Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

4 aday varmış medyanın yazdığına göre.

Terim
Blanc
Bielsa
tuchel

Laurent Blanc: "Birçok yabancı takımdan teklif aldım fakat bütün teklifleri geri çevirdim. Sezon ortasında bir takım almak istemiyorum, gelecek sezon başında geri dönmek istiyorum. Almanya Ligi güzel fakat Almancam yok, bir hoca için dil çok önemli."

Tuchel,Bielsa,Blanc gibi isimler devre arası gelip başarılı olamaz. Terim gelirse Florya'daki düzeni sağlayıp 21.Şampiyonluğu kulübümüze kazandıracaktır. Ancak ben yönetimin Terim'e gitmeyeceğini düşünüyorum. Cihat Arslan , Bülent Korkmaz gibi isimlere teklif gidecektir.

Isin kötü yani bu saydigin isimlerin aksine, bu adam nerede ise komple yeni bir kadro kurdu.
Uzun süredir bir Takimda olan oyuncularin bir zaman sonra böylesi islere kalkismalarini kabul etmesem bile bir yerde anlarim, Bayern´de bile yasandi bu, ama büyük bölümü yeni kurulan bir kadro ile olmasi ilginc.
evet halbuki adam bizi transfer ettirtti her şeyimizi ortaya koymamız demeleri lazım topçuların ! işte dediğim gibi höt diyecek bir yönetici bu dengeyi sağlayacak bizde o yok ! özellikle ndiaye nin sahada kolunu bacağını bırakması lazım tudorun en ısrarcı olduğu adamdı :)

Yazılan koca koca isimli hocalar da devre arasında 5 aylık yönetimle çalışmak iin can atıyormuş zaten. Terim'in kapısında kul köpek olsunlar yoksa Cihat Arslan yolda.

Terim ile Dursun cenazede görüşmüş diyorlar

Lan Dursun bir işi de düzgün yap be adam

Cenazede ayaküstü konuşulacak konu mu lan bu

Yok abi 110 senelik Galatasaray kulübünün başına gelmiş

en beceriksiz, basiretsiz, vizyonsuz, işbilmez adama denk geldik

Tek tesellimiz yarın öbür gün torunlarımıza bundan kurtulduğumuz günleri anlatabilecek olmamız

Bu mesaji yazip ekran goruntusu aliyorum , bu 4 unden biri bile gelse , yarin bayram edecek olanlar , takim ligi orn. 5 inci bitirsin ,yine ilk gitsin diyenler olacaklar
Evet diyecegiz.
Sana bunu daha öncede yazdim, bir kere daha yaziyorum.
Hic bir insanin gelecegi görme yetenegi yok.
Bu isimler bugüne kadar ortaya koyduklari kariyerleri üzerinden degerlendirilip isteniyor.
Geldiklerinde basarili olup olmayacaklarini kimse bilemez.
Yok eger sen gelecegi görebiliyorum diyorsan, senden önümüzdeki haftanin sayisal cekilisinin sonuclarini rica ediyorum.

Bak sana dün mesela yemek örnegi verdim, kendi iraden ile bildigin bir yemegi begenmez isen sikayet etme hakkin yok mantiksizligini.
Simdi bir örnek daha veriyorum.
Patronsun, sirketine yeni bir isci aliyorsun ve bu isci iyi bir öz gecmisi olmasina ragmen iyi bir performans gösteremiyor.
Senin mantigina göre Patron gelecegi görüp bunu on görmesi gerekiyordu, bunu yapmadigi icin o iscinin isine asla son veremez.

Son düzenleme:
Bielsa gelmesin. Iyi bir hoca fakat bilbao'dan sonra ne marsilya'da ne de lille'de basarili olabildi, hatta lille'de sezon basi transferlere 40-50m harcadi.

Tuchel de bizim lige gelmez.

Terim gelmek istiyor bnc. umarım önüne 1 engel koyulmaz.

Dursun da gram akıl varsa Terimden başkasına gitmemeli. 1 dönem daha kalmak istiyordu. Bunun yolu hocadan geçiyor.
terim in gelmesi için en uygun zaman ! devre arasına giriliyor takımı resetler ! yeni takviyelerle bambaşka bir duruma geliriz ! ikinci yarı fenerden kargadan 10 tane yemek istemiyorsak bunu yapmak zorundayız ! terim bizi bıraktı gitti gelmesin diyenlerde cimbombom için sussunlar !!

Hakikaten ne olursa olsun takımı sabote etmek armayı sabote etmek demektir. Tudoru gram sevmem gram desteklemem fakat oyuncuların bu tavrı cok mide bulandırıcı. Yeni gelen herhangi bir hocaya da canları sıkılınca sabote etmeye mi başvuracaklar? Bu düzen ne kadar böyle gider

XPERIA X

Evet diyecegiz.
Sana bunu daha öncede yazdim, bir kere daha yaziyorum.
Hic bir insanin gelecegi görme yetenegi yok.
Bu isimler bugüne kadar ortaya koyduklari kariyerleri üzerinden degerlendirilip isteniyor.
Geldiklerinde basarili olup olmayacaklarini kimse bilemez.
Yok eger sen gelecegi görebiliyorum diyorsan, senden önümüzdeki haftanin sayisal cekilisinin sonuclarini rica ediyorum.

ben de sizden , yonetimlerin de gelecegi goremeyecegini kabullenmenizi istiyorum .

Benim esasen uclu savunmayla derdim yok. Yani belli bir duzen kurarsin, kaybedersin anlarim. Ama bu herifin ne yaptigi belli degil. Oyuncular da bi bok anlamayinca rezalet bir takim ortaya cikiyor.

Hakikaten ne olursa olsun takımı sabote etmek armayı sabote etmek demektir. Tudoru gram sevmem gram desteklemem fakat oyuncuların bu tavrı cok mide bulandırıcı. Yeni gelen herhangi bir hocaya da canları sıkılınca sabote etmeye mi başvuracaklar? Bu düzen ne kadar böyle gider

XPERIA X

Taraftar desteği ile herşeyi yaparlar. Hele yabancı hoca olursa affetmezler. Sonuçta Mancini(ki başarısız bulurum ve başarılı olma ihtimalinin de az olduğunu düşünürüm) daha ilk maçlarında Terim Terim tezahüratı ile karşılaştı. Bu sistemde oyuncular da yönetim içinde bütün başarısızlığın sebebi olanlar da iki üç medya haberiyle önlerine gelen her hocayı yerler taraftarı yanlarına alarak. Terim belki direnebilir buna ama artık ondan bile emin değilim zira MT'da Arda ve çetesi de onu yediler. Terim devrimci bir eylem yapacaksa başkan olup taraftarı da kongreyi de hizaya sokacak şekilde bir sistem kurmalı. Yoksa 3 yıl sonra gider yine başa döneriz.

ben de sizden , yonetimlerin de gelecegi goremeyecegini kabullenmenizi istiyorum .
Zaten kimse bunu iddia etmiyor.
Ama senin anlamadigin bir sey var.
Burada kimse yönetimi sirf Teknik Direktörler yüzünden degil, yaptiklari bir cok baska hata yüzünden elestiriyorlar.
Bunun yaninda, bu yönetimin bugüne kadar getirdigi teknik direktörler hep ya tutarsa secimleri idi.

Üst Alt