# İbrahim Akın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İbrahim Akın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İbrahim Akın

İbrahim Akın'ın gelmesini isterim çok. Ama takasta Culio falan gönderilecekse hiç gelmesin.

Bize gelmesinde kime giderse gitsin , çünkü iyi futbolcu olmasına rağmen olgunlaşmasına rağmen yedek kulübesini kaldırmaz bizde (daha önce de yaptığı gibi).

Kesinlikle gelmemeli. İBB 'de büyük topçu oldu orada da kalmalı. Galatasaray 'ı kaldıramaz, Galatasaray 'lı da onu istemez.

Hiç gerek yok. Çok dağınık bir topçu, ibb bile oynadığı futbolu zor kaldırıyor ki biz hiç kaldıramayız. Olcan 10 kat daha iyidir.

Beşiktaş, Mehmet Akyüz'ü kesin olarak transfer etti. Az önce borsaya bildirdiler. Bu durumda Pektemek ve Mehmet'ten sonra İbrahim Akın'ı alacaklarını hiç sanmıyorum. Yakında bize transferi açıklanır.

Kesinlikle gelmemeli. İBB 'de büyük topçu oldu orada da kalmalı. Galatasaray 'ı kaldıramaz, Galatasaray 'lı da onu istemez.

Ben istiyorum açıkçası fazlasıyla , kadroya kesinlikle derinlik katacak bir adam , aynı zamanda cok gelistirdi kendisini , İleride Arda-Kazım-İ.Akın gibi 3 tane kaliteli yerli oyuncumuz olursa rotasyon konusunda da sıkıntı cekmeyiz hem.

Akın G.Saray'a daha yakın..

Galatasaray, Ersan Gülüm’ün ardından İbrahim Akın’ı da Beşiktaş’ın elinden almak üzere. İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Beşiktaş, İbrahim için bize Holosko’yu önerdi.

Biz bu transfere sıcak bakmıyoruz. G.Saray ise Aydın Yılmaz ve Serkan Kurtuluş ile bir miktar para teklif etti. G.Saray, İbrahim’e Beşiktaş’tan daha yakın” dedi.

Hürriyet

Umarim gelir. Top teknigi nadir Turk futbolculardan. Turkiye'de en kolay adam calimlayan oyunculardan biri. Kendisi icin degilde takimi icin oynamaya baslasa degeri minimum 10 milyon euro olurdu.

Bence yararlı olabilecek bir oyuncu.. Rijkaard'ın da istediği bir oyuncu tipi. Ayağının tersi kanatta oynatıldığı zaman kaleye dikine gidebilen hızlı ve teknik bir oyuncu. BJK kariyerinden sonra dersler çıkartmıştır kendisine ve bence Galatasaray'a beklenenin aksine faydalı olacaktır..

2009'da yazmışım keşke diye şükür gerçekleşiyor transfer. Vay be o zamanlar tahmin bile edemezdik bugünleri..

Burak gibi patlama yapar Fatih Hocanın elinde.Yetenek olarak 1000 İbrahim,10000 Burak´ı yok eder.

Beşiktaş, Mehmet Akyüz'ü kesin olarak transfer etti. Az önce borsaya bildirdiler. Bu durumda Pektemek ve Mehmet'ten sonra İbrahim Akın'ı alacaklarını hiç sanmıyorum. Yakında bize transferi açıklanır.

valla beli olmaz bu tüpçüye Ersan 'a da öyle diyorduk bir uçakta iboya kaldırırsa hiç şaşmayın

kanatlarda güzel alternatif olur

aydın ve serdar özkan gibi çakma kanatların üzerine ilaç gibi gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt