Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

Ali Naci Küçük: "Igor Tudor takım içinde de sevilmiyordu. Baskılar sonrasında yollar ayrıldı." (Vay be adam kendi istedigi oyunculari aliyor ama bu oyuncular hocayi sevmiyor)

Ali Naci Küçük: "Galatasaray, Igor Tudor'a 400 bin Euro tazminat bedeli ödeyecek"

Ali Naci Küçük: "Igor Tudor takım içinde de sevilmiyordu. Baskılar sonrasında yollar ayrıldı." (Vay be adam kendi istedigi oyunculari aliyor ama bu oyuncular hocayi sevmiyor)

Ali Naci Küçük: "Galatasaray, Igor Tudor'a 400 bin Euro tazminat bedeli ödeyecek"
kazan kaldıran yeniçeriler nedense hep bizde ! teknik direktörü sevmemek ne demek yaa ! disiplin sağlayacak yönetici şart !!!

Karşılıklı anlaşma yoluyla Igor Tudor ile yollarını ayıracak olan Galatasaray Yönetimi ile görüşen Tudor da sarı-kırmızılı kulüpte kalmak istemediğini iletti.

kazan kaldıran yeniçeriler nedense hep bizde ! teknik direktörü sevmemek ne demek yaa ! disiplin sağlayacak yönetici şart !!!
Renktas, Tudor icin disiplinli oldugu söyleniyordu, gecen seneki isyancilari temizledigi artilarindan biri olarak dile getiriliyordu.
Yanlis anlama ben dile getirmiyordum, aksine kati disiplin ile koca koca adamlarin yönetilemeyecegini söylüyordum.
Sen oraya istedigin yöneticiyi koy, olay Teknik Direktör ile Futbolcular arasinda biter.

Son düzenleme:
He Tudor kesin ayrılmak istiyordur, bir daha bulur zaten böyle bir takımı. Yönetimin bunu yollayacağı yok işte yalandan gündem.

DRUcov5W4AA5etV

Renktas, Tudor icin disiplinli oldugu söyleniyordu, gecen seneki isyancilari temizledigi artilarindan biri olarak dile getiriliyordu.
Sen oraya istedigin yöneticiyi koy, olay Teknik Direktör ile Futbolcular arasinda biter.
hayır bu bizde alışkanlık haline geldi o açıdan söyledim manciniyi sevmeyenler prandelliyi sevmeyenler dengetörü sevmeyenler denizli ile anlaşamayanlar profesyonellikte sevmeme küsme olmaz ! terimi istiyor olmamızın sebebi de bu yöneticiye işi bırakmadan florya yı hazır ol durumuna sokması !

Hayatın kuralı bu yeğen, ne kadar uzağa gidersen git başladığın yere dönersin sonunda,
Ne kadar değişirsen değiş, nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı
Ne kadar terbiye etsen de susturamazsın içindeki canavarı,
Nereye gidersen git yeğenim şunu unutma, herkes gün olur evine geri döner...

024f01438145275b6fb9e2614101ca21.jpg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karşılıklı anlaşma yoluyla Igor Tudor ile yollarını ayıracak olan Galatasaray Yönetimi ile görüşen Tudor da sarı-kırmızılı kulüpte kalmak istemediğini iletti.

Futboldan anlamadigini düsündügü bir Ülke´de kalmasin zaten.
Bence gitsin elinde buna uygun malzeme olmasa bile üclü oynatabilecegi bir Ülke´de calissin.
Biz taraftarlar Futboldan anlamamaya, dörtlü savunma ve kanat oyunculari ile gümbür gümbür oynayan takimi bozan adama tepki verdigimiz icin kötü taraftar olmaya raziyiz.
Yeterki Galatasaray, Galatasaraya defalarca ayni hatalar yüzünden zarar verenlerden kurtulsun.

hayır bu bizde alışkanlık haline geldi o açıdan söyledim manciniyi sevmeyenler prandelliyi sevmeyenler dengetörü sevmeyenler denizli ile anlaşamayanlar profesyonellikte sevmeme küsme olmaz ! terimi istiyor olmamızın sebebi de bu yöneticiye işi bırakmadan florya yı hazır ol durumuna sokması !
Isin kötü yani bu saydigin isimlerin aksine, bu adam nerede ise komple yeni bir kadro kurdu.
Uzun süredir bir Takimda olan oyuncularin bir zaman sonra böylesi islere kalkismalarini kabul etmesem bile bir yerde anlarim, Bayern´de bile yasandi bu, ama büyük bölümü yeni kurulan bir kadro ile olmasi ilginc.

Dursun Özbek ve Fatih Terim’in son gelişmelerin ardından ilk teması bu öğlen olacak.
İkili, Mesut Yılmaz’ın vefat eden oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenazesinde karşılaşacaklar. (Gama Spor)

Üst Alt