# İdeal 11 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İdeal 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İdeal 11

aphiler neden fantaziye gectiniz

hoca 4-4-2'den vazgeçmez (keşke 3'lü defansa dönsek reiz) ama vazgeçmez hoca 4-4-2'den

şablon belli, bunun üzerinden tartışalım pls

Muslera

Eboue Semih Dany XXX

Hamit Melo Selçuk Amrabat

Burak Umut

sol bek dışındaki 10 oyuncuda çoğunluğunuz hemfikir sanırım

aphiler neden fantaziye gectiniz

hoca 4-4-2'den vazgeçmez (keşke 3'lü defansa dönsek reiz) ama vazgeçmez hoca 4-4-2'den

şablon belli, bunun üzerinden tartışalım pls

sol bek dışındaki 10 oyuncuda çoğunluğunuz hemfikir sanırım

reitdzs sol bek olmadıgı icin takım sol kanadı olmadan oynuyor :eek: Riera iyi is cıkartmıstı gerci son macta, guclu bir rakibe karsı denemek lazım. ama my #1 guy - Çolak innit :ka19:

Mesele şu sol bekte oynayacak herhangi bir futbolcu isterse 2. ligten gelsin Balta'dan ne kadar kötü olabilirki ? Her türlü düşüncenin oluru var o noktaya geldik çünkü...

Adam tıkır tıkır işleyen sistemi bozuyor yahu.

Muslera

Eboue - Semih - Dany - Hakan

Hamit - Selçuk - Melo - Amrabat

Burak - Umut

an ideal kadro with Hakan Balta in it ?

only one thing left 2 say then, tough luck innit ¿

cheers.gif

Hayri sol bekte neden Riera oynamaz diyor anlamadım

takımda sol bek yok zaten, o pozisyon boş yani. tamam oyuncu pozisyon almasını, markajı bilmeli diyorsun, defans şakaya gelmez diyorsun da Balta ne kadar defans yapıyor ki reis? çok afedersin ama zıçayım balta'nın alacağı pozisyona. markajı geçtim, adam rakip sağ açığa faul yapmıyor bile :eek:

fizik ve teknik açısından Riera ezer Balta'yı. zaten 1 kontenjan boşta, neden oynamasın abi neden? bi denemek lazım.

an ideal kadro with Hakan Balta in it ?

only one thing left 2 say then, tough luck innit ¿

cheers.gif

Gerçek bir sol bek alınana kadar oynayacak abi, kim oynayacak ki?

Çağlar zaten ezelden beri kıl olduğum bir isim. Riera da denenebilir gerçi, zeki adam hiç olmazsa pozisyon hataları falan minimuma inebilir ama onun da esas mevkisi değil.

Hayri sol bekte neden Riera oynamaz diyor anlamadım

takımda sol bek yok zaten, o pozisyon boş yani. tamam oyuncu pozisyon almasını, markajı bilmeli diyorsun, defans şakaya gelmez diyorsun da Balta ne kadar defans yapıyor ki reis? çok afedersin ama zıçayım balta'nın alacağı pozisyona. markajı geçtim, adam rakip sağ açığa faul yapmıyor bile :eek:

fizik ve teknik açısından Riera ezer Balta'yı. zaten 1 kontenjan boşta, neden oynamasın abi neden? bi denemek lazım.

kademeye girmeyecek adami kaciracak goreceksiniz

Muslera

Eboue - Semih - Dany - Hakan

Hamit - Selçuk - Melo - Amrabat

Burak - Umut

Amrabat'la Hakan bir daha asla aynı kanatta oynamasın lütfen.Amrabat defansa yardıma gelmiyor defans yapmayı bilmiyor.Hakan da sadece kenardaki top toplayıcı çocuğu marke ediyor.En iyi top alış-verişinin o çocuklarla yapıyor Hakan...

4-4-2

---------muslera

eboue-----semih-----dany-----X

hamit---emre----selçuk-----amrabat

-----umut-----burak

4-3-3

---------muslera

eboue-----semih-----dany-----X

emre-----melo------selçuk

hamit-----burak------amrabat

Amrabat'la Hakan bir daha asla aynı kanatta oynamasın lütfen.Amrabat defansa yardıma gelmiyor defans yapmayı bilmiyor.Hakan da sadece kenardaki top toplayıcı çocuğu marke ediyor.En iyi top alış-verişinin o çocuklarla yapıyor Hakan...

Amrabat defans a yardıma gelse bile pek bişi değişeceğini sanmıyorum. H.Balta bazen öyle hatalar yapıyor ki rakip takımın oyuncusu gibi oynuyor. H.Balta normal şartlarda sadece iyi bir yedek olur Galatasaray' da.

Tek merak ettiğim isim Çağlar, keşke 2-3 maç üst üste oynatılıp görme şansımız olsa en kötü H.Balta kadar oynar.

Amrabat defans a yardıma gelse bile pek bişi değişeceğini sanmıyorum. H.Balta bazen öyle hatalar yapıyor ki rakip takımın oyuncusu gibi oynuyor. H.Balta normal şartlarda sadece iyi bir yedek olur Galatasaray' da.

Tek merak ettiğim isim Çağlar, keşke 2-3 maç üst üste oynatılıp görme şansımız olsa en kötü H.Balta kadar oynar.

Çağlar bence Balta'dan iyi ama onda çözülmeyen bir sorun var anlaşılır gibi değil.

Terim slowdan Balta'yı takımdan kesmeye baslamazsa tranior traitleri hakkında suphe etmeye baslayacagım innit :ka21:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt