How I Met Your Mother - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How I Met Your Mother

Benim şahsi fikrim anne ile ted, ted 40 yaşına gelene kadar birlikte olacak.Ama anne maalesef ölecek ve TED İLE ROBİN
40 yaş muhabbeti vardı ya hani
beraber olacaklar ve bu hikaye de mutlu sonla bitecek

Benim şahsi fikrim anne ile ted, ted 40 yaşına gelene kadar birlikte olacak.Ama anne maalesef ölecek ve TED İLE ROBİN
40 yaş muhabbeti vardı ya hani
beraber olacaklar ve bu hikaye de mutlu sonla bitecek

9 sezondur Robin Teyze diyor olmazlar. Mutlu son da olmaz öyle birşey olursa, Barney dizinin en ön plana çıkan karakteri ve birçok insanı diziye başlatmış olan karakter, yalnız kalması mutlu son olamaz.

9 sezondur Robin Teyze diyor olmazlar. Mutlu son da olmaz öyle birşey olursa, Barney dizinin en ön plana çıkan karakteri ve birçok insanı diziye başlatmış olan karakter, yalnız kalması mutlu son olamaz.

düşününce harbiden Barney'e yazık oluyor.Bu düşüncene katılmamak elde değil ne diyelim

benim düşüncem sadece bir fikir yani .Olacak diye bir kayide yok:D

başka yerlerde de pek beğenilmemiş ama benim için 9x21 uzun zamandır en çok eğlendiren, güldüren bölümdü.

haftaya son sanıyordum 2 bölüm daha varmış .

edit.ayrıca çok deli replikler vardı.

haftayaki bolumde dugun olacak galiba. son bolum yine 23-24 iki bolum yayinlanacak galiba

evet dizinin sonunda gelecek haftaki bölümden bikaç parca bişeyler gösterdi baya baya düğün olacak gibi en son barney kese kağıdına soluyorak sakinleşmeye çalışıyordu.

final bölümü çok özel olacağı için 1 saat falan yaparlar inşallah. malum karakterlerden biri ölecek deniliyor.

evet dizinin sonunda gelecek haftaki bölümden bikaç parca bişeyler gösterdi baya baya düğün olacak gibi en son barney kese kağıdına soluyorak sakinleşmeye çalışıyordu.

final bölümü çok özel olacağı için 1 saat falan yaparlar inşallah. malum karakterlerden biri ölecek deniliyor.

olecegi nerden cikti? yukarida bir kac kisi de yazmis

olecegi nerden cikti? yukarida bir kac kisi de yazmis

kesin bişey yok tabi sadece sözlüklerde yapılan dedikodular.birisi bi bölümde ve senaristlerin sosyal medyada paylaşımları arasında bişey yakalamış onun üstüne teoriler üretiliyor haftalardır. geçen haftaya kadar anne ölecek kızının düğününü göremeyecek o yuzden ted ile restorantta konusurken ağladı, aslında ted onun hayalıyle konusuyor gibilerinden bir çok teori vardı.

şimdi tüm bu teoriler lilye döndü.

özellikle ekşide baya bi konuşma var bununla ilgili.

Gayet güzel ve duygulu bir bölümdü.

Bu bölümle birlikte(S09e22) şaka maka finale 1 kaldığını idrak etmemi sağladı.Dile kolay 9 senelik efsanevi bir dizi oldu.Barney'in legendary'si mi desem marsmelov mu desem lilypad mi desem ted'in umutsuz ve bedbaht bir şekilde anneyi(sevdiceği) beklemesini mi desem yada robin'in ted ve barney arasındaki ikilemi mi desem?Neler sığmış be 9 sezona. Bazılarının 9.sezon beklentilerini karşılamamış olabilir.Ben de bu grubun içindeyim lakin bu diziyi makara kukara:)D) ile sona erdirmek yerine her şeyi açıklayan ve duygusal bölümler ile tamamlamak daha doğru bence.Umarım ÇOK ELEŞTİRİYE UĞRAYACAK BİR FİNAL BÖLÜMÜ İLE sona ermez.

Bir HIMYM fanı olarak GÜZEL BİR FİNAL ile veda etmek dileğiyle.

Üst Alt