Igor Tudor - Sayfa 269 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şaka bir yana hakikaten geçmişi kurcalayacaksanız luce başlığında kurcalayın. tudor nedir yav, allah korumuş da 60 milyonluk kadroyu şampiyon yapabilecek hocaya vermeyi devrede aklımıza getirmişiz. yoksa mancini-prandelli takımları gibi tonlarca para harcayıp şampiyonluk için hamzaoğlu yolu gözleyecektik.

Tudor zamanında sezonu erken açtığımız için takım kondisyon olarak bayağı iyiydi. Bir de o dönemki oyuncu kadrosu şimdiden daha iyidi. Orta sahada Fernando, N'diaye, Belhanda, forvette Gomis. Kanatta Rodrigues, Feghouli. Sağ bekte Mariano. Tudor'un bir özelliği yoktu.

Tudor zamanında sezonu erken açtığımız için takım kondisyon olarak bayağı iyiydi. Bir de o dönemki oyuncu kadrosu şimdiden daha iyidi. Orta sahada Fernando, N'diaye, Belhanda, forvette Gomis. Kanatta Rodrigues, Feghouli. Sağ bekte Mariano. Tudor'un bir özelliği yoktu.

evet takımı sene başı terim çalıştırıp, transferleri de kankası şükrü ile birebir seçtikleri için yoktu

son 2 şampiyonluğumuzu tudorun terimden çok payı vardır

tekk eksiği terimin bel altı oynadığını bilmemesi ve koltuğu koruyamaması

Fatih hoca’yi nasil destekliyorsam o dönem Tudor’u da destekledim ve suan Fatih hocaya yapilan agir elestirilerin aynilarini Tudor’a karsi da okuyordum

Bu yuzden genc ve yabanci hoca hayali kuranlar bu hayalleri gerceklestikten sonra tukurduklerini yaliyorlar

Burda neler konusuldu neler Fernando’yu stoperlerin arasinda oynatiyor da Bilmem ne yapiyor falan onu bile takinti haline getiren insanlar vardi

Degismesi gereken bana göre taraftarlarin futbol anlayisi Cunku bu sekilde takimi calistiracak hoca bulmamiz imkansiz,buluruz bulmasina da takinti haline gelecek seyler de buluruz hemen mesela Fernando neden stoperlerin arasinda oynuyor gibi

tudorun başına yakan ve ortalığı yangın yerine çeviren maç serisi

Ekli dosyayı görüntüle 119803

Tecrubesiz bir hoca oldugu icin tuhaf isler yapti bu seri de

Sistemle ve oyuncularla cok oynadi mesela

Fener maci icin mesela 3-4-3 elestirileri vardi Ama zaten sezon boyunca hucumlarda buna benzer seyler oynuyorduk sadece garry yerine ilk 11’e denayer dahil olmustu oyuncularin yerleri degismisti

Daha sonra zaten her puan kaybindan sonra arayisa girdi basak macinda 4-3-1-2 falan oynatti

Aslinda sezon basinda oynattigi oyuncularla ve sistemle devam etmesi gerekirdi Ama Feghouli takima sonradan dahil oldugu icin aslinda Ona yer acmak icin arayisa girdi demek daha dogru olur

Bu sezon da ayni hatalari yapiyoruz hemde Tecrubeli dedigimiz Fatih hoca yapiyor

Tecrubesiz bir hoca oldugu icin tuhaf isler yapti bu seri de

Sistemle ve oyuncularla cok oynadi mesela

Fener maci icin mesela 3-4-3 elestirileri vardi Ama zaten sezon boyunca hucumlarda buna benzer seyler oynuyorduk sadece garry yerine ilk 11’e denayer dahil olmustu oyuncularin yerleri degismisti

Daha sonra zaten her puan kaybindan sonra arayisa girdi basak macinda 4-3-1-2 falan oynatti

Aslinda sezon basinda oynattigi oyuncularla ve sistemle devam etmesi gerekirdi Ama Feghouli takima sonradan dahil oldugu icin aslinda Ona yer acmak icin arayisa girdi demek daha dogru olur

Bu sezon da ayni hatalari yapiyoruz hemde Tecrubeli dedigimiz Fatih hoca yapiyor
ilk 8 maç buldozersaray gibiydi

o dönemlerde inanılmaz lince rağmen savunan biri olarak içim rahat. O günlerde lince katılanlar bugün savunuyor veya genç yabancı hoca gelsin diyor

ben artık o hayalciliği bıraktım. Terim sağlıklı olduğu sürece kalsın istiyorum. Ne olacaksa olsun artık

Bu adamı elestiriyordum, kalsa sampiyon da olamazdık. Ama basın toplantılarında cok uzerine geliniyordu. Ozellikle terim kovulduktan sonra ve bize yazilmaya baslandıktan sonra bayağı baskı oldu üzerinde yanlis hatirlamiyorsam. O gün bu adamla basin toplantilarinda dalga gecenler, bugun ki vaziyete rağmen seslerini cikarip dogru duzgun soru bile soramiyorlar. Yalama alayı.

Üst Alt