# İdeal 11 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İdeal 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İdeal 11

538713_Galatasaray_SK.jpg

Andre Santos karşıtı varmı arkadaşlar şöle bişey yaptım ama fena değil gibi :D

Umut out Burak in

4-3-3 out 4-2-3-1 in

:ka21:

Her maç 4-4-2 çıkılacak diye bir kaide mi var ? Mesela Manu deplasmanına 2 forvet çıkmak intiharla eş değerdi. Ama içerdeki Akhisar maçına 3 forvetle çıkabilirsin. Hem hoca son zamanlarda yine egosuna kurban gidecek diye endişeleniyorum. Ordu deplasmanında Dany olsaydı o maç 0-0 a kilitlenirdi en azından. Neyse benim görmek istediğim sistem 4-3-3 yada 4-5-1. Amrabat ve Emre doğru kullanılamıyor.

Her maç 4-4-2 çıkılacak diye bir kaide mi var ? Mesela Manu deplasmanına 2 forvet çıkmak intiharla eş değerdi. Ama içerdeki Akhisar maçına 3 forvetle çıkabilirsin. Hem hoca son zamanlarda yine egosuna kurban gidecek diye endişeleniyorum. Ordu deplasmanında Dany olsaydı o maç 0-0 a kilitlenirdi en azından. Neyse benim görmek istediğim sistem 4-3-3 yada 4-5-1. Amrabat ve Emre doğru kullanılamıyor.

Alternatif taktiğimizin olmaması çok kötü bişey.

Alternatif taktiğimizin olmaması çok kötü bişey.

Evet maalesef en çok güvendiğimiz kişiden ( Fatih Terim ) kuşkulanmaya başlıyorum insanın aklına 2002 geliyor ister istemez. Belki öyle olmaz ama futbolda tek bir doğru yokki. Ordu'nun deli gibi koşacağını herkes biliyordu burada üstelik Cuper gibide elit bir teknik direktör var karşında.

Cl deplasmanları 4-5-1 olmalı rakip kim olursa olsun. Manu yada Braga hiç fark etmez. Ki farklı sistemleri oynayacak kalitede oyuncularımızın hemen hemen hepsi.

Evet maalesef en çok güvendiğimiz kişiden ( Fatih Terim ) kuşkulanmaya başlıyorum insanın aklına 2002 geliyor ister istemez. Belki öyle olmaz ama futbolda tek bir doğru yokki. Ordu'nun deli gibi koşacağını herkes biliyordu burada üstelik Cuper gibide elit bir teknik direktör var karşında.

Cl deplasmanları 4-5-1 olmalı rakip kim olursa olsun. Manu yada Braga hiç fark etmez. Ki farklı sistemleri oynayacak kalitede oyuncularımızın hemen hemen hepsi.

Kadro kısıtlılığı da var gerçi ama bu da Fatih Terim'le alakalı bişey. B, C hatta D planlarına uyabilecek çok fazla oyuncumuz yok. 4-4-2 götürüyor yine de bi kişiye bişey olsa aksayacak bi sistem çünkü arkada iyi alternatifler yok.

Alt yapıda o cevherde birisi olsa alırdı herhalde. Koskoca ülkede solbek yok yahu.

yok renktaş alt yapıdan bahsetmedim. sonucta önümüzde devre arasına 3-4 ay gibi bir süre var. düzgün bir araştırma sonucu oraya birisi transfer yapılabilir.

ki bu konuda emin değilim scout sistemi deniliyordu, eğer öyle bir şey varsa bulamamak ayıp olur.

-----------Muslera-------

Eboue---Semih-Dany---Riera

-------Yekta*----Melo------

Hamit-----Selçuk---Amrabat

-----------Umut----------

* CL maçlarında Yekta yerine Engin.

-----------Muslera-------

Eboue---Semih-Dany---Riera

-------Yekta*----Melo------

Hamit-----Selçuk---Amrabat

-----------Umut----------

* CL maçlarında Yekta yerine Engin.

Riera harici sevdim. gerçi solbek e kimi koyarsak koyalım su anki kadro dahilinde burun kıvırırız :D

maçlara 10 kişi cıkalım en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt