O donemin sicakligini gecip sakin kafayla bakarsak F.Terim'in bosta olmasi hem kadroyu hem de Tudor'u olumsuz etkilemisti.Buyuk maclar mezvusuna gelince uzun zamandir kotuyuz zaten.Ozelikle deplasmanlarda direk sifir puan yazacak duruma geldik.Fener'i iceride bile yenemiyoruz.Ayrica Tudor doneminin buyuk maclarin aynisini bu sene yine yasadik.

Kurdugu kadro maliyetliydi ama oyuncularin bonservisi veya maasini kendi vermedi sonucta.

Kadroyu kisitlayip 12-13 oyuncuyla mucadele etti.Donk,Selcuk,Ahmet Calik gibi oyunculari bastan kesti.Belki o gun oyunculardan yararlanmadi diye dusunduk ama bugun bu adamlar elde kazik gibi duruyor.

Kisaca soyle bakinca arti ve eksileriyle oyle abartildigi kadar kotu iz birakmadi.En buyuk sansizligi Dursun'un baskanligi ve F.Terim'in bosta olmasiydi.
 
Tudor kendi ayağına sıkmıştır.B.k vardı da derbide işleyen sisteme çomak soktu.Aynı sistem devam etse,şu an belki de hâlâ takımın başındaydı.Kendi kendini yaktı.
 
Ne Tudoru allahaşkına ya. Adam kendi kurduğu kendi istediği futbolculari üç ayda kendine düşman etti. İnsan yönetimi sıfır sıfır, Tudor kalsa Ozan kabak çıkamazdı ilk on bir oynayamazdı. Çok kolay futbolcu harcıyordu, Terim herkesi kazanmaya çalışıyor fazlasıyla şans veriyor.
 
Geri zekalı değil de ilgilenmediği kesin alt yapıyla vs. Bu sene herkes Terim'e saldırıyor gençleri oynatsın diye ki adam zaten oynatıyor. Tudor döneminde böyle talep var mıydı bilmiyorum, daha çok üçlü oynamasına falan takmışlardır muhtemelen ya da derbi performanslarına. Ostersund da olabilir. Pek çok başlık mevcut tabii sıra gençlere gelmemiş olabilir. Şimdi ali oynasın, yunus oynasın, celil, gökay,atalay bir sürü isim var. Bunlar oynatılmıyor ya da yeterli süre alamıyorlar diye isyan da var. Terim geldiğinde alt yapıdan isimlerin daha çok gündeme gelmesini tesadüf sanıyor insanlar ama sıkıntı değil bakın 11 milyon euro kasamızda şu an.
 
Üst Alt