İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Star şifreye girerse frekansı silin tekrar yükleyin kanal açılır gençler.

Schalke maçını bu kanalda izlemiştim tekrar izleyebilir miyim hiçbir işlem yapmadan?

Aranızda tek çanak ve digiturk uydu alıcısıyla bu kanalları izleyen bir muhterem var mı :D

Aranızda tek çanak ve digiturk uydu alıcısıyla bu kanalları izleyen bir muhterem var mı :D

Bizim peder izlemişti geçen maçı.... 2 kanal varmış biri şifreye giriyormuş biri girmiyormuş.. Sırf dandik spikerler yüzünden izlemek istemiyorum Azeri kanalında..

edit : Beyler babam digitürk dışında yeni bir uydu alıcısı almış tüm şifreleri kırıyormuş trtspor,ntvspor vs.. O sayede izlemiş normalde şifre giriyormuş...

ben shalke maçını izlemiştim. dünkü mançları da sorunsuz izledim. bugün de sorun olmaz galiba.

biisleri falan girdimde tek sorun key kodu diyo 2 sayı .. 0x00 bu .. next 2000 kullanıyorum bile varsa yazarsa sevinirim.

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz.pc de kurduğumuz uydu kanallarını gösteren tv programları var .buradan izleme şansımız olabilir mi bu akşam ki maçı?70-80 kanal veriyor maçı bildiğim kadarıyla.lütfen yardım.

Üst Alt