Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak" - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak"

Cevap: Galatasaray'lı Hukukcular şuanda Futbol Gündemi'ndeler l Lig TV Canlı

hee birde o dava etsinn, ortalık panayır yerine dönsün iyimiii??? ben anlamıyorumm camia içersinde bulanan ismi saygın kişiler niyee ortada yoklar. kulubu bu durumda hala izliyorlarr.. çıksın bir programa açıkca desin mahkemeye neden başvruduğunu,, böyleee apaa altından sopa göstermekkk neyee yararr??? medyaya iki konuşup ortaya laf atmalarına yol açan bir başkanımız varmış baksanızaa....

evet polati mahkemeye veilmeli.mali olarak.hortumcular

Bu olaylar bittikten sonra, Polatin üyeligini iptal etsinler. Resmen bizi icten bitirmeye calisan bir casus gibi.

Mali olarak polata dava açarlarsa iş uzadıkca uzar..Yeni başkan belli olsun ne yaparlarsa yapsınlar:)

Secimleri etkilemez bu davalar dolayisiyla secim uzamaz. Secimle alakali dava acilmiyor neyicede, ha simdi ha sonra cokta farketmez. Ama isimizi yinede saglama alalim diyorsaniz katiliyorum :D

sadece polat degil yandaslarida kulüpten ihrac edilmeli.renkdaslar bunu twitterde helvaciya sorun bakalim

Bu olaylar bittikten sonra, Polatin üyeligini iptal etsinler. Resmen bizi icten bitirmeye calisan bir casus gibi.

Organize biçimde tepkimi otaya koyalım başlığına yazdım. Polat ve yapılanlar için bir basın bildirisi yayınlayalım.

Tarih Sizi Affetmeyecek...

Arada agir cümleler kullaniyorlar gercekten, helal olsun.

kulubun düştüğü duruma bak yahuu. içerde ne savaşlar dönüyor ama olan kulubun geleceğine oluyorrr....

ben böyle yönetimindee- gelecek yönetimin ne yapcaklarını açıklmayaıp sanki dünyayı kurtracak planları varmış gibi susmalarınındaaa...

rahmetli özhan canaydın başarısız buldukkk hepp ama adam ne gerekiyorsa kulub için yaptı. dürütçe ne yapmak istediğni söyledi veya yaptı kimseyi takmadııı... başakan adayı oldu stad-fatih terim dedi yaptı bir şekildeee. adama sözünü yememek için sağlığından oldu....

şimdi ortada ne varrr kendini düşünen söyledikleri birbirini tutmayan bir başkan veee yeni başkan adaylarının sanki sır gibi sakladıklarııı ortaya konuşma tarzlarııı... ben hala inanmıyorum kulubun menfaatini koruyacak bir başkan adayınn olduğuna....

Helvacıya Twitter'dan polatın üyeliği nasıl iptal edilir diye birşey sormuşduk cevap geldimi?

ORTALIK karıstı kayyum mayyum ohooo

Hakkaten Polat ve yönetiminden kuşkularım var.Gercekten yolsuzluk yapmış olabilirlermi?

Ferman ben dinleyemedim. Genel itibari ile nedir durum. Seçim olacak mıymış. Polat'ı ne zaman hapse tıkçaklarmış.

Ntvsporda sabahtan beri mahkeme olayını haber yapıyor..Ulan Alba Torrens'dende bir haber yapsanız ya..

Eziklerin her şubesinden haber yapmasını biliyorsunuz.

BU arada 4,5 ay sonra oğlum olacak Allah nasip ederse. İsmin güzelmiş. Acaba Ferman'mı koysam. Karizma isim. Ferman DEMİR. Ulan bu Herman Denis diye topçu vardı galiba Napoli'de miydi. Ona benzedi ha:D

Helvacıya Twitter'dan polatın üyeliği nasıl iptal edilir diye birşey sormuşduk cevap geldimi?

bunu yapmanın bir mantığı yokkk bencee... sanki hainlik yapmış gibi vatandaşlıktan atalım diyorsunuzz.. bir galatasaray başkanını ne yaparsa yapsınnn kulub üyeliğinden çıkarmakkk hiç bir zaman fayda sağlamaz ve yakışmaz. dava edilirrr hukuksal yönden amaa bu galatasaralılığa yakışacak bir tavır değill. küfür edeni- her türlü eleştireni vardır- içinden söylenirrr tüm gıcık olduklarını ama galatasarayda başkanlık yapmış birine yapılacak tavırr bu olmamalıdır.

özhan başkanada yapmadıkları kalmadı ama yakışmayını değilll bu camiaya yakışır şekildee davranılmalıı. taraftar her türlü şeyi söylerrr - genel kurul kendi iç dinamiklerine uygunca davranmalı veya davranmayı hatırlamalıı..

Yonetimdeki en sinsi adam bence yiğit şardan sanki herşeyi o ceviriyomuş gibi dusunuyorum

BU arada 4,5 ay sonra oğlum olacak Allah nasip ederse. İsmin güzelmiş. Acaba Ferman'mı koysam. Karizma isim. Ferman DEMİR. Ulan bu Herman Denis diye topçu vardı galiba Napoli'de miydi. Ona benzedi ha:D

Ahaha koy koy Ferman yeğeennn :D

LİG RADYO da sedanın marketi basladı :eek:

konuk: ADNAN bey:eek:

Ee beyler ne oluyormuş? Seçim olacak mı olmayacak mı?

Üst Alt