How I Met Your Mother - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How I Met Your Mother

Son'da istedigim sey oldu ama gerceklesince hic hosuma gitmedi.

Dizinin bitmesine cok üzüldüm :( kac senedir bakiyordum simdi izledigim baska hic bir dizi yok..

Sonu ilginç bitti. 5. sezondan sonra bir düşüş vardı dizide ama özellikle 8 ve 9. sezonlar rezaletti. Hani 5. sezondan sonra annenin görüdüğü bölüme, oradan da son bölüme geçsen hiç birşey kaybetmezsin.

Son sezonları çok kötü olsa da ilk sezonlarıyla güzel diziydi. Anı olarak kaldı bizde.

Bu ne lan? Tam anneye kanımız ısındı karı 6 sene önce ölmüş çıktı. Ayıp değil mi lan? Sokarım Robin'ine ya.

Of ben anneye bayılmıştım Robinden kat kat daha iyi, böyle garip işler yapmalarına hiç gerek yoktu. Finali hiç beğenmedim.

9 sezondur Robin Teyze diyor olmazar. Mutlu son da olmaz öyle birşey olursa, Barney dizinin en ön plana çıkan karakteri ve birçok insanı diziye başlatmış olan karakter, yalnız kalması mutlu son olamaz.

Renkdaş dediğim çıktı.Barney maalesef tek başına yaşamaya mahkum.(Hayat tarzında dolayı.
sonra bebeği olup değişse bile
Ted'in sonunda bulduğu sarı şemsiyeli ANNE TRACY'i ise maalesef öldü ve Ted ile Robin tam olarak beraber olmasalar da ted ile robin'in birbirlerine o bakışı müthişti.

Congratulations HIMYM Team!!!:005::005::005:

Muthis bitti.

Olmasi gereken oldu. Barney'i mahvetmislerdi karakter olarak en azindan o hatayi telafi etmisler birazda olsa.

vay arkadas bitti lan resmen. uzuldum. senelerdir keyifli bir sekilde izledim takip ettim. evet son sezonu vasat olsa da yine de bittigine uzuluyor insan.

benim gozume carpan sacma bir ayrinti var. barney cocugunu eline aldiginda bilegindeki bileklik ve Annenin hastanede yatarkenki bilekligi ayni. hani hastalar icin takilan beyaz bir plastik bileklik var ya onu kastediyorum. barneyde olmasi ne alaka?

:005::005::005::005::005::005::005::005::005::005:

Herşeyi anladımda madem robin ve barney oldu bttiye gelip ayrılacaktı neden 1.5 sezon düğün izlletirip durdunuz yeri geldi 1 günü 1 bölüm olarak anlattınız. bari düğünü kısa tutsaydınız anne ve ted olayını çocukları falan iyice görseydik ya da anne öldükten sonra yaşananları,kısada olsa annenin hastalık sürecini,ted ve annenin trendeki halleri vs vs

herşey güzel eyvallah unutulmıyacak br dostluk hikayesi unutulmayacak karakterler hikayeler ama son sezon acayp bir şekilde oldu bittiye geldi.

takipçilerini hayranlarını daha memnun ederek bitirebilirlerdi son sezonda bunu doya doya yaşatırlardı.

olaya bak 1.5 sezon süren düğün 1 bölümde nikah ve boşanmaya döndü. 1.5 dk de robn ve ted yeniden bir araya geldi. aradaki olayları görememek insanın siniri bozuluyor ki o düğün okadar gereksz uzamasa doya doya anlatırlardı da.

ilkkez bir dizinin finalini olumsuz yönde eleştirsemde unutulmaz bir diziydi. dizinin sonunda 9 sene önceki hallerine baktımda resmen daha çocuklarmış hepsi. iyiki bir şekilde başlamışım bu karakterleri tanımışım :)))

not. düğünde barney'nin anne ve robini tanıştırırken robinin şekilleri,ukala tavırları <3 <3 <3

:005::005::005::005::005::005::005::005::005::005:

Herşeyi anladımda madem robin ve barney oldu bttiye gelip ayrılacaktı neden 1.5 sezon düğün izlletirip durdunuz yeri geldi 1 günü 1 bölüm olarak anlattınız. bari düğünü kısa tutsaydınız anne ve ted olayını çocukları falan iyice görseydik ya da anne öldükten sonra yaşananları,kısada olsa annenin hastalık sürecini,ted ve annenin trendeki halleri vs vs

herşey güzel eyvallah unutulmıyacak br dostluk hikayesi unutulmayacak karakterler hikayeler ama son sezon acayp bir şekilde oldu bittiye geldi.

takipçilerini hayranlarını daha memnun ederek bitirebilirlerdi son sezonda bunu doya doya yaşatırlardı.

olaya bak 1.5 sezon süren düğün 1 bölümde nikah ve boşanmaya döndü. 1.5 dk de robn ve ted yeniden bir araya geldi. aradaki olayları görememek insanın siniri bozuluyor ki o düğün okadar gereksz uzamasa doya doya anlatırlardı da.

ilkkez bir dizinin finalini olumsuz yönde eleştirsemde unutulmaz bir diziydi. dizinin sonunda 9 sene önceki hallerine baktımda resmen daha çocuklarmış hepsi. iyiki bir şekilde başlamışım bu karakterleri tanımışım :)))

not. düğünde barney'nin anne ve robini tanıştırırken robinin şekilleri,ukala tavırları <3 <3 <3

1.5 sezonu düğüne ayırmak bence de olmadı ve 1.5 dakikada ayrılmaları da hiç hoş olmadı.Ama sonuçta Ted ile Robin mavi korna ile o bakışları etkileyici bir sahne idi.Ayrıca dizinin sonunda 9 sene önceki hallerini gördükten sonra ben de iyiki bir şekilde başlamışım bu diziye diyorum.:):):)

Ayrıca Barney Stinson'ın çapkınlıklarını,Ted Mosby'nin anne arayışını,Marshall Ericksen'ın yargıç olma çabalarını,Lily Aldrin'nin Thank you linus deyişini ve de Ted'imizin unutamadığı Aşkı Robin Scherbatsky'in çalkantılı hayat macerası...

It's over. HOW I MET YOUR MOTHER!!!:005::005::005:

Üst Alt