İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

bissi girdim. Biss ekranında girdiğim bissi kayıt etmiş. Sorun çıkarmaz değilmi maç saatinde (az tv)

Rah e farda mı neyse görüntüsü nasıl ?

görüntü,spiker.. insanı futboldan soğutuyor ama idare edeceğiz

2011-11-14_201207.jpg

Rah%20e%20Farda%20tv%20Champions%20League.jpg

ben shalke maçını izlemiştim. dünkü mançları da sorunsuz izledim. bugün de sorun olmaz galiba.

Schalke maçını izlemiştim ama dün şifreyi geçemedi.

Maç saati bakalım ne olacak? İzleyemeyebilirim, düşüncesi bile kötü.

bissi girdim. Biss ekranında girdiğim bissi kayıt etmiş. Sorun çıkarmaz değilmi maç saatinde (az tv)

Çıkarmaması lazım. Diğer biss(idman) i de gir ne olur ne olmaz. Benimki sanki ikisini de girince açılmıştı.

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

1. Uydu alıcınızın Biss şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Çoğu uydu alıcılarında bu özellik bulunmakta fakat aktif durumda değildir. Eğer uydu alıcınızın şifre çözme özelliği açık durumda değilse, uydu alıcınızı aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

2. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin.

3. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type veya benzer bir isimdeki seçenek) Biss olanını seçin.

4. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

İdman TV için:

Biss ID: 0x1FFF (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilmelidir.)

Biss TP: 10965/12800 (H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

Key Değeri: 3453450034534500 (eğer 14 hane varsa key değeri 34534500345345, 12 hane varsa key değeri 345345345345 olmalıdır.)

AzTV için:

Biss ID: 0x1FFF (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilmelidir.)

Biss TP: 10965/12800 (H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

Key Değeri: 1234560065432100 (eğer 14 hane varsa key değeri 12345600654321, 12 hane varsa key değeri 123456654321 olmalıdır.)

5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâlâ ‘kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

Aztv ve İdman tv kendi uyduları olan Azersata geçti. Bunun dışında yayın olmayacak.

Türksat çanağındaki lnb inin yanına 2. bir lnb takarak birazda sağa sola lnb yi oynatark hemen sinyal bularak Azersatı izleyebilirsiniz.

Üst Alt