İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Maç seyretmek isteyenler özel mesaj atsın . Kısa sürede atanlara vericeğim yoksa kahveye gidin .;=)

Beyler herkese iyi akşamlar.. Dün akşamki şampiyonlar ligi maçını Bayern maçını Az tv den izledim hiç bir sıkıntı olmadı şifre felan istemedi.. Eacaba bugunku macıda izliyebilcekmiyim.. Bilen bir arkadaş alıntı yapıp cevaplarsa çok makbule geçer.:yenieek:

arkadaslar az tv ve tv1 georgia maç saatinde şifrelenecek bilginiz olsun biss girmeniz gerek. Yani bundan önceki 2 sene öyle oldu bugunde buyuk ihtimal öyle olcak

Beyler herkese iyi akşamlar.. Dün akşamki şampiyonlar ligi maçını Bayern maçını Az tv den izledim hiç bir sıkıntı olmadı şifre felan istemedi.. Eacaba bugunku macıda izliyebilcekmiyim.. Bilen bir arkadaş alıntı yapıp cevaplarsa çok makbule geçer.:yenieek:

Dün gece bende senin gibi uydu cihazımdan bu maçı Clujj maçındaki bisskey ile kontrol amaçlı izledim.

Eğer son dakika bisskey değiştirilmez ise maçı izlersin. Bisskeyin güncel :yenieek:

Dün gece bende senin gibi uydu cihazımdan bu maçı Clujj maçındaki bisskey ile kontrol amaçlı izledim.

Eğer son dakika bisskey değiştirilmez ise maçı izlersin. Bisskeyin güncel :yenieek:

inşallah değişmez hocam kaç dk öncesinde değişiyor.. Birde değişirse hangi biss keyi giricez .. Yardımcı olursan sevinirim.. :yenieek:

digitürkü olan kesin izleyemeyecek mi? sunny marka cihazım var digitürk uyumlu

idman tv de 23.15(kendi yerel saatlerine göre) de milan maçı yayınlanacağını söyledi.Maç azeri tv de mi

Türkiye'ye film yayınlacaklarını söylüyor başka forumda biri. Umarım doğru değildir.

Üst Alt