# İbrahim Akın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İbrahim Akın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İbrahim Akın

Bu tarz bir tane adam sakatlık zamanlarında bulunmalı fakat bence ve daha çok yedekte gençler düşnülmeli...

Yedek kulübesi için alınıcak adam değil.Takımın yıldızı yapman,her türlü rahatlığı sağlaman gerek bu adamın oynaması için.Büyük takım topçusu olamaz.

Nerden çıkıyosa böyle tip adamlar. bizim berkinimiz emre çolağımız ne olucaksa hiç bilmiyorum..

Şutları ve frikikleri iyidir. Süratli ve adam geçme özelliği var. Takım oyununa da adapte oldu, eskisi gibi aşırı bireysel takılmıyor. Az bulunan özellikler bunlar. Ne olursa olsun her takıma böyle adamlar lazım.

Nerden çıkıyosa böyle tip adamlar. bizim berkinimiz emre çolağımız ne olucaksa hiç bilmiyorum..

Ligimiz futbolcu değirmeni olduğundan, genç ve gelecek vaat eden futbolcular hakemler tarafından korunmadığı için gençlerimiz gelişme gösteremiyor.. Nedense fizik kapasitelerinide geliştiremiyorlar kulübün bu işe el atması lazım bence..

yedek kanat forvet olarak iş yapar

bu sene 11 gol atıp 7 asist yapmış

izlediğim maçlarda beğeniyorum

volkan şen çirkefi alınacağına bu adam alınsın

hem de daha ucuz...

Cevap: Galatasaray, İbrahim Akın'la masaya oturacak!

Mehmet Akyuz ya da Necati gelecegine Ibo gelsin.

Fizik gucunun cok iyi oldugu soylenemez ama top teknigi harika. Birazda bencil olmamayi ogrenirse cok katkisi olurdu bize. Bence tekrar kendini ispatlamak isteyecegi icin alinmali. Volkan Sen simarigindan iyidir bencede..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt