Igor Tudor - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Objektif bakacak olursam;

Ekibimizi kötü yerde bırakmadı,
Tüm zor deplasmanlarda bitmişti nerdeyse,
He o kadar adam aldırdı para harcattı diyecek olursak aldığı adamları satmak istersek çok zarar etmeden satılabilecek piyasası olan herifler diye düşünüyorum,
Başaktan 5 yedi vs. diyecek olursak mevcut sezonda da içimizi darlayan sonuçlar aldığımız ortada,

Oyuncularla iletişimi zayıf gibi,
Mesela Bruma ile olan mevzuyu çözseydi iyi olurdu diye düşünüyorum,
Bazen denenmeyecek şeyleri deniyor,
Büyük maçlarda zayıf gibi.

Objektif bakacak olursam;

Ekibimizi kötü yerde bırakmadı,
Tüm zor deplasmanlarda bitmişti nerdeyse,
He o kadar adam aldırdı para harcattı diyecek olursak aldığı adamları satmak istersek çok zarar etmeden satılabilecek piyasası olan herifler diye düşünüyorum,
Başaktan 5 yedi vs. diyecek olursak mevcut sezonda da içimizi darlayan sonuçlar aldığımız ortada,

Oyuncularla iletişimi zayıf gibi,
Mesela Bruma ile olan mevzuyu çözseydi iyi olurdu diye düşünüyorum,
Bazen denenmeyecek şeyleri deniyor,
Büyük maçlarda zayıf gibi.

O zamanlar tiksinmekteydin diye hatirliyorum ahbap yaniliyor muyum

göndermeseymiş abi elindeki tek forveti bunun arkasına sığınacaksa
fener maçını dakka 75e kadar izlemeseydi kenardan o dediklerinden hiçbiri de olmayacaktı
ne akhisardan yenilen 3 golün ne trabzondan yenilen 4 golün bahenesi de forvet değil
getirdiği kondisyoner yüzünden takım kaldıramadı o tempoyu yıllık 3,5 milyon euro alan adamlar bi zahmet haftada 2 maç oynasın

siz tudordan ölümüne nefret ediyonuz malatyaya yenildi diye aynı rezaletleri terim de yaptı ya farkında değilsiniz ya bilerek sesinizi çıkarmıyosunuz
yo yeterince elestirildi. Ama adama söz verip, sen yolla biz aliriz diyip almazsan cok elestirilmiyor

yes
ftnin kebapci ziyareti ostersunda denk gelince geri donusu mumkun olmayan bir surec baslamisti ahbab
ki ftnin gelmesinden sikayetci degilim o sezonun bekasi icin daha iyi oldu
bullshit.
Terim yerine ilk olarak Lucescu'yu "Üst kafa" olarak, ondan sonra Antrenör olarak monte etme derdindeydiler. Eski yönetim bile Tudora pek güvenmedi

Karsi soru: Ostersunds dan mi elenip (2 mac bu. deplasmanda haydi kazaydi. Icerde ne halt yedin), yoksa o maci kaybetmek mi.
tudor terim kişi ayırmdan ligde alınan malubiyetler daha büyük rezalet bence bu takıma elenmekten
hadi sen terim düşmanı dicen bana şöyle söyliyim başakşehir malatya mağlubiyetleri çok daha büyük rezalet şu takıma elenmekten benim şahsi görüşüm

tudor terim kişi ayırmdan ligde alınan malubiyetler daha büyük rezalet bence bu takıma elenmekten
hadi sen terim düşmanı dicen bana şöyle söyliyim başakşehir malatya mağlubiyetleri çok daha büyük rezalet şu takıma elenmekten benim şahsi görüşüm
tudorun basak yenilgisini mi diyorsun? Tudor orada zaten Antrenör olarak lesin teki oldugunu en son kisiye bile kanitlamis olmaliydi.
4-1-3-2 Basak deplasmaninda zaten malligin kraliydi. Bizimkisi hatta 4-4-2 oynamisti (tolga solda belhanda sagda). Daha da facia. Ben yine iyimser bakmaya calistim simdi 4-1-3-2 diyerek

tudorun basak yenilgisini mi diyorsun? Tudor orada zaten Antrenör olarak lesin teki oldugunu en son kisiye bile kanitlamis olmaliydi.
4-1-3-2 Basak deplasmaninda zaten malligin kraliydi. Bizimkisi hatta 4-4-2 oynamisti (tolga solda belhanda sagda). Daha da facia. Ben yine iyimser bakmaya calistim simdi 4-1-3-2 diyerek
ya musap olayın ana mesajını kaçırıyorsun
tudor'dan ölümüne nefret etmeni sağlayan bütün bokları ft de yedi konu bu kadar net

Riekerinkle karıştırıyor olabilirsin, bide ben o zamanlar çok yazmıyordum aklında kalmam da zor biraz Terim geldikten sonra sık yazmaya başladım

O zaman Tudor'a arkasindan sovmus de olabilirsin emin degilim

Ama Hidayet'tir yuksek ihtimalle

Bu arada forumda Tudor'u kismen savunup kovulmamasi gerektigini soyleyen simdi de Terim'i savunan iki adam kaldik

Ben ve muhim dostum Sarper

Üst Alt