İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Şu an 308 kullanıcı var. (14 üye ve 294 konuk)

Bu konuklar kimler

80 tl ye maçı dsmarttan satın alıyımmı diye düşünüyorum..Maç saati yalan olurmuyuz netten izleyelim derken???

80 tl ye maçı dsmarttan satın alıyımmı diye düşünüyorum..Maç saati yalan olurmuyuz netten izleyelim derken???

alma renkdas bu adilere para kaptırma hadi ben kaptırdım dedim işte galatasaray askı filan ama kaptırma git kahveden bir yerden 5-10 tl ver izle daha iyi şere..siz lere söyledim hd kutumu getirin 1 sene oldu yok efendim taahhüt var bitsin öyle sonra taahhüt bitti efendim bu sizin icin yeterli devam edin zor tuttum kendimi dalga mı geciyorsun dedim hd kutu getirin zaten tamam devam edecem o zaman iptal edin efendim dediler tamam dedim yok dilekce ver onu yap bunu yap biz sizi 48 saatte arayacaz filan dedim allahınızdan bulun yani hic bulasma

Uydumun Biss keylerini güncelledim. Eski haliyle de sorun olmazdı ama yine de işimi sağlama almak için. Zaten ZDF açık olur, büyük ihtimalle ordan izlerim ama alternatif 2-3 kanal daha hazırladım.:D

AZ tv frekansı neydi arkadaşlar şifre girmicke demi? arkadaşa lazımda

turksattan izlemek isteyen arkadaşlar tv1 georgia kanalı şifresiz verecek.biss sorunu olan recevirlar da izlenebilir.biss girilmeden izlenecek..

hocam o para biss çözen uydu alıcıları var hatta yarı fiyatına bile var

ben hd aldım hiremco son modellerden 150tl bütün maçları beleşe izledim şimdiye kadar

AZ tv,idman tv bunlar sifreye girmeyecek dimi,sakata gelmeyelim mac baslayınca

evet bugün biss keyi götürdüm dijitalciye yaptırdım :) maçı rahatca izleyebilicem ohh be :)

Üst Alt