Igor Tudor - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yaw bizene tudordan arkadaş bitti gitti udinese de başarılar. Eleştiren de olur öven de kimse kimsenin fikrine karışmasın hala tudor tartışmaları çıkması abest.

Kendi evinde henüz ilk devre bitmeden inter karşısında 3 yemiş büyük maç özürlüsü

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Udinese - Inter maci mi buyuk mac?

Takıntılı bu adam. Hala 3lü saçmalığına devam ediyor.

??? Guardiola da mi takintili ? Her hocanin sistem tercihleri olabilir, bu dogaldir. 3'lu Italya'da bol bol oynanir. Burada oynatmasi sacmaydi kadro uygun olmadigindan ama orada oynatmasi kadar normal bir sey yok, zaten daha ikinci mac ve deniyor sadece.

ya arkadaş bu kadar sığ mısınız ya? Adam gelmeden önce 11 maç üst üste yenilmişti bu takım. Sanırsın takım süperdi de bir anda batırdı takımı.

Seneye bir görelim ona göre konuşalım. İşinize gelince Terim kadroyu kurmadı demeyi bilirsiniz. Adam geleli 2 hafta bile olmadı. Sihirli değnek mi var elinde bir anda 11 maç üst üte yenilen takımla İnter gibi takımı yenecek??

Şu klüpde ilerde bi sıkıntı olsa yine kendisi tercih edilebilirdi çok kötü tablo ile ayrılmadı ama şu son tazminat davaları olayından sonra dursunlu haberlerden sonra işi bitti bu klübün sahasında ki kolktuklarda oturup maç izlemeye bile hakkı yok. Bu klüpde mancini gibi bi adamda başarısız oldu ama başımızın üstünde yeri var adamlık çok başka bi olay. Bu insanlarıda anlamıyorum galatasaray insana ömür boyu ekmek yedirir şu an yorumcuların % 70'i bizim sayemizde ekmek yiyior teknik direktörleri saymıyorum bile. Galatasarayda iyi bi izlenim bırakan adam aç kalmaz ama bunların işi pili bitti artık yok bizle işleri. Udinese alırmıydı bu köylüyü bizde td'lik yapmasa.

Durun la seneye reale gidecek. Real Santandere gider belki.

Hoca falan değil.

Abartmayalim Udinese'de basarili olmasi sasirtmaz K.buk'te yaptiklari ortada
Ben Galatasarayın başındayken göreceğimi gördüm, karabük ve udineseye göre konusmuyorum. Tek yaptığı contenin dizilislerini ve oyuncu tercihlerini hafta hafta kopyalayıp bize uyarlamaktı. Chelseali oyuncularla bizimkileri de kafasinda eslestirmisti. Hazard Feguliydi mesela.

Takıntılı ve inat bir insan. Ayrica oyuncularla, medyayla, taraftarla iletişimi sıfır. Udineseyi bu sene düşürmezse seneye kesin düşürür.

Ben Galatasarayın başındayken göreceğimi gördüm, karabük ve udineseye göre konusmuyorum. Tek yaptığı contenin dizilislerini ve oyuncu tercihlerini hafta hafta kopyalayıp bize uyarlamaktı. Chelseali oyuncularla bizimkileri de kafasinda eslestirmisti. Hazard Feguliydi mesela.

Takıntılı ve inat bir insan. Ayrica oyuncularla, medyayla, taraftarla iletişimi sıfır. Udineseyi bu sene düşürmezse seneye kesin düşürür.

Buyuk camialarda yapamayabilir ama kucuk camialarda medya, taraftar derdi cekmez ve yuksek egolu topcularla da ugrasmaz. Zamanla bunu ogrenebilir zaten.

Conte'yle ayni Juve takiminda oynadilar. Lippi'li Juve'nin topcularindan bir suru hoca cikti, hepsi de bu tarz oynuyor. (Zidane haric)

Üst Alt