sen de gelip kitap oku diyor o yuzden o da bilimsel delildir diyorsun

Acik ve net: ac ve susuz topcu saglikli beslenen topcu performansi veremez
Kardeş sen ne diyorsun? Ben bu konu ile ilgili mi diyorum. İnançlı bir insanın öncelikli sorumluluğu yaratanına karşıdır diyorum. Para verenine değil. Sana da değil, bana da değil. Konuyu nereden nereye çektiniz. Oruç tutan biziz saçma sapan yerlere çeken siz. Performans vereceğim diye öncelikli görevimden vazgeçecek değilim.

Kitap oku diyor bu oruç tutan futbolcunun performansını düşürmez mi demişim? Peh peh peh. Gerçekten siz okuduğunuzu anlamaktan acizsiniz. Onu neye istinaden kullandığımı bile çözememşsniz. Neyse Hollanda da insanlar sizden daha fazla anlayışlı Allah tan. Kimsenin inanç özgürlüğüne laf etmiyorlar dalga geçmiyorlar.

Üst Alt