İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Cevap: Son Dakika | İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Kursun siyirip gecse yogun bakimda olacagini sanmiyorum uzun namlulunun kursunu girerse yasayacagini sanmiyorum.

Adam Istanbulun ortasinda 12 korumayla geziyor. Böyle bir insan masum olabilirmi?

genelde bu konuda bu tarz şeyler söylemem lakin;

doğanın verdiği en iyi cevap oldu. Balinalar rahat uyur artık.

okan çelik

Ilk anda böyle haberlerin cikmasi normal. Yakinlarinin öyle konusmasi da normal ama durumu yarin belli olur diye düsünüyorum. Ibrahim Tatlises´e uzun namlulu silahla operasyon yapan gücler, kafasini tutturamayacak acemiyi de görevlendirmez diye düsünüyorum ama umarim hayati tehlikesi yoktur tabiki. Ibrahim Tatlises´in kisiligini sevmesem de ülkemizde böyle bir olayin gerceklesmesi farkli yönlere cekilir diye düsünüyorum.

Allah acil sifalar versin, umarim aramiza döner Ibrahim Tatlises

@nazanesra okuma yazmaniz var mi? Ben bacagindan vuruldu diye biseyi nereye yazdim gosterir msnz? Teyyid etmeden tek kelime yazmadm yazmam.

less than 5 seconds ago via Twitter for iPhone in reply to nazanesra

Emniyet'ten aldığımız son bilgi Tatlises sağ... Basından isabet eden mermi nedeniyle agır yaralı... Yoğun bakımda...

11 minutes ago via Twitter for iPhone

Emniyet'ten aldigimiz bilgi su anda İbrahim Tatlises'in sağ oldugu...

31 minutes ago via Twitter for iPhone

Guzel haber: İbrahim Tatlises yasiyormus...Otomatik silahla ates acilmis, Tatlises yarali!

34 minutes ago via Twitter for iPhone

Candaş Tolga Işık (CandasTolga) on Twitter

Kişiliğini beğenenler veya beğenmeyenler olabilir. Bende beğenmeyenler tarafındayım. Ama kendisi ülkemize mâl olmuş değerli bir sanatçı. Umarım önemli bir durumu yoktur. Kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle.

Geberse uzulmem.. Hatta sevinirim..

Konser verdigi hotelin odasinda kendinden imza istemeye gelen kizlarin dudagina yapisan pisligin teki..

Kesinlikle iftira degil, bizzat gittigim chicago konserinde yasamis oldugum bir olaydir.. Yanimizda giden kizlardan birine yapmisti bunu. Hemde kizcagiz 16 yasindaydi..

01.42- Tatlıses'in ameliyat edildiği ve ünlü sanatçının yoğun bakıma alındığı belirtiliyor. Hastaneden henüz resmi bir açıklama yapılmadı...

01.40- Tatlıses'in uğradığı silahlı saldırı Twitter'ı da salladı. İlk 20 dakikada Tatlıses ile ilgili binlerce twitter mesajı yazılırken, ünlü sanatçının öldüğü iddia ediliyor.

Kaynak : Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses silahlı saldırıya uğradı

Hani Kenan Doğulu'ya böyle bişey yapmış olsalar şaşırırdım ama

su testisi su yolunda kırılır diye bi laf var ya.

Hiçbir insan böyle bi ölümü haketmiyor tabiki.

Umarım bir an önce iyileşir.

Siyasi görüşü ve insani özellikleri beni ilgilendirmiyor. Bir insan olarak üzüldüm , umarım ölmez.

PKK olayı konuşuluyor lan. İbo'nun AKP'den aday olmak istiyorum tarzı açıklamalarından sonra. Ekşi'de yazana göre gri renkli megane aranıyormuş.

Ne testisi arkadaslar adam kafasindan vurulmus ayiptir yau

01.53- Tatlıses'in hayatını kaybettiği yönündeki iddialar şimdilik yalanlanmış durumda. Tatlıses'in kafasında mermi çekirdeği bulunduğu ve operasyonun sürdüğü belirtiliyor.

Hastene kaynaklarından henüz resmi bir açıklama yapılmezken, saldırıyla ilgili bilgi kirliliği bulunuyor.

Ölmesini tabiki istemem ama ölürse de üzülmeyeceğim biri. Aynen söylenen gibi ''Su testisi su yolunda kırılır.''

Üst Alt