# İdeal 11 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İdeal 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İdeal 11

Crise Ordu maçında şöyle bir baktım aa Servet traş mı olmuş lan dedim sonra kendime geldim ve gördüm ki yok bu Cris'miş e bu Cris'se neden Servet gibi oynuyor dedim.İlginçti gerçekten.

defansi o kadar ileri cikarmazsak iyi aslinda ama oyle oynamiyoruz o yuzden en kotu tip stoper [for uz]

elinde Balta gibi bir adam varken, Çolak gold.

yedigimiz gollerde Balta'yı izleyin yeter agalar :eek: fizigi yetersiz olsun sorun degil, kosuyor, mucadele ediyor, hızlı pas atıyor, orta acıyor, faul yapıyor. Balta fizigi yeterli de napıyor ¿

soyleyim : NOTHING, orta sahadan muslera'ya asırtma pas verme dısında. Balta'yı rakip takımın oyuncusu gibi goruyorum artık.

Çolak seri top oynayan ve solak bir futbolcu, takımda solbek icin en uygun topcu KESINLIKLE. transfer yapılana kadar en azından, yapılırsa tab. :ka21:

Emre yerine Sabri'ye 3-4 maç tahammül edelim iyi adam tutar.Ama öyle olunca da Sabri'yi tutması için de bir adam ayarlayıp süreli marke etmemiz lazım.Top ayağındayken ne yapacağı pek belli olmuyor reyizin :(

trksolbek.jpg

seç, beğen, ALMA! :ays::Z6::boohoo:

beis i like Hamit, no worries. ama topu surup durduk yerde rakibe veriyor, sonra pismis kelle gibi sırıtıp saldırmıyor bile. bir mac icinde 4 5 kere yapıyor bunu. OLACAK IS DEGIL. duzelir dedim ama 6 hafta oldu aga. ne zaman duzelecekki ?

önü boşken topu sürüp sürüp kaptırmasına ben de uyuz oluyorum ama kendini ıspat için gereksiz sorumluluk alıp yapıyo gibi geliyor bana reiz.

çok az daha zaman abi, bir iki gol atsın mentally olarak da hazır hale gelecek {eminim}

adam eksiltmesi fena diil, fizik guc iyi, sutlar super, iyi orta açar, lider özellik var, kontenjandan yemiyor, uluslar arası tecrube had safhada {HAMİT'İ YEDİRMEYELİM PLS}

adam ligde iyi oynamıyordu, Old Trafford'a bir çıktı, maçın adamı oldu. reiz herifte o potantial var ama mentally hazır olması lazım {çok duygusal tobcu f'shoe}

şöyle de olmazmıki ?

muslera

semih-melo-dany

eboue-altintop-çolak-inan-riera

amtarbadt

umudt​

Zaten aşağı yukarı böyle oynuyoruz {forvet için Çolak out Burak/Elmo in dersek}

----------Muslera

--------Semih-Dany

-Eboue-----Melo-----Balta

-----------Selçuk------------

Hamit----------------Amrabat

--------Burak-Umut-----------

Gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt