Hücum Gücümüz Hala Zayıf ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hücum Gücümüz Hala Zayıf !

Cevap: Hücum Gücümüz Hala Zayıf !

Hücumumuzun çok yetersiz olduğu ortada.Kimse öyle son maçlarda attığımız gollere aldanmasın.Daha derbi maçı yapmadık,İBB dışında adam gibi bir takımla oynamadık.Bu takıma çok çok iyi kanat oyuncuları lazım,Riera bana göre boşa yapılan bir transfer,Kazım desen zaten kanat oyuncusu değil adam zorlama oynuyor orada.Bu 2 adam dışında oynatabileceğin doğru dürüst oyuncu da yok.Podolski ve Keita'yı alsaydık işte o zaman adam gibi bir hücum gücümüz olabilirdi.Eğer kanada transfer yapmayacaksak o zaman forvete ve forvet arkasına adam almamız şart.Yoksa şampiyonluğu da unutun Avrupa'yı da unutun.

Bunu sadece biz görmüyoruz. Forvet alacaktık yetişmedi. Onun da sebebi Arda'nın gidişidir. Forvete ayıracağımız zamanı Podolski, Elia ve Riera'ya ayırdık.

Devrim AKIN;

Katılmıyorum.Bizim santrafor hattında sorunumuz yok.Bizim takıma atak pozisyonu yaratabilecek ofansif orta sahalar lazım.
Anladım o konuda haklısınız ve bence devre arasında o tarz bir oyuncu alınacaktır. Şimdilik o görev Engin'de.

Gol atacak adam yok

Solda Riera sağda Kazım

Ortasaha iyi olmasa takım lesh oglu leshhhh.

ise bak ya gecen sene barosdan is beklerdik orta berbatti simdide orta sahadan umutluyuz. ikisini bi arada tutamadik , ama baskanin sözzü var ilk yari sonrasina insallah tutar

Hücum gücümüz çok zayıf değil bence, takımda organizatör oyuncu olmamasına rağmen ve kanatlarda ki oyuncular çok iyi oynamamasına rağmen takım oyununu iyi oynuyoruz ve pozisyonlar üretiyoruz. Aynı oyuncularla aynı taktikle üst üste maçlar yaptıkça takım birbirine daha çok alışacak ve istikrarı yakalayacak inşallah.

Milletin takimi duran toptan, penaltidan senede 12-13 mac aliyor hepside bal gibi gol oluyor süper duran top organizasyonu oluyor bizim goller üvey evlat muamelesi görüyor.

Ya geciniz. Niye duran top kazaniyoruz niye penalti kazaniyoruz acaba?

Ilerde topu tutup cogaldigimizdanmidir yoksa?

Elmanderin bu konuda katkisi büyük, ilerleyen dilimde Fatih Terim özellikle zayif rakiplere karsi cift forvet oynatarak bu takimi daha iyi yerlere getirecek.

Medyanin onun bunun lafina kanmayin renkdaslarim.

Iyi yoldayiz her gecen gün üzerine koyarak ilerliyoruz.

Ilerde tadindan yenilmez bir Galatasaray görecegiz.

Hücum gücümüz nasıl kısır anlamadım 9 gollle en fazla gol atan 3.takımız ligde..İmparatoru kanat oyuncularını doğru yerde oynatmamasıyla eleştirmiştim ,zaten kendiside hatadan daha ilk maçta döndü ...Riera ve kazımın performansı hucümda bizi etkileyecek en büyük unsur ...Yoksa ben engin melo ve selçuk orta 3 lüsünden gayet memnunum ...Gerektiği kadar ofansif gerektiği kadarda defansif bir 3 lü ,kesinlikle ısrar edilmeli...Terimin sisteminde r10 ,diego gibi ofanslara yer yok ,ortasahada hep 1 fazla adamla mücadele istiyor ve bende bunu sonuna kadar destekliyorum..Takıma devre arasında kanat oyuncusu ve baroş gidecekse son vuruşcu bir forvetle takviye yapılırsa bu takım uçar,buraya yazdım...

Hücum gücümüzün zayıf olduğuna katılıyorum. Kanatlarımızı istediğimiz manada kullanamıyoruz ve buna ilaveten yaratıcı bir orta saha oyuncusunun eksikliğini yaşıyoruz. Pozisyona girme sıkıntımız olmasa forvetlerimiz görevlerini gerektiği gibi yapar. Yani forvet transferi en acil ihtiyaçlarımız arasında değil bence.

Tek eksiklik Keita Arda ikilisi izledigimiz için , Kazım ve Reira yardırmıyor bunun eksikligini illaki hissedicez.

Bursaspor maçında iki golü de ceza sahası içinden bulmak ve hücumcuya tek vuruş imkanıyla gol attırmak güzel. Devamı gelir umarım.

Muslera - Sabri, Gökhan, Ujfalusi, Hakan - Engin, Melo, Selçuk - Sercan, Elmander, Baros bence ideal 11 olur. Riera ve Kazım'ın takıma katkısı çok düşük, özellikle Riera'nın.

Bir maçta 5-6 pozisyon bulalım da nasıl bulursak bulalım. Dün maçta gollerin dışında pozisyon yoktu. Gol/Pozisyon yüzdesi yüksek Allah'tan:)

Her maçta bu kısmetimiz yanımızda olmayabilir. Daha fazla gol pozisyonu üretmemiz gerek. Çok da seyir zevki veren maçlar oynamıyoruz. Ancak bir şekilde kazanmasını biliyoruz. İnşallah takım birbirine uyum sağladığında daha iyi oluruz. Belki takviye(ler) gerekebilir devre arasında.

malesef riera ve selçuktan gerekli kadar yardım alamıyoruz selçugun buraga attıgı gol paslarından göremedik

Üst Alt