Igor Tudor

GS'de kalıcı olabildi mi ? Hayır. Üzülüyorum diyorum işte keşke kalıcı olsaydı/başarılı olsaydı. Sabretseydik başarılı olurdu, Türkiyede kolay hoca harcanıyor vs ayrı konu. Neye muhalefet ettiğini anlamadım.
Hocanin sucu diyosun sandim, hani cok istedim basarili olmasini ama coptu gibilerinden

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
O donemin sicakligini gecip sakin kafayla bakarsak F.Terim'in bosta olmasi hem kadroyu hem de Tudor'u olumsuz etkilemisti.Buyuk maclar mezvusuna gelince uzun zamandir kotuyuz zaten.Ozelikle deplasmanlarda direk sifir puan yazacak duruma geldik.Fener'i iceride bile yenemiyoruz.Ayrica Tudor doneminin buyuk maclarin aynisini bu sene yine yasadik.

Kurdugu kadro maliyetliydi ama oyuncularin bonservisi veya maasini kendi vermedi sonucta.

Kadroyu kisitlayip 12-13 oyuncuyla mucadele etti.Donk,Selcuk,Ahmet Calik gibi oyunculari bastan kesti.Belki o gun oyunculardan yararlanmadi diye dusunduk ama bugun bu adamlar elde kazik gibi duruyor.

Kisaca soyle bakinca arti ve eksileriyle oyle abartildigi kadar kotu iz birakmadi.En buyuk sansizligi Dursun'un baskanligi ve F.Terim'in bosta olmasiydi.

Oğuzhan Ölmez

10 Numara!
Tudor kendi ayağına sıkmıştır.B.k vardı da derbide işleyen sisteme çomak soktu.Aynı sistem devam etse,şu an belki de hâlâ takımın başındaydı.Kendi kendini yaktı.

Mustafa Kalpakoğlu

Aslan Üye
Daha gelip bu beceriksizi savunanların bunun TD kariyeri kadar aklı var, net..

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Ne Tudoru allahaşkına ya. Adam kendi kurduğu kendi istediği futbolculari üç ayda kendine düşman etti. İnsan yönetimi sıfır sıfır, Tudor kalsa Ozan kabak çıkamazdı ilk on bir oynayamazdı. Çok kolay futbolcu harcıyordu, Terim herkesi kazanmaya çalışıyor fazlasıyla şans veriyor.

Oğuz Demir

10 Numara!
Kondisyoner eleman olarak güzel bir kariyer yapabilir o yüzden iyi olduğu alanlara yönelmeli.

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Geri zekalı değil de ilgilenmediği kesin alt yapıyla vs. Bu sene herkes Terim'e saldırıyor gençleri oynatsın diye ki adam zaten oynatıyor. Tudor döneminde böyle talep var mıydı bilmiyorum, daha çok üçlü oynamasına falan takmışlardır muhtemelen ya da derbi performanslarına. Ostersund da olabilir. Pek çok başlık mevcut tabii sıra gençlere gelmemiş olabilir. Şimdi ali oynasın, yunus oynasın, celil, gökay,atalay bir sürü isim var. Bunlar oynatılmıyor ya da yeterli süre alamıyorlar diye isyan da var. Terim geldiğinde alt yapıdan isimlerin daha çok gündeme gelmesini tesadüf sanıyor insanlar ama sıkıntı değil bakın 11 milyon euro kasamızda şu an.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Manyagin tekiydi.

Bizden uzak dursun da ne b.k yiyorsa yesin Hirvat hiyari.

Üst Alt