Igor Tudor - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnsan ilişkilerinde genel olarak sıkıntılı bir tip olduğu intibasını uyandırıyor bende Tudor. Rodrigues'in o adamı unutun demesi, donk'u takımla çalışmaya başladıkları ilk gün"Benim tarzım değilsin. Ne yapmak istiyorsan yapabilirsin çünkü benimle süre alamayacaksın" diye silmesi falan durumu belli ediyor zaten. Muslera bile onun mantalitesiyle oyuncu grubu örtüşmedi gibi bir şey söylemişti. Maicon'la kavga muhabbetleri vardı ne kadar gerçek bilemiyorum. Taraftarın sevdiği tarzda bir oyun oynatmaya çalışıyordu kafasındaki plana uygun adamlar da aldırmıştı aslında. Üçlü defansı sevdiği için kariyerinde daha önce beşlinin sağında oynamış mariano'yu aldırdı. Solu için de asamoah düşünülüyordu ama olmadı. Orta saha elemanları da uygundu plana. Takım disiplinli ve istekliydi başlarda. Ama önemli maçların da hepsini kaybetti avrupa dahil. Büyük maçları oynatamadı.
Sadede gelirsek iletişim problemleri Tudor'un pozisyonunu belirledi bence. İletişim, insan yönetimi her zaman önemli bir artıdır lakin bu tarz mesleklerde elzemdir de.

Yabancilarin tabiriyle people management olayi hic yok bu adam da. En büyük sorunlarinin basinda bu geliyordu zaten.

İnsan ilişkilerinde genel olarak sıkıntılı bir tip olduğu intibasını uyandırıyor bende Tudor. Rodrigues'in o adamı unutun demesi, donk'u takımla çalışmaya başladıkları ilk gün"Benim tarzım değilsin. Ne yapmak istiyorsan yapabilirsin çünkü benimle süre alamayacaksın" diye silmesi falan durumu belli ediyor zaten. Muslera bile onun mantalitesiyle oyuncu grubu örtüşmedi gibi bir şey söylemişti. Maicon'la kavga muhabbetleri vardı ne kadar gerçek bilemiyorum. Taraftarın sevdiği tarzda bir oyun oynatmaya çalışıyordu kafasındaki plana uygun adamlar da aldırmıştı aslında. Üçlü defansı sevdiği için kariyerinde daha önce beşlinin sağında oynamış mariano'yu aldırdı. Solu için de asamoah düşünülüyordu ama olmadı. Orta saha elemanları da uygundu plana. Takım disiplinli ve istekliydi başlarda. Ama önemli maçların da hepsini kaybetti avrupa dahil. Büyük maçları oynatamadı.
Sadede gelirsek iletişim problemleri Tudor'un pozisyonunu belirledi bence. İletişim, insan yönetimi her zaman önemli bir artıdır lakin bu tarz mesleklerde elzemdir de.

“Negatif referans” derken ima ettigim sey tam da bu. Bu adam herhalde o kadar rezalet ki insan iliskilerinde kulupler birbirini uyariyor herhalde.

Tudor krediyi bir önceki sezon potada aldığı takımla 10 puan fark yediğinde kaybetmişti. Ostersunds turu, ligdeki kayıplar falan işin önemsiz kısmı Galatasaray-Tudor birlikteliğinin uzun süreli olmayacağı belliydi zaten. Ayrıca geçen sezon 50 milyon bonservis ödettiği takım için bugün temizlik yapılmalı diyorsak bu da Tudor'a eksi yazar.

"Şampiyon kadro kurdu"
" Kondisyon yükledi şampiyonluk geldi"

Diyenler, bir şampiyonlukta emeği geçtiği için tudoru göklere çıkaranlar,
Terimin kariyerini açıp bakın kaç başarıda " doğrudan " emeği, etkisi varmış
Terim yanlış işler yapmış olabilir, ancak tudor Galatasaray camiasına katkı bakımından terimin maksimum ayakkabı boyacısı konumunda falan olabilir

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt