Igor Tudor - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şurdaki gasteciler
terime de sorsalar ya böyle şeyler

o österşunds ligde ilk 3e oynar şuan bırak rizeyi konyayı
tudordan pek hazetmem de şu basın toplantısında takdirlikti.

Fener'i ve Cocu'nun bıraktığı takımı görünce hocama bir kez daha minnet duydum. İçerideki hayvani hücum gücümüz ve buna rağmen bitmeyen kondisyon, öne geçince maç veren değil farkı arttıran bir Galatasaray. Bu seneki halimiz de ortada. Diyecekler ki; Gomis gitti yeaa. Bende derim ki, Nagatomo,Onyekuru,Emre Akbaba ve fit Feghouli geldi. İçeride 17. ve 18.sırada bulunan iki takıma da 2-0'dan maç verdik.

Elbet değerin anlaşılacak.

Muazzam kondisyon yükledi evet ama ömrü nedense 8 hafta sürdü sonrası fossss kimse de demiyor ulan sezonu erken açtık ondan oldu diye.
Yoo bunu ben bir çok kez dile getirdim. Ne zaman rakiplere kıyas ile sezonu erken açmanın avantajı kayboldu sorunlar da başladı. İç sahada çok iyi futbol deniyor ama ben fener maçı ile başlayan sıkıntılar hatırlıyorum. Gençlerbirliği maçı bile 5-1 gibi bir skora rağmen zor başladı.

Yoo bunu ben bir çok kez dile getirdim. Ne zaman rakiplere kıyas ile sezonu erken açmanın avantajı kayboldu sorunlar da başladı. İç sahada çok iyi futbol deniyor ama ben fener maçı ile başlayan sıkıntılar hatırlıyorum. Gençlerbirliği maçı bile 5-1 gibi bir skora rağmen zor başladı.

Öyle skorlar hep göz boyar zaten. Bu sezon da Alanya yi 6-0 yendik öyle muhtesem bir top oynamadan.

Sadece bir oyun plani var, oda Ersun balonu gibi hayvan gibi press yaptirmak. Deplasman oyunu diye birsey bilmiyor Tudor.

Tek sebebi bu olamaz ya

Oyle ya da boyle efsane Juve kadrolarinda olmus bir topcu, takim arkadaslari hep hocalik yaptilar basarili da oldular

Iyi kotu bir Galatasaray var CV’sinde. Karabuk, PAOK falan var. Ayrica bizden sonra gittigi Udinese’yi de kume dusmekten kurtardi.

Bir mevzu var artik menajeri mi kotu referansi mi kotu tovbeli mi bilinmez ama simdiye kadar kimsenin denemek bile istememesi cok da normal degil.

Tek sebebi bu olamaz ya

Oyle ya da boyle efsane Juve kadrolarinda olmus bir topcu, takim arkadaslari hep hocalik yaptilar basarili da oldular

Iyi kotu bir Galatasaray var CV’sinde. Karabuk, PAOK falan var. Ayrica bizden sonra gittigi Udinese’yi de kume dusmekten kurtardi.

Bir mevzu var artik menajeri mi kotu referansi mi kotu tovbeli mi bilinmez ama simdiye kadar kimsenin denemek bile istememesi cok da normal degil.

Sanki boyle bizim ligde orta sirada takimlara iyi gelir gibi, soyle bi Ankaragucu Rize falan.

Sanki boyle bizim ligde orta sirada takimlara iyi gelir gibi, soyle bi Ankaragucu Rize falan.

Ben de tam bunu diyorum iste, nasil oldu da hicbiri denemek istemedi?

Gerci adam Turkiye’den nefret ediyor calismayi reddediyor falan olabilir hic yargilamam. Basina gelenler malum.

Yine de sagda solda bi is bulmasi gerekirdi bence cok net negatif referanslarla ugrasiyor calistigi yonetimler uyumsuz vs. diye yakindiysa kariyeri filizlenmeden bitecek gibi gorunuyor

Ben de tam bunu diyorum iste, nasil oldu da hicbiri denemek istemedi?

Gerci adam Turkiye’den nefret ediyor calismayi reddediyor falan olabilir hic yargilamam. Basina gelenler malum.

Yine de sagda solda bi is bulmasi gerekirdi bence cok net negatif referanslarla ugrasiyor calistigi yonetimler uyumsuz vs. diye yakindiysa kariyeri filizlenmeden bitecek gibi gorunuyor
Sence Tudor'un "başına gelenlerde" payı ne kadar?

Sence Tudor'un "başına gelenlerde" payı ne kadar?

Cok degil, ulke basininin adama yaptigi muamele (sadece gidisine yakin degil ilk geldigi zaman cikan etiklik polemigi de dahil), yonetimin tavri, Karabuk gibi komisyoncularin pencesinde bir camiada calismis olmasi, liderken yuhlanmasi, taraftarin destegini bir turlu alamamasi ve sampiyonluk yarisinin ortasinda takimi rezil etmiscesine yaka paca kovulmasi

Elbette yanlis yurettigi surecler var ama ulkeden sikayetciyse anlamak gerek

Tudor = Kondisyoner antrenördür. Bu işte ustadır her takıma lazımdır.

Ama Tudor asla bir teknik direktör değildir. Taktisyen değildir.

Tudor bizden sonra Udinese kulübünden de kovulmuştur.

Başakşehir deplasmanına çift forvetle çıkarak teknik direktör olmadığını kanıtlamıştır.

Evet o maç 5 yemiştik ve Gomis vardı.

Cok degil, ulke basininin adama yaptigi muamele (sadece gidisine yakin degil ilk geldigi zaman cikan etiklik polemigi de dahil), yonetimin tavri, Karabuk gibi komisyoncularin pencesinde bir camiada calismis olmasi, liderken yuhlanmasi, taraftarin destegini bir turlu alamamasi ve sampiyonluk yarisinin ortasinda takimi rezil etmiscesine yaka paca kovulmasi

Elbette yanlis yurettigi surecler var ama ulkeden sikayetciyse anlamak gerek

İnsan ilişkilerinde genel olarak sıkıntılı bir tip olduğu intibasını uyandırıyor bende Tudor. Rodrigues'in o adamı unutun demesi, donk'u takımla çalışmaya başladıkları ilk gün"Benim tarzım değilsin. Ne yapmak istiyorsan yapabilirsin çünkü benimle süre alamayacaksın" diye silmesi falan durumu belli ediyor zaten. Muslera bile onun mantalitesiyle oyuncu grubu örtüşmedi gibi bir şey söylemişti. Maicon'la kavga muhabbetleri vardı ne kadar gerçek bilemiyorum. Taraftarın sevdiği tarzda bir oyun oynatmaya çalışıyordu kafasındaki plana uygun adamlar da aldırmıştı aslında. Üçlü defansı sevdiği için kariyerinde daha önce beşlinin sağında oynamış mariano'yu aldırdı. Solu için de asamoah düşünülüyordu ama olmadı. Orta saha elemanları da uygundu plana. Takım disiplinli ve istekliydi başlarda. Ama önemli maçların da hepsini kaybetti avrupa dahil. Büyük maçları oynatamadı.
Sadede gelirsek iletişim problemleri Tudor'un pozisyonunu belirledi bence. İletişim, insan yönetimi her zaman önemli bir artıdır lakin bu tarz mesleklerde elzemdir de.

Üst Alt