Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

En geç başakşehir maçından sonra gönderilmesi gerekiyordu adamın beşiktaş maçına bile çıkması beklendi. Aşırı geç alınmış bir karar,ben artık umudu kesmiştim.

şimdiden özledim be. Umarım kötü hisler beslemiyordur buraya, yeniden gelmesini çok istiyorum. Ama doğru yönetimle ve daha fazla tecrübe kazanarak.

Luis Pedro Cavanda @LSP39

God is great
1f647-1f3fe.png
#WhatGoesAroundComesAround
1f44b-1f3fe.png
#galatasaray
1f981.png
2764.png
1f49b.png

:asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22:

şimdiden özledim be. Umarım kötü hisler beslemiyordur buraya, yeniden gelmesini çok istiyorum. Ama doğru yönetimle ve daha fazla tecrübe kazanarak.

Onur hocam kusura bakma ama fazla abartıyorsun tudoru hemde baya fazla yanlışlarını görmüyorsun yada ilerde değişeceğini sanıyorsun ama olmaz öyle birşey inatçı 1 insan 7 sinde neyse 70 indede aynı olur tudor takıntılı , inatçı , egoist hocanın biri başarılı olur belki ama seviye olarak aşağı takımlarda.

Galatasaray'ımız adı altında çalışan hiçbir hoca hakkında kötü konuşmam ama eleştiririm ve eleştirmekte taraftarlarımızın en doğal hakkıdır çünkü bu kulübün menfaatlerini düşünen insanlarız. Tudor'la yolları ayırdık hatta yolu açık olsun umarım bir gün kendini çok iyi yerlerde bulur fakat gerçekleri konuşursak elinde ahmet, denayer ve maicon varken 3'lü çıkıyorsan denayer - maicon - ahmet çıkarıyorsan sen en uzun boylu ve yavaş stoperi sağ tarafta kullanıyorsan futbol bilgin zayıftır acaba Tudor'a sorsak takım arkadaşın Denayer ve Ahmet olsa 3'lü oynamak ister mi diye eminim şu yanıtı verir bence bu defans 2'li bile zar zor oynar. Şu saatten sonra daha da eleştirmek istemiyorum ve kısa tutuyorum. Tekrardan dediğim gibi umarım iyi yerlere gelir ve kafasındaki sistemleri uygularken izleme şansını yakalarız.

Tudorun kariyeri çok ileriye gitmez. Adamda aşırı takıntı, kibir var. Geldiği ilk gün sneijder ve brumaya taktı. Sonra medyaya taktı, üçlü sisteme taktı, en sonunda taraftara taktı. Tudorun futbol bilgisi belki çok kötü değil ama böyle takıntılı adamlardan büyük hoca olmaz. Zaten görecrğiz.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tudorun futbol bilgisi de zayıf. Topa sahip olunca ne yapılacağı konusunda hiç bir fikri yok. Tudordan bir cacık olmaz, olursa da tesadüfen olur. Biliç gibi bir sene iyi gider, sonra kovulur biter.

yaşından dolayı "acemidir öğrenir" dedim. Kadrodaki Semih-Sabri gibi çöpleri temizlediği için, Selçuğu kestiği için, kurduğun Fernandolu, Marianolu, Gomisli kadro için son âna kadar bir "acaba" diyordum ama Malatya maçı başlayıpta üçlü defansı gördüğümde saçımı başımı yolacaktım sinirden. Dedim ki bu adam tam bir "yobaz". Hayatta ne hatasını görür ne de görse de kabul eder. Ulan 38 yaşında Galatasaray gibi bir dünya markasının başına geçmişsin, niye kaşınıyosun yok 3-5-2 yok 3-2-4-1 yok bilmem ne. Herkesi yerinde oynat, kim formdaysa onu oynat bu kadar basit. Dün bi müşterinin kalfası geldi "abi biz Barcelona mıyız, niye üçlü defans oynuyoruz" dedi. Sokaktaki adamın gördüğünü sen nasıl göremiyorsun. Nasıl olacak kibirinden göremiyor beyfendi. Allah bilir akşamları ayna karşısında elinde âsası, sırtında pelerinle kendini seyrediyordur egosuna tükürdüğüm.

Beyler PES de bunun oynattığı gibi oynuyorum bir süredir. Sürekli pres, herhangi bir taktik varyasyon vs yok. Benden iyi olunca rakip her maç 4-5 yedim. Ancak taktik olmayan rakipleri yenersin bu anlayışla. Malatya bile az biraz diş gösterdi hemen çöktük.

Kafasında ki sistemsizliği revize etmezse bir halt olmaz. Ne bir hucüm seti, ne bir kademe sene başından beri çalışılmış hiç bir şey yok takımda. Karambole top oynatıyor adam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler PES de bunun oynattığı gibi oynuyorum bir süredir. Sürekli pres, herhangi bir taktik varyasyon vs yok. Benden iyi olunca rakip her maç 4-5 yedim. Ancak taktik olmayan rakipleri yenersin bu anlayışla. Malatya bile az biraz diş gösterdi hemen çöktük.

Kafasında ki sistemsizliği revize etmezse bir halt olmaz. Ne bir hucüm seti, ne bir kademe sene başından beri çalışılmış hiç bir şey yok takımda. Karambole top oynatıyor adam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FIFA ya da FM'de deneseydin bu postu ciddiye alırdık :asd22:

Üst Alt