# İdeal 11 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İdeal 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İdeal 11

sene sonunda sanmıyorum ben Melo' nun bonservisi ile alacağımızı. kaliteli bir sol bek + Alper veya başka bir genç yetenekli Türk futbolcusu pek gayet işimizi görür ki daha Engin,Yekta,Furkan var kadromuzda.

Bende Melo böyle oynamaya devam ederse bonservisinin alınacağını hiç zannetmiyorum , Atila + Alper güzel olur yalnız yavaştan Soner içinde yoklama yapmak lazım onuda takip ediyorum , yeni Selçuk İnan bence :)

Daha önce Fransa'da birkaç maçını izledim bizim maçtan önce ki ikisinde de 90 dakika forma giydiği İbb-Ordu ve Ordu-Kayseri maçlarını izledim.

Ek olarak Beira-Mar'da kiralık oynadığı zamanlarda izledim 1-2 maçını çok fazla süre almıyordu ama.

Edit ; Bu adam bir sol bek olmasına rağmen geldiği ilk maçta asist yaptı Hasan Kabze'ye.

Videosu ;

[video=youtube;VdxdryHg1iU]https://www.youtube.com/watch?v=VdxdryHg1iU[/video]

ofans olarak belki bir yerlere gelir ama tek endişem Türk futbolcularında defansı seveninin ve hakkını verenin az bulunması özellikle bekler ve kanatlarda.

ofans olarak belki bir yerlere gelir ama tek endişem Türk futbolcularında defansı seveninin ve hakkını verenin az bulunması özellikle bekler ve kanatlarda.

Sende haklısın hocam ama denemekten zarar çıkmaz belki yeni Hakan Ünsal'ımıza kavuşacağız , ben çok ümitliyim bu arada Soner 4 maçta 1 gol 1 asist ile oynuyor ligde asist yaptığı Karabükspor maçında da devre arası çıktı yani 45 dakikada bir asist yapmış 1.Haftada :)

Edit ; Hocam bu arada sol ayağı çok iyi yalnız Atila'nın ya :) Hakan Balta hayatı boyunca böyle bir orta açmış mı Allah aşkına ? :D

sene sonunda sanmıyorum ben Melo' nun bonservisi ile alacağımızı. kaliteli bir sol bek + Alper veya başka bir genç yetenekli Türk futbolcusu pek gayet işimizi görür ki daha Engin,Yekta,Furkan var kadromuzda.

Melo yeahud aynı ayar bir orta saha olmadan,

DOWNFALL

{saydıgın adamlar anca son 5-10 dk yedegi olabilir o bolgede}

eğer yabancı bir solbek almak istiyorsak başka bir yerden feragat etmeliyiz.

Katılıyorum daha da yok yabancı hakkı düşecek yok ne biliyim ne gibi şeyler var :SS: Alper'in oyununu gerçekten Melo'nun oyununa çok benzetiyorum , mücadeleci , tatlı sert , beklenmedik anlarda çıkışlar ve kilidi açmalar , pas dağıtımı gibi ...

Gelenek gibi oldu ama buda dün Alper'in attığı gol :) Vuruş çok harika ;

[video=youtube;KJcPaSYumvA]https://www.youtube.com/watch?v=KJcPaSYumvA[/video]

Devre arasına kadarı bilmem de, önümüzdeki transfer döneminde bir sol bek ve Melo'nun alternatifi, ayrıca eğer 4-4-2 oynamaya devam edeceksek, sezon sonunda stoper, sağ kanat ve forvet şart.

Sol bek ve bu üçlü ilk 11 için alınması gerekenler. Hamit sağ kanat için uygunsuz ve yetersiz, ikinci forvetin ise çalışkandan ziyade yetenekli bir isim olması gerekiyor. Stoper hattının da Dany-Semih ikilisine tamamen devredilmesi

hiç akılcı değil. Diziliş değiştirir ve 4-3-3 oynamaya başlarsak Hamit veya Emre orta 3 lüde rahatlıkla oynar.

En acil transfer sol bek. Önümüzdeki sezon da yerli stoper: Ömer Toprak, Serdar Taşçı veya Serdar Aziz'den birisi. Bir de orta sahaya Melo'ya bir alternatif alırsak tamamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt