İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Cevap: Son Dakika | İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Refik'e katılıyorum lan. Ölmesini istemem lakin bu işlerin içinde olan bir kişi zaten. Asena olayları falan vardı zamanında. Kaba kuvvetle herşeyin çözüleceğine inanırdı falan. ''vay küçük..''

Telegolda yeni görüntüler var baya organizasyon yapılmış birileri kalemi kırmış belli.

01.58- Tatlıses ile birlikte asistanı Buket Çakıcı'nın da yaralandığı ancak sağlık durumunun iyi olduğu kaydediliyor.

Bu arada Derya Tuna ile birlikte oğlu İdo'nun da hastaneye geldi. Derya Tuna'nın, sinir krizleri geçirdiği kaydediliyor. Bu arada Tatlıses'in korumaları hastane etrafından kuş uçurtmuyor.

Arkadaslar son mesajimi yanlis anladiniz. Ibo umrumda degil. Sadece testi kelimesinin ek almis haline vurgu yaptim. Sevgiler...

"Su testisi su yolunda kirilir.."

F. Scott Fitzgerald

Korumalar İbo vurulurken kuş uçurtmasalarmış.

ibrahimtatlises İbrahim Tatlıses

Yoğun bakımdayım.

dağılın :D

Herkes bişiler diyo,3 araba yolunu kesmiş falan...Ama nişancı acemiymiş herald, bi dünya kovan var yerlerde.

Öldü dediler ama bence yaşıyor.

Michael Jackson gibi yapabilir İbo da.

100 yilda bir gelen böyle bir sesi niye kimse sevmez yaa, adam kafasina kursun yemis, milletin yazdigi seylere bak.. Gebersin yazanlari bile okudum, pes artik!

Üst Alt