Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

Tudor'un Galatasaray'ı

bu kadar korkak futbol oynatıp bu kadar çok gol yemeyi ancak Tudor gibi teknik direktör bozuntuları becerebilir.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen seneki başarısızlığıa rağmen şans verildi (ben de verilmesinden yanaydım)... Yazın uzun süredir harcamadığımız paraları harcadık.. 6 ay şans verdik puan olarak olmasa da psikolojik olarak halimiz ortada... Bu saatten sonra tudor ajitasyonu yapanların Galatsaraylılığından şüphe ederim..

Simdi bizi bir surec bekliyor , ben de oyuncularin ama o ama bu , ama hakli ama haksiz sebepten tudor u bazi maclarda yedigini dusunuyorum.

eger basta terim olmak uzere, gelen kim olursa olsun , tut ki basarisiz olur , takima bir sey katamaz ise seyircinin tepkisi ne olacak

Bundan sonra gelecek her başarısız sonuç taraftarın suçudur

Zaten hep taraftar yüzünden başarısız oluyoruz , yönetim , hocalar , topçular hep iyi ellerinden geleni yapıyolar.

oster rezilliği
geçen yıl ki rezil derbiler
bu yıl içerde fb dışarda , ts maçında ki berbat oyun
başakşehir hezimeti
bjk hezimeti
malatyaya karşı oynanan ne idüğü belirsiz oyun

taraftar tudoru yollayın diyince suçlu he canım he

Terim’i getiremezler. Çapları yetmez.
Saçma sapan Okan, Bülent falan düşünmesinler başka bişey istemiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün öğle saatlerinde Dursun Özbek, Igor Tudor'un avukatlarıyla bir araya gelecek ve karşılıklı anlaşarak yollar ayrılacak. Galatasaray'da Tudor dönemi yardımcılarıyla birlikte bugün itibari ile sona erecek. Hafta sonu Göztepe karşılaşmasında takımın başında Emrah Bayraktar olacak. (beIN)

Zaten hep taraftar yüzünden başarısız oluyoruz , yönetim , hocalar , topçular hep iyi ellerinden geleni yapıyolar.

oster rezilliği
başakşehir hezimeti
bjk hezimeti

:hat::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005:

oster rezilliği
başakşehir hezimeti
bjk hezimeti

Bu Hırvat köylüsü Prandelli’den sonra gördüğüm en berbat teknik direktör. Prandelli’den daha kötüsü olamaz diyordum ama bu onu geçti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
SON DAKİKA ! Galatasaray'ın web sitesinde idari ve teknik kadrodan Igor Tudor ve Ayhan Akman çıkarıldı.
Doğru mu lan

E5303 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

DRUZ5A3W4AAFQJV

Twitterde gordum

ayhan in gitmesine asiri sevinirim , bir insan bu kadar kukla olamaz , 3-5 kurus icin orada gram laf soyleyemeyip yelek dagitiyor

bari cik kendini feda et , gelecegi kazan

Üst Alt