Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak" - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak"

Cevap: Galatasaray'lı Hukukcular şuanda Futbol Gündemi'ndeler l Lig TV Canlı

seçim olmaması gibi bir şey söz konusu değil. ünal aysal veya hukukçu helvacı gibi isimler bunları görmeden aday olacak halleri yok. şu durumda adnan polatın yaptığı sadece zamana oynamak.... nasıl bir camiadır ki kendi kulubune dava açan birine sessiz kalabiliyorlar???

herkes 15 mayısı bekliyor... şu günlerdeki karmaşa tükensede başkan adaylarının ne yapmak istedikleri. teknik adam konusundaki seçimleri biraz daha ön plana çıksada. biz futboldan uzaklaşmış taraftarı gelecek sene için umut yöneltse. sıkıldım artık yönetim yüzünden abuk sabuk haberleri okumaya.

Arkadaslar takip edemiyorum disarida oldugum icin onemli noktalari ozet gecermisiniz

Polatın mahkemeye başvurması seçim için değilmiş..Kendilerini sadece aklamak içinmiş..Genel kuruldaki karara itiraz etmişler..Seçimi etkilemezmiş.

Cevap: Galatasaray'lı Hukukcular Bugün Futbol Gündemi'ne konuk olacaklar l Lig TV

diğer tüm kulubler gelecek sezon için şimdiden bir alt yapı hazırlamak için teknik adamların veya futbolcuların nabzını yokluyorr... bizzz ne yapıyoruzz yönetim hala kendi içinde pazarlıklı bir şekilde koltuk sevdasına düşmüş...

bir an önce herşey netleşsede. artıkkk futbola dönüp geleceğin takımı konusunda forumda heycanlı bir tartışma ortamı yasasak.

ben anlamıyorum yahuu.. başka zaman sonra 3 ayda karar çıkar mahkemeden şimdi ise 5 günde çıkıyor. ülkede bir ilerlememi var yoksa biraz çelmeleyelim diye devlet tarafından dosyayı öne almakmı?

Bu hukukçuların ne düşündüğünün önemi var mı ki? Bu konuda mahkeme kararı referans olmayacak mı?

Bu 2-3 hafta icinde Adnan Polat yüzünden hayatimda izlemedigim kadar basin toplantisi ve hukuk ile ilgili aciklamlar dinledim. :eek:

yahu genel kuruldaki karara itiraz ettiyse bu ne demektir , seçim yapılamaz çünkü değişecek bir şey varsa yönetim olarak ibra olurlarsa zaten seçim olmayacaktı , demektir..

Su son cikan 10 kisi mahkemeye gitti haberleri, mecburiymis. Yani yeni birsey degilmis aslinda. Ibra olmadiktan sonra 1 ay icinde mahkemeye gidip buna itiraz etmeleri gerekirmis, eger etmezlerse ibra olmama gecerli oluyormus.

Secim ile bir alakasi yokmus.

3 tane dava varmis. Ücünün de avukati ayniymis.

Davayi acanlarin hepsi Polat`in cok yakiniymis.

ben anlamıyorum yahuu.. başka zaman sonra 3 ayda karar çıkar mahkemeden şimdi ise 5 günde çıkıyor. ülkede bir ilerlememi var yoksa biraz çelmeleyelim diye devlet tarafından dosyayı öne almakmı?

Yargı reformu işe yaramış anlaşılan ;):)

Polatın mahkemeye başvurması seçim için değilmiş..Kendilerini sadece aklamak içinmiş..Genel kuruldaki karara itiraz etmişler..Seçimi etkilemezmiş.

Bunu bugün milliyet yazdı. Bana mantıklı geldi. Kendilerini aklamak istiyorlar. İş adamı oldukları için

Suan konusan adamın soylediklerinden bi halt anlayan varmı ?

ADNAN POLAT kendini aklasa ne olacak. bugun transfer deyip 3 ay geçen birinin sözüne artık kim inanır ki? ibra olamadıkları için değil zaten. yönetim kurulu kararıyla gittiler seçime. ben anlamıyorummm şunuuuuuuu okuyunnnnn

--- kendisinin aklanması için hakkını yedirtmemek için çabalayan bir başkan.....

--- kulubune her türlü abuk sabuk haber yüzünden medyaya sakız yapıp- kulubun hakkını savunamayan bir başkan....

3 senedir kulubun başkanın bize verdiği ne varmışş öğrendikk?

Polat sayesinde biraz hukuku da ogrenmis olduk, en azindan oyle bi yarari oldu kendisinin.

Adnan Polat'a aciyorum, kulubu mahkemelik etmek neymis gostermek gerek kendisine.

Üst Alt