İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Abi bizde "BAM" (Barış,Ayhan,Mustafa) ADAMLARDA "MİX" (Messi,Iniesta,Xavi)

:))) top sadece ceza sahasında oynanır !:))

gelmişken içlerinden bir tanesini istanbulda bıraksalar valdeze bile razıyım :D

Bir olumlu hava kapladı forumu nedense. İyi kokular geliyor. Umut var artık umut. Hadi Galatasaray'ım kükre aslanlar gibi. Ağlıcam şimdi ya. Böyle bişey hissetmeyeli çok uzun zaman oldu heralde. Polat'a yaptıkları içinde yapmadıkları için de teşekkürler. Ne kadar ağır eleştirsek de başkanımızdı. Ama şu anda çok umut doluyum

bir olumlu hava kapladı forumu nedense. İyi kokular geliyor. Umut var artık umut. Hadi galatasaray'ım kükre aslanlar gibi. Ağlıcam şimdi ya. Böyle bişey hissetmeyeli çok uzun zaman oldu heralde. Polat'a yaptıkları içinde yapmadıkları için de teşekkürler. Ne kadar ağır eleştirsek de başkanımızdı. Ama şu anda çok umut doluyum

aynen senin duygularini paylaŞiyorum kardeŞ :))

Bir olumlu hava kapladı forumu nedense. İyi kokular geliyor. Umut var artık umut. Hadi Galatasaray'ım kükre aslanlar gibi. Ağlıcam şimdi ya. Böyle bişey hissetmeyeli çok uzun zaman oldu heralde. Polat'a yaptıkları içinde yapmadıkları için de teşekkürler. Ne kadar ağır eleştirsek de başkanımızdı. Ama şu anda çok umut doluyum

Ağlama Rıza renkdaş benide ağlatıcaksın..

Ali Güneş:

Mustafa Denizli Xavi'yi sen tutacaksın dedi. 90 dk boyunca topa 3 defa değebildim. O toplardan birinde de sadece top biraz havalandı ve topa sadece kafamla dokundum. O anı da laptopta masaüstü yaptım.

:)

Maç bugün oynanmayacak beyler.Gelecek sezon mükemmel bir kadronun kurulmayacağını nerden biliyorsunuz?

Maç bugün oynanmayacak beyler.Gelecek sezon mükemmel bir kadronun kurulmayacağını nerden biliyorsunuz?

aslında iki maç olsa yada thy yi de sponsor yapıp milan vs ile 4 lü bir turnuva güzel olurdu bir ünal reisin kuracağı takım vs barça ;diğeride BAM vs Xavi-İniesta-Messi maçı izlerdik.

Zamanında Galatasaray la maç oynamamak için dua eden takımlar Barcelona Real Madrid vs vs. Şimdi hazırlık maçı yapıyoruz diye seviniyoruz nereden nereye.Yanlış anlamayın buradaki arkadaşlara sözüm yok sonuçta dünyanın en iyi takımıyla oynuyoruz ama bu durum beni çok üzüyo..

Hazırlık maçında yabancı kontenjansız;

Akinfeev

Sabri - Mexes - E.Gülüm - Taiwo

Cana

Yekta/Ekici - Pirlo

Kalou - - - - - - Arda

Drogba/Baros​

Söylendiği gibi 100-150 milyonlar konuşuluyorsa bu kadro kurulur, üstüne para artar.

Hazırlık maçında yabancı kontenjansız;

Akinfeev

Sabri - Mexes - E.Gülüm - Taiwo

Cana

Yekta/Ekici - Pirlo

Kalou - - - - - - Arda

Drogba/Baros​

Söylendiği gibi 100-150 milyonlar konuşuluyorsa bu kadro kurulur, üstüne para artar.

Avrupa'da olmayacak takıma o adamlar gelmez. 100-150 işi de yalan yahu kimse o kadar parayı kulübe hibe etmez bence.

O değilde kadroya bakmamıştım bunlar ne lan Avrupa'da olsak bile nereye alıyoruz bunları ? :asd:

Ünal gelsin zaten gelicek adamlar gün yüzüne cıkıyor Akınfeev - Ersan - ekici - drogba bence banko gelirler ne yaş bakımdan nede beklenen patlayı yapamamaktan dolayı alınabilecek bi topcu bunlar.. ersan ve ekicide gelir diye düşünüyorum. yeni bir yapılanma yeni bir takım 1 sene avrupa olmadan şampiyon olup şamp. lig. gider. Hazırlık maçına gelince :) Rakip Barça sonucu kestirme zor olmasa gerek..

Ayrıca hangi yönetim ile barça kabul etmiş. Ortada yönetim yok kim anlaştı katalan ekibiyle ? İddaa'nın nerden düşütüğünü nerden cıktıgını m.ettim doğrusu

Yenersek...Bu kadar muhteşem bir duygu olamaz heralde.Dünya devini çok kötü geçirdiğimiz sezonun ardından Arenada yenmek harika olur tüm dünyayı şok ederiz hele ezeli rakiplerimiz bizim gibi asla unutamazlar bu maçı.Allah inşallah böyle bir galibiyyet görmeyi tüm taraftarlarımıza nasip eder.

Avrupa'da olmayacak takıma o adamlar gelmez. 100-150 işi de yalan yahu kimse o kadar parayı kulübe hibe etmez bence.

O değilde kadroya bakmamıştım bunlar ne lan Avrupa'da olsak bile nereye alıyoruz bunları ? :asd:

Vergisiz parayı verdinmi var ya ülkelerinden buraya koşa koşa gelir. Akinfeev biraz uçuk oldu ama diğerlerinin hiç biri kariyerinin en iyi zamanında falan değil. İmkansız değil bence ama çok zor tabi.

Vergisiz parayı verdinmi var ya ülkelerinden buraya koşa koşa gelir. Akinfeev biraz uçuk oldu ama diğerlerinin hiç biri kariyerinin en iyi zamanında falan değil. İmkansız değil bence ama çok zor tabi.

Yok be hacı cidden zor. Drogba bence Fransa'ya gider. Kalou belki gelebilir, Pirlo'yu hala isteyecek çok iyi takımlar var.

Ersan gelir Ekici gelir anca. Mexes de zor. Hele Avrupa'da değiliz hiç sanmıyorum yani. Bizim daha çok Fransa'daki yeteneklere yönelmemiz lazım. Oradan alınabilecek çok iyi adamlar var. Tabii ki bir de gurbetçilere.

Yok be hacı cidden zor. Drogba bence Fransa'ya gider. Kalou belki gelebilir, Pirlo'yu hala isteyecek çok iyi takımlar var.

Ersan gelir Ekici gelir anca. Mexes de zor. Hele Avrupa'da değiliz hiç sanmıyorum yani. Bizim daha çok Fransa'daki yeteneklere yönelmemiz lazım. Oradan alınabilecek çok iyi adamlar var. Tabii ki bir de gurbetçilere.

Ender'i ve kadrosunu ciddiye almış olman beni hayretler içinde bıraktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt