İddianame Yayınlandı | PDF - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddianame Yayınlandı | PDF

Cevap: İddianame Yayınlandı | PDF

sezon sonu düşeceğini bile bile oynayacak olan fenerin ilk dört içerisine girmesi mucize artık. onların pimini biz çektik çarşamba.

Angut.com da mert29 diye biri.. Aziz Yildirim yanlis islerle ugrasmis diyor..

Otekilerde ordan atliyor.. ne cabuk okudun iddianameyi diyor.. adamlarin hayati yalan olmus, adamlar dogru soyleyene tahammul edemiyorlar.. kotu durum onlar icin.. icler acisi.. hahahaha bittiler..

gercek su ki.. AZIZ YILDIRIM FENERBAHCEYI somurmus..

Nasil Kaddafi Libyayi somurduyse.. Aziz Yildirimda Fenerbahceyi somurmus.. Taraftarlari somurmus.. o kadar taraftarin inancini hakkini, gidip ordan burdan feneriumdan alin alin diyip.. o paralarla adam kendini zengin etti simdide sefasini suremiyor ama cikinca.. sefasini surecek.. Angutlar devam etsin AZIZ BABA COk yasa demeye.. daha cooookk somurulursunuz...

Bence bundan sonra bitanesinin dediği gibi hepside şişme aziz isteyecek ama tek farkları şişme azizi bizim istediğimiz niyetle isteyecek olmaları

:asd:

Oha Adnan Sezgin'e para teklif etmişler Galatasaray-Trabzon maçı için.

Ben Adnan Sezginin yerinde olsaydim Bana onu iletenin Kafasindan Ordaca atardim serefsizi

Ben simdi bu Adnan Sezginin sulalesine Baskan olmasina ragmen bu serefsizi buraya getiren Adnan Polata kufur etmeyimde ne yapayim?

iyuiki defolup gittiler

Kendilerini hangi duruma sokmularki Fenerbahce Galatasaraya sike teklif etmeye calismis

Serefsizler

Olan Fenerbahçe'ye oldu.. Niye Yalan söylim Fenerbahçe nami adina üzüldüm.. Fenerlileri ve Azizlileri ayirmak lazim..

393. sayfada bizle ilgili seyler var. 1-2 kaybettigimiz Arena'daki derbide Baris Özbek'e ulasmaya calismis Ilhan Eksioglu. Delil bulunamamis diyor ama

AgOyPD1CQAAj1xc.png

Şekip neler demişsin öyle :D

FB'li Emre'nin Kağan Söylemezgiller'e teşvik girişiminde bulunduğunu öğrenen Nevzat Şakar : Sana bu dünyayı dar edeceğim, ayağını denk al.

Aziz yıldırım " ya bu maçı verecekler yada hepsine sıçarım .Hakeme söyleyin onun kafasının dolaba sokarım işi bitirsin ."

Helal olsun Savımıza be. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar ispatlamış. Aydınlar sen dilil yok sene sonu karar verecez desende Uefa cezayı keser.

ahahaha hep çelişkili birbirleri ile örtüşmeyen ifadeler.

mesela savcılık ifadesinde

Aziz Yıldırım : İlhan Ekşioğlu'nu askerliğim ile ilgili bir mesele için çağırdım görüştük.

İlhan Ekşioğlu : Aziz Yıldırım ile günlük çalışmalar ile ilgili konuştuk

yalan olduğu açıkça ortada işte

iddaname mükemmel olmuş la adamların adım adım neler yaptığı izlenmiş takip edilmiş bu iddanameye göre hiç kimse kurtulamaz

Aziz Yıldırım savcılık ifadesinde : İlhan Ekşioğlu'nun Tamer Yelkovan'dan aldığı para için paranın şahsi işlerim için İlhan'a verilmesini istedim şeklinde beyanda bulunmuş.

İlhan Ekşioğlu ifadesinde : Tamer Yelkovan'dan aldığı para için sporculara maaş ve vergi ödemesi için para aldım beyanında bulunmuş.

çelişkiye bak :) yalana bak :)

çelişkili ifadelerden bile suçlu oldukları kanısına varılabilir.

Üst Alt