# İbrahim Akın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İbrahim Akın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İbrahim Akın

Transfer politikasi budur. Kurnaz Anadolu kuluplerine cok gerekmedikce prim yaptirmamak, ama her bos beles adamada ziplamamak. Ibrahim Akin hucumda tam bir joker oyuncudur. Yeni Arifimiz olur.

Umarım kariyerine Beşiktaş'da başarıyla devam eder.

Semih Şentürk'ü alalım.

son 30 dakıkalarda gorev alabilir, fiziki, maç kondısyonu 90 dakika için yetersiz, press yapıcak bir oyuncu değil.

Aydın'ı yedek kulubesinde bekletip oyuna girince sinir krizleri geçireceğimize İbrahim Akın'ı izleyelim daha iyi.

İbrahim Akın'ı Aydın'a 1000 kere tercih ederim. Adam da hırs var istek var. Aydın gibi umursamaz değil. Rotasyon için çok iyi bi alternatif olur. Kaçırmamak gerek. Simao Q7 varken Beşiktaş'ı tercih edeceğini sanmıyorum. Bizde Kazım ile forma savaşına girer.

yeter artık beşiktaşın çöplüğünden vazgeçin Gökhan Zan, İbrahim Akın, Ersan Gülüm, Bobo, Batuhan yeter ya

4,5 mn € ya Taner yalcın,Murat ceylan gibi daha genc ve devamlılıgı olan oyuncu alınır. Ben sıcak bakmıyorum bu işe zaten gündemdede yokmus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt