İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!

Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!

ne ala memleket anasını satıyım adamlar küme düşsün puan kaybedenlere puanlar hediye edilsin bu ne lan böyle dingonun ahırı mı. oynayanların maçı geçerli sayılır oynayacaklara 3 er puan verilir akıl mantık dahilinde olan bu. ne yani şimdi fenere 2 puan verecekler düşün fener şampiyon olacak 1 puan farkla sene sonu sonra ne olacak?

Yav düşürmicekler Diyarbakırı :)Adamlar istediğini ole hemen veırirlermi..Acı cekerek dusucekler merak etmeyın...

Zannetmiyorum artık düşürseler kimse birşey diyemez bu saatten sonra bakmazlar öyle olay çıkar falan diye...

Tamamen TFF'nin insiyatifinde..

Ben Euro 2016'yıda göz önünde bulunduracaklarını düşünüyorum.Düşürebilirler.

Aynı olaylar diğer maçlarda da çıkar çünkü.

En iyi durum kalan tüm maçları seyircisiz oynamaları olacak heralde.

Terör etkisini de göz önünde bulundurmalı federasyon.Peşin hükümlü olmamalı.

Antu'da bir yorum.İşi bilen birisi galiba.

kural çok açık..

bizim diyarla maçımız kalmadığı için diyarın düşürülmesi bizi ilgilendirmiyor..

beşiktaş ve galatasarayın bundan sonra diyarla maçı olduğu 3-0 galip sayılacaklar..

kural çok açık..

beşiktaş ve galatasarayın bundan sonra diyarla maçı olduğu 3-0 galip sayılacaklar..

öyle olduğunu zannetmiyorum küme düşecekse bir takım bütün maçları mağlup sayılır bir arkadaş yukarıda kuralı yazmış sanırım özellikle kalan maçlar diye belirtmemişler müsabakası olan bütün takımlar demişler..

kural çok açık..

Antudakı angut yanlış biliyo..:eek:

kural çok açık..

O çok açık kuralı okumak isterim doğrusu. Bir tane kural var o da nereye çekersen oraya gider. 34 maçı da 3-0 hükmen kaybetmeleri de adaletsizlik, bundan sonraki maçları 3-0 kaybetmeleri de. Liderken ve puan farkı yapacağımız lig cacık oldu.

O çok açık kuralı okumak isterim doğrusu. Bir tane kural var o da nereye çekersen oraya gider. 34 maçı da 3-0 hükmen kaybetmeleri de adaletsizlik, bundan sonraki maçları 3-0 kaybetmeleri de. Lider ve puan farkı yapacağımız lig cacık oldu.

:D O zaman maç yarım kalan yerden devam edilsin 2 dakika kalmıştı zaten.İbb'de 2 dakikada gol yemez :D

Ya şu Diyarbakırspor-Bursaspor maçı tarafsız sahada seyircisiz oynansında İBB maçı umrumda değil açıkçası...

Umarım küme düşürmezler..

Herkes farklı bir şey diyor.Yetkili biri çıkıp açıklama yapsa bari şu kuralla ilgili :D

Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi

Diyarbakır'da futbol provoke ediliyor maalesef.Ya düşürülecekler ya da kendi düşecek. Devlet o bölgeden bir takımın ligde olmasını istiyosa ŞanlıUrfa veya Mardin olabilir.Yeni stadıyla Urfa bu iş için daha ideal bence.

Ben bu mantaliteyi kabul etmiyorum. Yıllardır İzmir'den takım yok ligde ki İzmir ekonomik olarak Türkiye'nin İstanbul'dan sonra gelen en önemli şehri.Denizli veya Manisa da düşerse şimdi Ege'den takım kalmayacak. Hakkı olan girsin lige, varolsun,kazansın...İlla her bölgeden takım olacak diye bir gaye olmamalı. Diyarbakır da ligde olmazsa olmaz bir takım değil.Güneydoğu'daki sorunlar için bir kesime cici görünüp,diğer kesimlerin haklarını elinden almak hiç mi hiç doğru değil....

HAKKI OLAN KAZANMALI , PEŞKEŞ ÇEKMEK HUKUKA VE ADALETE AYKIRIDIR !

Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi

Ben bu mantaliteyi kabul etmiyorum. Yıllardır İzmir'den takım yok ligde ki İzmir ekonomik olarak Türkiye'nin İstanbul'dan sonra gelen en önemli şehri.Denizli veya Manisa da düşerse şimdi Ege'den takım kalmayacak. Hakkı olan girsin lige, varolsun,kazansın...İlla her bölgeden takım olacak diye bir gaye olmamalı. Diyarbakır da ligde olmazsa olmaz bir takım değil.Güneydoğu'daki sorunlar için bir kesime cici görünüp,diğer kesimlerin haklarını elinden almak hiç mi hiç doğru değil....

HAKKI OLAN KAZANMALI , PEŞKEŞ ÇEKMEK HUKUKA VE ADALETE AYKIRIDIR !

Kimse kimsenın hakını elıdnen almıyokı.Adamlar çıkacak acı cekerek dusucek olay bu...En adaletli olanı bu bence:)

arkadaşlar ne 34 maçı ya. ne 34 maçında da 3 puan alması öyle bir şey nasıl çıkıyor bu kuraldan hayret doğrusu.

(4) Bu maddede belirtilen sebeplerle aynı sezonda ikinci kez müsabakanın tamamlanamamasına sebebiyet veren takımlar, bulunduğu sezonda müsabakalardan çıkarılarak, bir alt lige düşürülür ve bu takımla müsabakası olan takımlar müsabaka

yapmaksızın hükmen galip sayılırlar. Bu durumda olan takımların takip eden sezonda müsabakalara alınıp, alınmaması konusunda TFF Yönetim Kurulu karar verir. Alt lig

bulunmaması halinde kulüpler bir yıl(sezon) müsabakalara alınmazlar.

bu takımla müsabakası olan takımlar müsabaka

yapmaksızın hükmen galip sayılırlar

bunun ne anlama geldiği çok açık ortada değil mi? bu takım oynadığı ve oynayacağı tüm maçları kaybetmiş sayılır mı yazıyor burda yoksa benim mi gözler arıza. ''müsabakası olan'' yazıyor. müsabakası olan, yapılacak maçı olan anlamına geliyor. ankaraspor olayında hata yapmışlar demekki, ankaraspor'un da kalan maçlarında yenik sayılması gerekiyormuş bu kurala göre. o karar yanlış verilmiş yani.

Üst Alt