Igor Tudor - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takimi sampiyonluk potasinda tuttu, sifrdan kurulan takimin uyum surecini hizli gecmesini sagladi.

Bence az da olsa payi var sampiyonlukta.

Tamam ama 35 40 değil olamaz o yüzde.

Terimli takımla tudorlu takım karşılaştırması yapanlarda ayrı komedi yok gb, yok sivasa yenildik diyenlere hatırlatırım takımın yüzde 20 si ndiaye satıldı sezon ortası ndiaye şu takımda olsa akhisarda şampiyonluğu ilan ederdik.

Te
Bjk ve malatya maclarini affedemem ama basaksehir ve ts ve hatta fb maclarindaki puan kayiplari daha cok saha icindeki oyunculara ve hakemlere yazar

Dun firat belhandaya sari degil kirmizi cikarsa suc terimin mi olacakti

Belhanda denen adam 25 dk eksik oynatti bizi derbide

Terim yenilince niye hakemler yok sivas maçında dışardaki pozisyonda penaltı çaldı.

Paşa maçında yine yaktı hakemler bizi.

Tudor kim ya bide şampiyonlukta yüzde verilmiş dünyanın parasını harcadı, belhandanın üzerine kadro kurdu evet belhanda artık neyin kafasını yaşıyorsa.

Başakşehirden 5 yedi şu takım

Bjk'ye rezil oldu.

Tudorla çıktığımız 10 küsür zor maçta içerde dışarda 1 tane alamadı.

Neyin davasındasınız hala siz Gs'li değil tudorlusunuz inanamıyorum ya.

Bu sene herkesi ezip geçen Guardiola'da 3 maçta birden Liverpool'a rezil oldu, ne oldu kötü hoca mı oldu? Klopp'ta ligin ilk yarısı Guardiola'dan 5 yemişti.

Fatih Terim Fener'den 6 yedi,evinde 4-0 yenildi vs.

Bir hoca 5-6 yedi diye bu kötü hoca demek saçmalıktır. Genel performansına bakarsın. Genel performansında da 3 tane rakibinden 1 puan almasına rağmen 1 puan geride bırakmış ve başarıldır. Bu kadar basit.

Bjk ve malatya maclarini affedemem ama basaksehir ve ts ve hatta fb maclarindaki puan kayiplari daha cok saha icindeki oyunculara ve hakemlere yazar

Dun firat belhandaya sari degil kirmizi cikarsa suc terimin mi olacakti

Belhanda denen adam 25 dk eksik oynatti bizi derbide
Kusura bakma da Sinan o maçta Fener 10 kişi kalsa biz yine kazanamazdık.Rezalet bir oyun vardı o gün sahada.O yüzden Tudor'un savunulacak en ufak yanı yok

Bu sene herkesi ezip geçen Guardiola'da 3 maçta birden Liverpool'a rezil oldu, ne oldu kötü hoca mı oldu? Klopp'ta ligin ilk yarısı Guardiola'dan 5 yemişti.

Fatih Terim Fener'den 6 yedi,evinde 4-0 yenildi vs.

Bir hoca 5-6 yedi diye bu kötü hoca demek saçmalıktır. Genel performansına bakarsın. Genel performansında da 3 tane rakibinden 1 puan almasına rağmen 1 puan geride bırakmış ve başarıldır. Bu kadar basit.

1 tane mi her büyük maçta rezil oynuyorduk tudorun önceki sezon ortası geldiğini hatırlatırım hadi sezon kileri kenara bırakalım oster faciası ne olacak o hariç

Ts
Fb
Başak
Bjk
Malatya

Oha yani daha ne olacak

1 tane mi her büyük maçta rezil oynuyorduk tudorun önceki sezon ortası geldiğini hatırlatırım hadi sezon kileri kenara bırakalım oster faciası ne olacak o hariç

Ts
Fb
Başak
Bjk
Malatya

Oha yani daha ne olacak

tamam bende diyorum ki koskoca Guardiola 3 maçta birden Liverpool'a rezil oldu. Adam bildiğin çözüm üretemedi, kötü hoca mı yani?

Diğer yandan Valverde Roma'ya 4-1'den turu verdi ama gitti Kral Kupasını kazanıp ligde de namağlup şampiyon oldu. Kötü mü oldu? 1 maç yüzünden.

Tudor'da aynı şekilde. Evet o maçlarda kötüydü ama genele bakılırsa o deplasmanları kötü şekilde atlatmasına rağmen sadece 1 puan geride bıraktı. Terim'de Sivas,KPaşa,GB maçlarını kaybetti ama genele bakılırsa başarısız denebilir mi? Hayır. Bunu anlatıyorum

Galatasaray'ın Fernandolu, Maiconlu, Marianolu, Musleralı,Feghoulili,Belhandalı ... kadrosunu şampiyonluk potasında tuttuğun için teşekkürler Tudor. Bu kadroyu nasıl potada tutabildin hala şaşkınız.

Başakşehir'i tutsa Abdullah Avcı'yı ilah ilan edecek arkadaşlar var. Hain, şerefsiz vs abartı tabiki ama futbol mentalitesi olarak pasif ve korkak bir hocaya bunca anlamın yüklenmesi doğru değil. Biz Galatasaray'ız, K. Karabük değil.

Hay Tudorunuza sokayım.

O kadar çok seven varsa gider Udinese de izler. Bu kadar basit.

sent via GSC
Tudor'u günahım kadar sevmem. Ha nefret de etmem ama. Çünkü en azından arkasında dengetor gibi bir enkaz bırakmadı. İyi kötü GS'a hizmet etmiş bir isim.

Ancak, burada insanlar istediği konuyu tartışır. Adı üstünde forum. Kurallara aykırı bir durum olmadığı sürece de kimseyi alakadar etmez. Madem bu kadar rahatsız oluyorsun, konuya girmezsin ve okumazsın olur biter. Kafana silah dayamıyorlar ya? Hangi konuyu tartışıp hangi konuyu tartışamayacaklarına, hangi oyunculara sempati duyup duymayacaklarına sen mi karar veriyorsun pardon da?

Son zamanlardaki bu çok bilmiş tavrın iğrenç ötesi bi durum almaya başladı haberin olsun.
Azıcık insanların fikirlerine saygılı olmayı öğren her ne kadar beğenmiyorsan da.
Biliyorum, ''ben yanıldım'' dememek için her seferinde 40 takla ile konuları evirip çeviren biri için bu extreme zor gelecek ama bir denesen?
Normalde yazmam ama dikkatimi çekti ve eminim başkalarının da çekmiştir...

Derbilerde kendisinden soğutsa da, benim için asıl bardağı taşıran Yeni Malatya maçıydı. 3-4 maç önce Başakşehir karşısında Denayer, Adebayor karşısında ezilmiş ve 5 yemisiz, yine kalıplı bir santrafor olan Boutaib'i Denayer ile eşleştirerek bariz hatasını tekrar etmesi ile bitmişti bende. Nitekim Denayer yine ezildi, üstelik maçta sağ stoper Maicon, sol stoper de Ahmet'ti. O maçtan sonra da kovuldu.

Taraftar baskısıymıs medya baskısıymıs ben bunları kabul etmiyorum; antrenörlük kariyerin için büyük bir şans eline geçmiş eline ve pekçok hocaya sunulmayan transfer bütçesi önüne getirilmiş senin. İçerdeki fener maçını alsan belki sonraki maçlar da farklı olacak ve her şey farklı gelişecekti. Bu fırsat her zaman yakalanmıyor, sen hic derbi kazanamaz ve çoğundan ezilerek mağlubiyetle ayrılırsan taraftar da medya da ezer seni. Değil Tudor Fatih Terim aynı skorları alsın aynı şekilde yerden yere vurulurdu.

Son düzenleme:
Uzak dursun mümkünse.
Aman aman sakın haaa...
Tudor deyince aklına bjk deplasmanı gelir. Skorda değil yani. Korkak dağılan ezilen takım oyununu asla unutamam açıkçası. Bukadar ezilen bir Galatasaray takımını ben lig ve Avrupa maçları dahil görmemiştim açıkçası o zamana kadar hayatımda. Hatırlamıyorum en azından olmuş ise de.

Özelikle ikinci devre resmen teslim olmuştu tudor yönetiminde ki takım

Ben tudora yaptiklari icin kizmadim , basaramayabilirsin . Cok antrenor beceremedi tudor da becerememis olabilir

Rahatsiz edici yani besbelli ortada olan basarisiz maclarin her birine bir kulp takmaya calismasiydi .. bunun affi yok

Herkes kabahatli bir kendisi sucsuzdu yani .

Bakın arkadaşlar şöyle küçük bir detayı atlıyorsunuz.Eleştiri okey ama adama burada hain damgası vuranlar var

Hain olsaydı takım para alamazken en zor döneminde bütün herşeyi açık ederdi

Fatih Terim bile dayanamadı düşünün

Üst Alt