İddianame Yayınlandı | PDF - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddianame Yayınlandı | PDF

Cevap: İddianame Yayınlandı | PDF

bu iddianameyi, google çevirisi yapıp okusa uefa, 3. lig bile bu şerefsizler için hediye olur.

Yapılacak şey belli: Fener 'i 2 küme birden düşürüp her şike yapılan maç için - puan ile başlatmak

Bu kadar net fotoğraflar varsa bu ligin oynanması ayıptır.

zz6m.jpg

18.02.2011 günü saat:22.02’de Aziz Yıldırım’ı, Hikmet Karaman’ın aradığı görüşme;

Hikmet: “Hikmet hoca ben,…Abiler geldi ...görüştüm ben arkadaşlarla,…o hastaneden bir şey arkadaşımız olursa bir yardımcı olursanız sevinirim başkanım”, Aziz: “Konuşacağım ben yarın gereken ... tamam ben hallederim”, (tape:1370)

Adam gibi adam Hikmet Karaman diyen renktaslara gelsin.

telegolde bagirib cagiriyordu ben kanser hastasi icn aradim diyordu

gereken yapılmalı. karar erkenden verilmeli .uefa zaten şu anda ###### için kol geziyo.biz de baskıyı iyce artıralım.defolup gitsinler.

Angut.com da mert29 diye biri.. Aziz Yildirim yanlis islerle ugrasmis diyor..

Otekilerde ordan atliyor.. ne cabuk okudun iddianameyi diyor.. adamlarin hayati yalan olmus, adamlar dogru soyleyene tahammul edemiyorlar.. kotu durum onlar icin.. icler acisi.. hahahaha bittiler..

gercek su ki.. AZIZ YILDIRIM FENERBAHCEYI somurmus..

Nasil Kaddafi Libyayi somurduyse.. Aziz Yildirimda Fenerbahceyi somurmus.. Taraftarlari somurmus.. o kadar taraftarin inancini hakkini, gidip ordan burdan feneriumdan alin alin diyip.. o paralarla adam kendini zengin etti simdide sefasini suremiyor ama cikinca.. sefasini surecek.. Angutlar devam etsin AZIZ BABA COk yasa demeye.. daha cooookk somurulursunuz...

şu angutlar bir zahmet okusa anlayacaklar azizenin ne halt yediğini ama okuma özürlüler işte

Üst Alt