İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Zaten Selçuk İnan ve Hamit'i istemeyen teknik direktör de gelmesin bi zahmet bu kulübe.

böyle önyargılı olursak olmaz... bir teknik direktör sistemine uygun ve belli özellikleri olan oyuncular isteyebilir ve hakkıdır da biz burda ne kadar oyuncu tavsiyesi versek de yeterli bütçe verildiğinde gelecek teknik adam daha farklı ve daha faydalı oyuncuları kazandırabilir kulübe bu konuda ihtiyacuımız olan şeyler iyi bir taktikçi ve (özerk bir) hoca, iyi bir transfer bütçesidir.

Ajax gelip sahamizda Bizi ciddiye alip onurlandirdi.. Biz yuhaladik... Bunlarida yuhalariz olur biter...

Bu sezon Galatasaray ailesi olarak resmen her anlamda REZILIZ...!!!

Yönetim, futbolcu, Kongre ve Taraftar kisaca bütün camia... Tam Bir rezalet...!!

Yeni teknik direktörümüz Terim olursa, karizmasiyla getirir yerli oyunculari. :asd:

Bakma sen Terim'i çok seven kadar nefret eden futbolcular da var. Mesela ben Quiz programını izliyorum. En iyi Teknik Direktör hangisi sorusuna herkez önce başka isim söylüyor, ayıp olmasın diye arada Terim'i sıkıştırıyolar. Yani Hamit'in Selçuk'un Terim'i sevip sevmediğini bilmiyoruz. Ama bence de deiğin gibi transferde etkil olur

Bakma sen Terim'i çok seven kadar nefret eden futbolcular da var. Mesela ben Quiz programını izliyorum. En iyi Teknik Direktör hangisi sorusuna herkez önce başka isim söylüyor, ayıp olmasın diye arada Terim'i sıkıştırıyolar. Yani Hamit'in Selçuk'un Terim'i sevip sevmediğini bilmiyoruz. Ama bence de deiğin gibi transferde etkil olur

Hamit, Terim'i sever bence. Euro 2008'de Terim'in en önemli oyuncularindan biriydi kendisi. Selcuk'ta efendi birine benziyor. Terim'le 1 saatlik bir görüsme yapsalar, Selcuk ikna olur bence. Para konusuda o kadar önemli degil, onu hallederiz. :asd:

Öncelikle isimiz Selcuk Inan ve Hamit olmali. Bunlarin ikiside sezon sonu serbest kalacak. Yillik 2,5-3 milyon euro garanti para teklif etsek ikiside hayir diyemez.

renkdaş bu paraları fenerde verecek cok rahat ve onlarda almak istiyor.hatta selçuk fb haberleri çıkmaya başladı.hamit gökmen özdemir röportajında türkiyeye yeşil ışık yaktı ama üstüne basa basa şampiyonlar liginde oynamak istiyorum dedi.yani işimiz zor.

ama ben fb ile giriştiğimiz transfer yarışlarında artık galip gelmemizi istiyorum.

19 Temmuz yani 19.07

Şeref Aydın:bazi arkadaslar barcelona ile yapilmasi dusunulen dostluk maci tarihinin neden 19 temmuz(19.07) oldugunu merak buyurmuslar.

bu tarihin bizimle bir ilgisi yok. dostluk maci talebinde bulunan bizdik. onlardan uygun bir tarih istedik ve cevap 19 temmuz olarak geldi.

19 Temmuz yani 19.07

Şeref Aydın:bazi arkadaslar barcelona ile yapilmasi dusunulen dostluk maci tarihinin neden 19 temmuz(19.07) oldugunu merak buyurmuslar.

bu tarihin bizimle bir ilgisi yok. dostluk maci talebinde bulunan bizdik. onlardan uygun bir tarih istedik ve cevap 19 temmuz olarak geldi.

Ben biliyordum Barcelona'nın genlerinde Galatasaraylılık olduğunu. Oh be kanıtlanmış oldu. Kerdeşlerim benim:D:D:D

Barça ile karşılaşılacak daha iyi bir zaman bulunamazdı. Fatality olmuşken tam olalım :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt