Igor Tudor - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle Terim ile kıyaslamam. Bunu Tudor gitmeden, Terim gelmeden önce de söylüyordum. Hatta Terim dışında Tudor sonrasında herhangi bir isim düşünülmemeli bile diyordum. Mehmet Arslaner abi filan konuşuyorduk o zaman. Benim Tudor'a desteğimin iki sebebi var. Birincisi artık yeni yüzler görmek istemem ve Tudor'un kurduğu kadro ve genel olarak bu sene oynattığı oyunla potansiyelli olması. İkincisi de kendisine medya ve örgütlü taraftar tarafından uygulanan muamele. Yani sadece yeterince sahip çıkanı olmadığı için basın toplantılarında ezilmeye çalışıldı, liderken ıslıklandı filan.

Tudor derbilerde korkuyor cümlesini de bu sene değil daha geçen sene ilk kez söyleyen benim muhtemelen. İçerdeki BJK maçında söylemiştim bunu. Eleştiriyi de çokça yaparım kendisine. Ama ligin ikinci yarısındaki içerdkei derbilerde kendisinin de başarılı olacağını düşünüyorum. Ama muhtemeşlen Fenerbahçe'den puan alamadan dönerdi bunu da biliyorum.

Bazı arkadaşlar yanlış anlıyorlar ama Terim'i zamanında Aysal'ı destekleyen arkadaşlar yerin dibine sokarken bile en büyük efsanemizdir diye savunmuş biriyim. Hocaya tek eleştirim Tudor daha takımın başındayken kendisine yöneltilen bir soruya malesef kendisine yakışmayan bir cevap vermesi ve Bosna ile görüşme olayı. Yakışmadı malesef.

Hiçbir zaman da kötü hoca, Tudor daha iyi filan demedim demem de. Mesela çift santrafora geçip gol atacağını düşünmesini eleştiririm ama adama taktik bilmiyor diyenelre de karşı çıkmışımdır. Bu gelişinde zaman zaman Tudor ile kıyaslamam da çifte standardı göstermek için. Bazen bilerek sivri şekilde gösteriyorum bazıları anlamasa da ama haksızlık yapıldığını düşündüğüm için tutamıyorum kendimi.

Bir de şu var medya olayını henüz çözemediği için bu kadar tepki yedi medyadan.Aponun milli takım zamanlarını hatırla süt dökmüş kedi gibiydi.Şimdi medyayı yönlendirmesini iyi biliyor

Zamanla öğreneceği şeylerden biri bu ve daha kariyerinin çok başında kesinlikle potansiyeli var ama şunu da gördük ki bizim taraftarın bu sabrı yok o yüzden Terim den sonra böle hamleler yapmamalıyız artık

Büyük maçlara kadar savundum kendisini

Büyük maçlarda korkak mentalite yüzünden hem kendisini hem Galatasarayi yakti

Iyi oynadigimiz büyük maçlar da oldu bazen, mesela geçen sezonun 0-1 kaybettigimiz Fb maçinda oynadigimiz fussbal hiç de fena degildi

Eger hatalarindan ders alirsa gelecekte iyi bir hoca olabilir

Acaba Fatih Terim Östersunds faciasından sonra takımın başına gelseydi neler olurdu diye yedim bitirdim kendimi

Neyse ki Dursun ve bu Tudor 'dan tam zamanında kurtulduk şampiyonluğa engel olamadılar ...

İyi kondisyon yüklemesi yaptırmış takıma, dökülmüyor hiç değilse şu an bile. Bundan dolayı saygıyı haksskgpekrge
Hadi lan tırışko.

Gerçekten tek saygı duyduğum hareketi o kadar basın mensubunun önüne çıkıp, uyuz uyuz sorulara rağmen bazı korkakların yaptığı gibi kaçmamasıydı. Udinese de başarılar İmparatudor

Lehinde yorumlari da yapabilmek gerekiyor . Ligin ikinci yarisinda , deplasmanda fb ile berabere kaldik , sivasa yenildik , kasimpasaya yenildik ve genclere yenildik

Tudor un oynadigi malum 3 maci acaba bu ilk paragrafta saydigim 4 deplasman falsosunu veren terimli takim kazanir miydi , zannetmiyorum .. alanya maci ortada .

Benzer sekilde , terimli Gs nin ust uste kazandigi 3 onemli maci tudor ic sahada kazanabilir miydi , bunu da zannetmiyorum

Teknik adamlığını beğenmemek beğenmek kadar normal görüştür ancak adama karaktersiz diyen ve Tudor'u sevenlere hain demek kusura bakılmasın şerefsizliktir.

Sivas,KPaşa ve Gençlerbirliği'ne kötü oyunla yenilen Terim değil Tudor olsaydı o havalimanında destek değil terör olurdu. Adam ne kötülük yaptı da hain falan diyebiliyorsunuz? Teknik yönünü sabaha kadar tartışırız ama karakterini asla tartışmam.

Transfer komisyonu mu aldı? Maç mı sattı? Taraftara hakaret mi etti? Edepsiz hareket mi yaptı? Aşağılayıcı laflar mı etti? Ne yaptı da karaktersiz diyebilirsiniz? Bu kadar basit mi bu işler..

Türk hocalar toplantıdan kaçarken kendisi yarım saat hakarete rağmen oturdu,cevapladı. Taraftarın müthiş tepkilerine rağmen son gün yaptığı ufak bir hareketi hariç hiç bir kötü hareketi,sözü olmadı. Gittikten sonra "camianın evladı" denilen Hamza defalarca konuşurken kendisi asla kötü konuşmadı.

Son olarak; İster kabul edin,ister etmeyin eğer bu takım şampiyon olacaksa %60-65 Terim'inse %35-40'ta Tudor'undur.

Genel olarak dogru ama rakamlar abarti. Terim olmazsa olmazdir, Tudor degildir.

bana göre böyle. Sezon başı takımı hazırlayan, TS,Başak,Bjk deplasmanlarını kaybetmemize rağmen sadece 1 puan geride bırakan birine daha azını vermek haksızlık.

Elbette herkese göre değişir. Fatih Hocanın da sene sonunda kendisinin hakkını vereceğini ve kutlamalara çağıracağını düşünüyorum. Fatih Hocayı her zaman severim ama bunu yaparsa gözümde çok daha fazla büyür.

Tudor kim ya bide şampiyonlukta yüzde verilmiş dünyanın parasını harcadı, belhandanın üzerine kadro kurdu evet belhanda artık neyin kafasını yaşıyorsa.

Başakşehirden 5 yedi şu takım

Bjk'ye rezil oldu.

Tudorla çıktığımız 10 küsür zor maçta içerde dışarda 1 tane alamadı.

Neyin davasındasınız hala siz Gs'li değil tudorlusunuz inanamıyorum ya.

Tudor kim ya bide şampiyonlukta yüzde verilmiş dünyanın parasını harcadı, belhandanın üzerine kadro kurdu evet belhanda artık neyin kafasını yaşıyorsa.

Başakşehirden 5 yedi şu takım

Bjk'ye rezil oldu.

Tudorla çıktığımız 10 küsür zor maçta içerde dışarda 1 tane alamadı.

Neyin davasındasınız hala siz Gs'li değil tudorlusunuz inanamıyorum ya.

Takimi sampiyonluk potasinda tuttu, sifrdan kurulan takimin uyum surecini hizli gecmesini sagladi.

Bence az da olsa payi var sampiyonlukta.

Bjk ve malatya maclarini affedemem ama basaksehir ve ts ve hatta fb maclarindaki puan kayiplari daha cok saha icindeki oyunculara ve hakemlere yazar

Dun firat belhandaya sari degil kirmizi cikarsa suc terimin mi olacakti

Belhanda denen adam 25 dk eksik oynatti bizi derbide

Üst Alt